Фотошоп ІХ

  • 27 753
  • 384
  •   1
Отговори
# 315
  • Русе
  • Мнения: 611
Я да питам аз какво правите със четките зареждате ли си ги всичките във фотошопа или само когато ви потрябват аз си изтеглих доста четки част от тях заредих и сега при четките ми е голяма лудница ужас е докато намеря каквото ми трябва а не знам какво ще стане ако ги заредя всичките давайте хитри идейки

# 316
  • Мнения: 883
Я да питам аз какво правите със четките зареждате ли си ги всичките във фотошопа или само когато ви потрябват аз си изтеглих доста четки част от тях заредих и сега при четките ми е голяма лудница ужас е докато намеря каквото ми трябва а не знам какво ще стане ако ги заредя всичките давайте хитри идейки
И аз съм така... И даже си загубих основните четки и сега не знам кои бяха.  Embarassed Embarassed Embarassed

# 317
  • на село
  • Мнения: 3 966
Аз не ги слагам директно във Фотошопа, когато ми потрябват си ги Load-вам,
при една преинсталация, ако са във ФШ се губят, заради това си държа шрифтове, екшъни, четки и т.н. в отделна папка, дори си ги имам записани на СД.

# 318
  • Мнения: 7 430
Здравейте ФотоШопки  Hug

Аз за съжаление не можах да стана една от вас  Tired но искам да ви помоля за нещо - може ли да ми дадете някой сайт за направата на календари, но да не е с Фотошоп Peace

Благодаря  bouquet

# 319
  • Мнения: 3 595
Аз почнах календарите...как ви се струва този?



не можах да и изостря очите така и не се научих  Embarassed

На кое казвате Левълс и Крива и къде да ги открия? Извинявам се за глупавия въпрос  Embarassed

# 320
  • Мнения: 1 639
Аз преименувах по-важните четки по мой си начин , че да се сещам за какво иде реч. Simple Smile

А пробвах да ги лоудвам от различно от фотошопската папка място , но така ми дава само по един вид да отварям.  newsm78  При следващ избор ми казва, че не може ...( със 7-ца съм ...)
И така всичко ми е във фотошопската папка , но имам копия на дискове  Simple Smile

Ivy, много нежно , много ми харесва.  Grinning

# 321
  • Мнения: 3 595
Благодаря Simple Smile Аз късно добавих въпрос можеш ли да ми поскажеш къде са кривата и левълс, че искам да и изостря очите ама се убих от търсене  ooooh!

# 322
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894


Иренка, това е един вид заглавната страница на пакета с елементи. Такива пакети са тематично свързани и на един такъв лист авторът е показъл какво е съдържанието .  Simple Smile

Това, ясно. Ама като ги отворя не са отделни елементи, ами ми стоят все едно са готови рамки. Thinking

# 323
  • Мнения: 433
Някой знае ли кой е този шрифт като на 2-та снимка с текста "Вот как ....",пък и откъде да се намери?  Praynig
http://forum.materinstvo.ru/index.php?showtopic=65765&st=90

Vesika, мисля, че това е шрифта, който търсиш:
http://www.ru.newfonts.net/index.php?pa=show_font&id=78

# 324
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Търсех в "Клюкарника" информация за новогодишния базар, но не можах да я открия. Бихте ли ме насочили?
Темата беше нещо голи мами в Плейбой 2006 Twisted Evil
ето я
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=134948.0

# 325
  • София
  • Мнения: 2 080

Благодаря Simple Smile Аз късно добавих въпрос можеш ли да ми поскажеш къде са кривата и левълс, че искам да и изостря очите ама се убих от търсене  ooooh!

Кривата, предполагам Curves и Lewels са в Image--->Adjustment->и там
Или с ctrl +L и ctrl +M

# 326
  • Мнения: 3 595
emi_jamie   love001 Отивам да се трудя! Много благодаря!

Така по-добре ли е или не е достатъчно според вас  newsm78 Ако знаете откога се чудя как се прави и откъде  ooooh! А то било ужасно лесно  Rolling Eyes

Последна редакция: чт, 14 дек 2006, 00:27 от Ivy

# 327
  • София
  • Мнения: 2 080
Моят труд за вчера и днес, от един много симпатичен скрап:


В случая пак не съм доволна от снимката. Tired Вече навсякъде и денонощно ходя с фотото в джоба и не мога и не мога да направя свястна снимка на детето Sad. Като ме види че я фокусирам за снимане и нарочно започва да ми се извърта с гръб или да подтичва или тръгва към мен да гледа на екранчето.  CrazyСигурно от 100 снимки, само 2-3 да стават... борбЪтъ продължава, аз съм упорита!

# 328
  • Мнения: 3 595
Еми на мен ми харесва   bouquet

# 329
  • София
  • Мнения: 2 080
Еми на мен ми харесва   bouquet
О, радвам се Simple Smile мерси!

Общи условия

Активация на акаунт