Фотошоп ІХ

  • 27 783
  • 384
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 433
fujiwara много ми хареса, кажи как го правиш( ако не е тайна)
Кое по-точно те интересува. Предимно с гумата съм работила/голямо триене падна/,

А пробва ли дадеш Opacity на самия леър с младежа?  Много по-бързо и лесно става прозрачността...
Понеже е сниман до кръста, се чудех каква част от снимката да оставя, в смисъл цялата или само главата. С гумата изтрих дрехата и ръцете, понеже исках да стане плавно преливането. Чак след това дадох Opacity на останалата част. Сигурно има и по-лесен начин за това плавно преливане.

# 91
  • Мнения: 623
Всичките неща страшно ми харесаха!Жалко, че нямам време - много ме зарибихте!

# 92
  • Мнения: 1 884
Благодаря ви момичета, радвам се че ви харесват. Аз нещо минах на тема колажи, и ми е много интересно да се занимавам с тях, така че мнението ви е много важно за мен.

# 93
  • Мнения: 1 884
Fujiwara прекрасна е. Ето една приказна темичка от мен.
Благодаря, SheDevil. И твоите колажи много ми харесват. Видях, че сме използвали една и съща лодка за творенията ти.  Ех, този руски форум!  А вчера си изтеглих тази пейка от последния ти колаж и тъкмо се чудех къде да я намърдам.

Много качествени и много красиви неща пускат пустите му рускинчета, как да не се възползва човек. Laughing

# 94
  • Мнения: 2 863
wily, ако позволиш  две малки забележчици- очичките на малкото дете са червени, а косата на голямото е малко грубичко изрязана отгоре, ако оправиш това- ще бъде ОК!

# 95
  • Мнения: 929
Кое по-точно те интересува. Предимно с гумата съм работила/голямо триене падна/, като намалях Opacity-то според зависи. Индианската шапка и гердана ги намествах с Warp, перото в небето е четка, около лодката сложих малко мъгла пак с четка. Друго не се сещам.
И това ще ми е от полза - мерси.
Fujiwara прекрасна е. Ето една приказна темичка от мен.
Благодаря, SheDevil. И твоите колажи много ми харесват. Видях, че сме използвали една и съща лодка за творенията ти.  Ех, този руски форум!  А вчера си изтеглих тази пейка от последния ти колаж и тъкмо се чудех къде да я намърдам.

Много качествени и много красиви неща пускат пустите му рускинчета, как да не се възползва човек. Laughing
Я кажете кой по точно е тозе сайт.

# 96
  • Мнения: 2 271
Ilistavreva това е руския форум,за който става въпрос.Това е четвъртата тема.
http://forum.materinstvo.ru/index.php?act=ST&f=223&t=681 … st=0#entry3139461
Прегледай линковете на първа страница и ще намериш всички теми.Тогава ще видиш как всички сме използвали елементи и фонове от там!Има страшно много коледни елементи и скрапове.

Fujiwara колажът наистина е прекрасен.А как обърна изображението?Имам в предвид,че малкият е веднъж в десен профил и втори път в ляв,а снимката е една и съща!
А от къде си дръпна четките за перото и мъглата?

Последна редакция: нд, 03 дек 2006, 00:07 от petia47

# 97
  • Мнения: 79
Здравейте!
Ще съм ви много благодарна ако някой ми каже как да си направя настройките на фотошопа, за да не ми се променят автоматично пикселите, когато променям размерите на снимките.  bouquet

# 98
  • Мнения: 505
jaly това с очичките и косата го видях, но чак след като ги бях качила в сайта.. но ще ги оправя... БЛАГОДАРЯ за СЪВЕТИТЕ..   bouquet

# 99
  • Мнения: 2 271
Здравейте!
Ще съм ви много благодарна ако някой ми каже как да си направя настройките на фотошопа, за да не ми се променят автоматично пикселите, когато променям размерите на снимките.  bouquet
Влезнала си в Image size.Отворил ти се е прозорец.Отдолу има надпис Constrain Proportions-квадратчето пред него е отметнато с V.Кликни веднъж върху него и вече можеш да променяш размерите на широчината и височината на снимката по отделно!

# 100
  • Мнения: 79
petia47 много ти благодаря за бързия отговор  bouquet

# 101
  • Мнения: 433


А как обърна изображението?Имам в предвид,че малкият е веднъж в десен профил и втори път в ляв,а снимката е една и съща!
А от къде си дръпна четките за перото и мъглата?

Image>Rotate Canvas>Flip Canvas Horizontal

Четките от тук:
http://search.deviantart.com/?section=browse&qh=in%3Aresourc … opular&q=mist
и тук:
http://search.deviantart.com/?section=browse&qh=in%3Aresourc … lar&q=feather
В този сайт има просто разкошни четки и action и други интересни неща, които все още не знам как се използват.

# 102
  • Мнения: 2 271


А как обърна изображението?Имам в предвид,че малкият е веднъж в десен профил и втори път в ляв,а снимката е една и съща!
А от къде си дръпна четките за перото и мъглата?

Image>Rotate Canvas>Flip Canvas Horizontal

Четките от тук:
http://search.deviantart.com/?section=browse&qh=in%3Aresourc … opular&q=mist
и тук:
http://search.deviantart.com/?section=browse&qh=in%3Aresourc … lar&q=feather
В този сайт има просто разкошни четки и action и други интересни неща, които все още не знам как се използват.
Мерси много!

# 103
  • Мнения: 1 884
Айде и аз да се разпиша с още един колаж.

# 104
  • Мнения: 1 084
SheDevil, много готино е станало колажчето!
На мен все не ми остава време Sad( - това го направих преди малко Simple Smile) заедно със сутрешното кафе Simple Smile)

Общи условия

Активация на акаунт