Отговори
# 240
  • Мнения: 1 599
Ей не съм се включвала от много отдавна, но съм пък точно на време, за да разбера...какво...
Иви, мила, лека бремнност! Ле ле колко ти се радвам  Hug   Hug  Hug  Hug  Hug
Пак ще дойда да се снимаме на езерото като се заформиш хубавоооо  Joy  Joy  Joy


Ние сме на линия утре и ще се радвам да се видим със здравите дечурлига и майки и татковци Simple Smile

# 241
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Здравейте,
обзема ли Ви вече с пълна сила празничното настроение newsm44 newsm68

Ivy Това е чудесна новина!Леко  preggo и от сега да се кандидатираме за зетьове, че какви хубавици ги правите да не би да не остане ред за нас Heart Eyes

Фрида Много бързо те резконспирираха smile3530 Simple Smile

Luluto Много си секси на тази снимка

За неидващите Жалко, много жалко, но важното е да са здрави дечицата.Пък партита винаги можем да си спретнем Simple Smile

За празнуващите Моля, утре да ни изчакате ако ще има някакви изненади.Ние може би мъничко да закъснеем, тъй като в детската ще има тържество също.Благодарим Ви!

Ще се видим утре!
Много приятна вечер заредена с много настроение желаем!

# 242
  • Мнения: 6 472
Дами, моля ви се дръжте фронта! Какви са тези болни дечурлига Sad

Lulu,tozi model s ximikala,ti li si be mila newsm78,i snimkite ti pak ne se otvariat Rolling Eyes

Аз, аз бе Марче Embarassed Embarassed Embarassed

Последен опит за снимките, мисля че разбрах къде е проблемът

http://photo-zona.net/index.php?APP_ACTION=DISPLAY_IMAGE&ALBUM_ID=4968

# 243
  • Мнения: 3 595
Много сте мили  love001 Благодаря ви за хубавите пожелания  Hug Аз още не мога да се усетя за какво иде реч, ама взе да ми става весело  hahaha

Предлагам да сменяме анкетата с по-актуална  Whistling На кой му се бебеправи, а кой бебеправи, а кой е бебенаправил  hahaha

ПП:Лулу сега се виждат  Heart Eyes

Нямам идея как да кажем на близките...те и за Елито ни гледаха странно  Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 19 дек 2006, 17:57 от Ivy

# 244
  • Мнения: 5 393
Иви-честито!  bouquetЛека бременност Hug
Лулу-много готини снимки-страшни красавици са и двете ти девойки Heart Eyes
Рошко-честито ново жилище.Много радостни моменти ви пожелавам Peace
Ние сме на линия утре, само незнам с кекса дали ще успея, че днес не си бях вкъщи цял ден и.....ще опитам да го направя. Crazy
Анилеви-Иво го изкара този вирус преди няколко месеца, много беше неприятно.Важното е да пие водичка, аз давах с лъжичка по-честичко, бях разтворила вътре хидратиращо прахче.Има едни хомеопатични свещички против повръщане-вомитусхийл-ако не сте ги пробвали-вземи няколко, може пък да помогнат.Бързо оздравяване Praynig Praynig Praynig

# 245
  • Мнения: 6 472
Иви изненадайги и им кажи като родиш Joy Joy Joy Какво има да ви гледат странно - това си е ваша работа. Събирате ги, напивате ги и точно когато им е най- весоло казвате, че Ели ще си има братче/сестричка Mr. Green

Момичета, аз за утре както се сещате съм безкрайно неподготвена Embarassed Надявам се, че ще ме извините за транзитното минаване и за факта, че нито ще нося нещо, нито ще мога да ви помогна с нещо Sad Днес съм на курс до 22.00, а утре сутринта ще прелетя ниско през офиса преди да дойда Tired

# 246
  • Мнения: 823
Lulu, снимките са чудесни! Изглеждаш страхотно    bouquet  Ина и Мартина също са прекрасни, както винаги   Hug

Иви, много добро предложение за анкета  Wink Струва ми се, че има доста двойки, които обмислят още бебенца. Ние засега сме от въздържалите се  Grinning А за роднините - прати им коледни картички с новината.  Joy

# 247
  • Мнения: 3 595
Май ще кажа на всички, а на тях ще им оставя да ми видят корема  hahaha Не искам да им развалям Коледата на хората  Joy

# 248
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Иви, щом си успяла да кажеш на мъжа ти и той да не получи инфаркт Mr. Green, какво ти пука за роднините... а и какво странно има в това да имате второ newsm78

Анилеви, много ми стана мъчно за болното мъниче, бързо да оздравявате, че иде Дядо Коледа!!!

Рошкооооооооооооооооооооо и ти ли?!?! Sad Все пак ни казваш хубава новина- честито ви ново жилище!

# 249
  • Мнения: 137
Здравейте,момичета  bouquet

Аз отдавна не съм се включвала ,но се надявам утре да се видим.ВИждам,че доста сте изписали...прочетох отгоре-отгоре....

Дано и аз да успея да направя нещо за утре-саморъчно.

Чета има новини около вас....

Иви...честито...да ти е лека бременността.И да не ти пука от роднините. Hug

Рошко ...оздравявайте бързо.Честито ново жилище Peace

Лулу както винаги страхотни снимки.И твоите сладурки..също

Лека вечер.До утре  bouquet

# 250
  • Мнения: 3 595
Анилеви и аз много се умъчних, но дано бързо му мине на Жорко  Praynig
Рошко честит нов дом!   bouquet

Оздравявайте всички, че да сте весели за празниците  Heart Eyes

# 251
  • Мнения: 467
Иви, щом си успяла да кажеш на мъжа ти и той да не получи инфаркт Mr. Green, какво ти пука за роднините... а и какво странно има в това да имате второ newsm78

Анилеви, много ми стана мъчно за болното мъниче, бързо да оздравявате, че иде Дядо Коледа!!!

Рошкооооооооооооооооооооо и ти ли?!?! Sad Все пак ни казваш хубава новина- честито ви ново жилище!

Еми щото разбрах малко преди да го напиша и веднага пуснах чека на последните мнения на ИваSimple SmileТака се потвърди инфотоSimple Smile) А и я чух за честиткаSimple Smile)

Аре итре ше се видим!:-)И ше ми триеш сол на главата по-качествено:-РР

# 252
  • Sofia
  • Мнения: 4 493
лелееее, момичета, докато ви изчета изпих 2 бири (от 330мл де)  Embarassed
Иви, направо онемях, изтръпнах, ококорих се  #Crazy абе всичко. Много хубаво ми стана, но не мога да си представя на мен да ми се случи  ooooh!  МНОГО СЕ РАДВАМ ЗА ТЕБ  Hug
Лулуто, страхотни снимки   bouquet И аватара е просто...убиец  Whistling
И аз ви завиждам за утре. Да наснимате хубаво и да пуснете снимки.
Габи днес има тържество в яслата. Дядо Коледа Wink му донесе един синтезатор и цяла вечер свири като обезумял. Не знам съседите как се чувстват, но аз съм тоооолкова щастлива като гледам как се радва. Той ПАК ми е болничък  Cry Вчера и през нощта беше много зле, днес е по-добре. Сутринта успях да взема урина за изследване след 7-дневни опити. Бях на върха на щастието и... в лабораторията казаха, че се е пресякла от студа  Crazy Утре пак ще го мъча. Трябва да разбера от какво вдига Т и левкоцитите му са 20 000  #Crazy Освен това лигите му текат като на бясно куче, мокри по 3 блузи на ден. Очаквам зъб ... поредния...най-вероятно отново кътник.
За Коледа си пожелавам Габи да ми е здравичък Praynig С всичко останало ще се справя. Нещо много ми се събра и хич не ми е празнично  Cry
Намрих в Банско една жена, която ми го гледа от 17 до 19ч. Много я харесвам, дано не ме разочарова  Praynig
Ами това е от нас. ВЕСЕЛО ИЗКАРВАНЕ УТРЕ! МИСЛЕНО СМЕ С ВАС  Heart Eyes

# 253
  • Мнения: 3 595
Ами Ани и аз изпитах всичко от гореописаното...плаках, смях се, притеснявах се, тръшках се, пак се смях...ама нали вече го има  Mr. Green Ние си го искаме и аз незнам как ще се оправям...Моля се само Елито да се оправя по-бързо, защото доста тежко кара шарката и вече не се издържа...Аз си мислех Иво болен, сигурно съм пипнала нещо и аз така да ме боли главата и да ми се спи, да не ми се яде...помислих, помислих и си казах, необичайно за мен аз като съм болна ям като разпрана...ама подминах тези мисли...закъсня казвам си, е то първи цикъл след като спрях да кърмя сигурно е нормално - хормони..ами хормони са били ама  hahaha

Съжалявам за Габче дано се оправя и той. Милинките толкова ми е мъчно като са болни, едни такива нещастни и тъжногледащи  Sad

# 254
  • Варна
  • Мнения: 3 271
Иве, една  Hug и от мен  Heart Eyes

Да ви питам нещо - май е рано още за реимунизацията за ДТК, нали? защото при нашето педи няма полиомелитна ваксина и тя вика да сме сложили ДТК, ама аз прочетох че трябвало минимум една година след 3тия прием, което при нас беше на 4м и половина. Май нещо се е объркала, и аз не мисля да й давам да я слага сега.
Другата новина при нас е че са ни приели молбата за яслата, и евентуално март месец пускаме Мони. Казали са на мъжа ми да почваме да я отвикваме от памперса, как ще стане незнам  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт