Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Здравейте мамчета,
ами аз днес цял ден съм навън, направихме една много дълга разходка с татито, после малко пазарувахме. Намерих от ония термометри в Технополис дето Клеми ги беше хвалила на Омрон и взех такъв. После шетане из нас и то се стъмнило.
Оф и аз трябва да мия прозорци, ама това ще го направя през седмицата живот и здраве, като няма никой, щото през уикенда всички са си у нас и не спират да мърморят, къде съм се катерила......а пък аз съм малко особен чешит,  #2gunfire  не пипне ли мойта ръка все едно нищо не е правено,  мога да накарам мъжо да ги измие и той нема да откаже, даже много се старае милия, ама все му намирам кусури, тук петно, там блести...... не се трая, човек не може ми угоди,   Mr. Green  абе криво дърво се изправяло, ама крив човек не - са казали хората.  Crossing Arms
И аз мисля си взема колан за след раждане, макар, че никога не съм има проблеми с корема, знам, че без много зор ще го прибера, мен друго ми проблемно - д...то, там незнам кво ще правя  newsm78 от край време дебелее лесно и спада с много упорти труд  #Crazy кой знае сега дали въобще ще спадне.

Маги вий сте го рисували тоз Тошко бре, много сладък!
Хайде лека вечер ви желая и бъдете по активни

# 61
# 62
  • Мнения: 514
Shrew какво става с тебе? newsm78Пускаш нова тема и изчезваш NaughtyХайде стига си работила,помързелувай си че ей сега ще се разраждаме и ние и няма спане ,няма  мързелуване.Ти какво реши -нормално ли?

Какво мързелуване бе, само това не правя в нас.  Confused Добре, че ходя на работа, та да си почина.   ooooh!  Майка ми помага, мъжа ми помага, за основното чистене днес имах 2 жени.......е пак не мога да мирясам, чак си се ядосвам.  Close За т'ва ще бачкам докато родя, в офиса не ми пука чисто ли е или не.  Laughing

А за раждането на този етап решава бебо, ако не се обърне не мисля, че имам избор. А ако се обърне ми се иска да родя нормално, но се отказах от епидуралната, че тук стават гафове.

Честито на мама miamy, честито и на мама troia!    bouquet

Майчета, много, много са ви сладки бебченцата....сладки хапки  Grinning

# 63
 Днес времето беше много хубаво, слънчево и топло. С моя съпруг се разхождахме почти цял ден, приготвили сме се за бебо, приготвихме и доста неща за Коледа: украшения и др.  Simple Smile

# 64
 Моля, мами кажете ми покрай Никулден за имена на момченца, освен традиционните: Николай и Никола, какво ще кажете за: Ник, Ники, Никиян, Николиян, Николин.

# 65
  • Мнения: 3 695
Здравейте отново,
днес говорих с  лекарката, при която ще раждам и онези неща които уж били причина за секцио според другия ми лекар, според нея са глупости и засега си оставаме пак на първоначалния вариант - без показатели за планово секцио. Не че ме е страх от секцио или чак толкова не искам, но поне искам да има причина и лекар да е преценил разумно така. Срещнах случайно macko и ми беше много приятно да си побъбрим Simple Smile
Някой от вас има ли желание да ходи за  платена лекция за техниките на дишането по време на раждането. Аз мисля да посетя една такава в някое от частните училища (10 или 15 лв). Ако да, пишете ми, да отидем заедно. Мисл, че ще е много полезно, поне някои от раждалите така споделят.
Много са сладки снимките на ноемврийските декемврийчета, а къде са декемврийските? Simple Smile
Освен разходките и секса (които е забранен според някои лекари), какво друго може да улесни и ускори раждането, имам предвид немедикаментозен метод. Сигурно са изписани теми за това, но ако знаете, споделете !
 Heart Eyes

# 66
  • Русе
  • Мнения: 150
Моля, мами кажете ми покрай Никулден за имена на момченца, освен традиционните: Николай и Никола, какво ще кажете за: Ник, Ники, Никиян, Николиян, Николин.
Никола е стрхотно име.Другите ми звучат не толкова български.

# 67
  • Мнения: 1 212
Моля, мами кажете ми покрай Никулден за имена на момченца, освен традиционните: Николай и Никола, какво ще кажете за: Ник, Ники, Никиян, Николиян, Николин.
Никола е стрхотно име.Другите ми звучат не толкова български.

bulgarka , от изброените от теб варианти и аз гласувам само за
Николай и
Никола     Peace
Останалите не ми звучат нещо.....

# 68
  • София
  • Мнения: 2 045
Shrew още ли не се е обърнал твоя мъж? Rolling EyesВсе пак има много време,де дано да реши да се намести както трябва WinkОх, с това чистене и аз съм откачила,все чистя и все ми се струва че не е чисто CrazyЕто днес от обяд  съм се разчистила,чак преди малко свърших,чак ме хваща яд по някое време,ама така е като съм една претенциозна и все намирам кусури друг като чисти-абсурд да идва жена да ми чисти,аз майка ми като изчисти и все нещо ще намеря,та затова обичам само аз да си чистя Crazyи затова сега са ми подути краката.Tini-mini единственото нещо което съм чела ,и сега се сещам че предизвиква раждане е секс и ядене на ананас JoyИмаше тема за това, обаче сега нали беше прецакана търсачката,та не знам ако се оправи по-късно пробвай WinkЗа лекциите,аз имам желание,ама нямам време Mr. Green

# 69
  • Варна
  • Мнения: 893
аз да се похваля - обрива ми мина! newsm44
една инжекция Алергозан в дупарата
и вчера си взех от аптеката тоз бъркоч дет ми го изписа кожодерката 
18лв струва Shocked ама намазах се 2 пъти и ми мина, днес не ме е сърбяло никъде  Party
аз пак се мажа де, да не вземе да избие пак  Confused  Praynig
акушерката в МД каза че аз съм третата бременелка с такъв обрив,
значи не е страшно, но явно не се среща често в толкова злобен мащаб Rolling Eyes
също съм от онези 3% дето заспиват от сироп за кашлица Dimex Rolling Eyes
иначе още чакам включване  Tired

# 70
 mam21 Magesta ами важното е да има буквите: Н, К и Я.
Гледаме да ги комбинираме на едните и др. родители, ако не става, остава др. вариант, с неутрално име, т.е. на никой.

 На нас с моя съпруг най-много ни харесва: Кристиян.  Hug Ето ги буквите: К, Н и Я.
Ама коя буква да е отпред, сега?!? хеххехе  Rolling Eyes

 Ако е на Никулден: Никиян, Николиян.

 Янко не ми харесва, а пък Янис и Янаки са гръцки имена. Янек звучи славянско (чешко, полско, словашко ... )  Rolling Eyes
 Ако започва с "Я" остава: Яник (има Н,К и Я  Simple Smile ) Оффф нзн  Thinking newsm78 #Crazy

 Ако не, ще е с неутрално име  Peace Може да дадете идеи  Thinking  Simple Smile

 HELP!  Thinking  newsm78 Rolling Eyes Shocked #Crazy  Crossing Arms  Praynig

# 71
 Virginity много се радвам, че вече нямаш проблеми, оправила си се, супер!  Hug

 А какво стана с НОИ, там оправи ли се, че няма време  Thinking

# 72
  • Русе
  • Мнения: 150
Яким,няма Н обаче е много хубаво име.

# 73
  • Варна
  • Мнения: 893
оправих се и с НОИ, сега имам да вземам едни пари ама ще го оставя за по-нататък че за сега ми стигат толкова нерви  Rolling Eyes

а за името Кристиян е много добре Peace
не е задължително ако е на Никулден да е на празника кръстен  Naughty
аз съм на Атанасов ден и съм Вержиния  Mr. Green
а ако някой има претенции и се сърди да си гледа работата! детето си е ваше и не трябва да страда заради претенциите на баби и дядовци  Crossing Arms кръстете го нещо неутрално
моята баба се казва Пенка....как ме виждате да кръстя дъщеря си Пенка в 21век ?!
Ние сме замислили ако второто е момче да го кръстим Калоян - също има К Н Я  Peace

# 74
  • Мнения: 61
Кристиян е много хубаво име.И аз ще раждам на 6ти секцио но няма да я кръщавам с Н.Бях пикала че се двуомя между Джулия и Радина.Наистина е много трудно да се избере име нали е за цял живот.Важното е да ти харесва Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт