Отговори
# 15
  • Мнения: 4 157
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=30924.0

Май че тук се обсъждаше точно това.

# 16
  • Мнения: 2 022
Абе мацки, не е ли по-важно лекарят да е добър диагностик и да изпълнява съвестно задълженията си.  Толкова ли ви е нужно това потупване по рамото от страна на лекаря като определящо условие за избор на такъв? Просто ми е интересно, затова питам. Моята не бих я сменила само защото ме кара да давам адапте или да захранвам рано. Нали не й давам тя да ми храни децата Simple Smile

Последна редакция: сб, 09 дек 2006, 08:37 от Cygnus

# 17
  • Мнения: 131
Ехооо, а някой от Пловдив няма ли??? Търся педиатър по възможност от Тракия - наясно с късното захранване и с всички новости  Confused

# 18
Simple Smile  Помогнете ми! Преместихме се да живеем във Варна. И търся свестен лекар за моята сладурана. Сега сме на 6 месеца и започваме със захранването. Досега е била само на кърма.

# 19
  • Мнения: 119
Аз съм от Габрово и не съм чувала за такава педиатърка която да е "За" този метод ..... всичките са .... сокчета от първия месец, пюренца от третия , кашички от четвъртия и зеленчукови пюренца .... и детето на шест месеца да яде и пастърма .... това за пастърмата е шега разбира се
но не съм чувала за такава лекарка или лекар
моля всички които знаят нещо по въпроса или ако лекари четат този форум кежете кои сте легитимирайте се да ви знаем, много майки са "за" късното захранване и повярвайте ми .... ние лъжем лекарката че даваме това или онова и така ....
...
 

Д-р Бистра Камбурова

# 20
  • Мнения: 101
д-р Марчева - частна практика
д-р Консулова - работи с здравна каса
Най - добрите и съвестни лекари! Peace

# 21
  • Мнения: 354
А в Перник дали има такъв педиатър, че днес се обяснявах като ученичка и така ми се накараха, че почти със сълзи на очи излезнах от кабинета!
Благодаря на всеки , който може да помогне с информация Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 1 235
Препоръчайте ми добър педиатър от 13-та поликлиника.

# 23
  • Мнения: 766
И аз с молба за педиатър от 12 поликлиника  в София Praynig

# 24
  • Мнения: 28
дайте някой свестен в Монтана

# 25
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Хайде и аз на опашката от питащи за Пловдив...

# 26
  • София
  • Мнения: 2 734
selinai,д-р Ивайло Тодоров,25-та поликлиника в Младост 3!За кърменето и късното захранване!

# 27
  • София
  • Мнения: 6 363
аз, честно казано, не мога да разбера защо ви е нужен педиатър да ви подкрепя за късното захранване, ако вие сте решени да го направите? не е нещо сложно, информация има достатъчно... защо трябва да се избира педиатър по точно този признак?
не е ли по-добре да се търси педиатър, който разбира от детски болести? Simple Smile

# 28
за Варна препопъчвам д-р Пенка Апостолова супер е като лекар а и като човек вече 8 г голямата ми дъщеря е при нея

# 29
  • Мнения: 1 735
аз, честно казано, не мога да разбера защо ви е нужен педиатър да ви подкрепя за късното захранване, ако вие сте решени да го направите? не е нещо сложно, информация има достатъчно... защо трябва да се избира педиатър по точно този признак?
не е ли по-добре да се търси педиатър, който разбира от детски болести? Simple Smile

Нужни са такива педиатри по много причини.
За мен главната е, че когато говоря на някоя позната за ползите на късното захр., кърменето и др., тя в повечето случаи иска потвърждение от компетентно лице.
В Русе така наречените педиатри са "хвани единия, удари другия". Нито един няма, който да е чел, да се е интересувал от новото, различното, правилното. Учили са там нещо, и това е. Не четат никаква странична литература. 
И когато ме попитат "При кой педиатър да отида, защото ми харесва това за късното захранване и всичко останало?" , аз съм принудена да кажа: " Ами, няма значение, при когото и да отидеш, никой няма да те подкрепи."
А на много малко майки им стиска да четат и да си гледат децата сами, противно на всякакви съвети на педиатрите.

Общи условия

Активация на акаунт