Слънцезащита - 7 тема

  • 55 030
  • 584
  •   1
Отговори
# 270
  • 1444
  • Мнения: 1 058
Harpalike, благодаря за отзива! И аз я взех надявайки се да е като зелената,
Скрит текст:
но още не съм я ползвала. Миналата есен намерих една бройка и сега си я доизмазвам. Ползвам няколко различни продукта паралелно, обикновено дрогерийните са ми за вкъщи, мотаене из двора. За по-сериозно слънце за сега съм заложила на LIERAC Sunissime флуид, от който съм много доволна.

# 271
  • Някъде там
  • Мнения: 4 819
Скрит текст:
Здравейте, в търсене съм на слънцезащита, на 27 съм, с омазняваща се кожа, лятото рядко слагам грим, но ми се иска да избегна кир ефекта, както и пресушаването. Благодаря!
Горещо препоръчвам ето този на Avène.
https://galen.bg/avene-sun-b-protect-slantsezashtiten-razkrasyav … fluid-spf50-30-ml
Матира много добре.
Цветът се адаптира към кожата.
Ето този също.
https://remedium.bg/bioderma-fotoderm-nude-touch-krem-light-spf50-40ml-065964/p
Матира перфектно,но ако кожата ви е по-светла е малко по-тъмен.
Но ако сте по-тъмна е перфектен.
Ето този с две ръце ,но за по-студените месеци.https://remedium.bg/bioderma-fotoderm-nude-touch-krem-light-spf50-40ml-065964/p
Много красив кадифен завършек в който се влюбих без да е мазен.
Цветът е перфектен и се слива с кожата. Изглежда ,че нямате нищо на лицето. Изравнява тена перфектно.
Единственият му минус е ,че цапа дрехите. Ще използвам за зимните месеци ,ако изразходя тези на Авен ,които съм посочила по-горе ,защото купих 5 на промоция и мисля да взема поне още толкова. ☺
Първия показан при мен омазнява и лъсвам от него Sad.
Явно не е о.к за моята кожа(комбинирана)
Днес ще отскоча до аптеката да попитам за мострички на този крем.В руските форуми го хвалят много
Взех мостра на крема и много ми допадна.Кожата ми е мека с него, няма кир ефект, матирана е, разбира се не през целия ден, трябва да се поднови Simple Smile
Като цяло останах с добри впечатления, преди да го купя, искам да попитам и за този крем.
За него няма от къде да си взема мостричка, колебая между Виши и Неострата.

# 272
  • Мнения: 33
Здравейте, жена ми е бременна и се чудим какъв слънцезащитен крем да вземем за морето. Колебаем се между два: Avene Intense Protect и Eucerin Sensitive Protect Kids. Дали бихте споделили мнения и опит? Simple Smile

# 273
  • Мнения: 68
Авен са по-добри
Здравейте, жена ми е бременна и се чудим какъв слънцезащитен крем да вземем за морето. Колебаем се между два: Avene Intense Protect и Eucerin Sensitive Protect Kids. Дали бихте споделили мнения и опит? Simple Smile

# 274
  • Мнения: 872
И аз бих заложила на Авен.
В пъти по-добри са.

# 275
  • Мнения: 19
Здравейте момичета!
Имам един въпрос към вас. Пробвали ли сте ето този крем на revox? Ако сте, моля кажете какво мислите за него и дали си заслужава.

# 276
  • Мнения: 9 484
Аз вече привършвам една опаковка.
Хубав е крема, попива добре, не стои тежко и мазно на лицето, не дразни очите.
За градска среда е супер според мен.

Сега взех синия на ДМ, тъй като е по-голяма опаковка, иначе пак бих подновила този на Ревокс.

# 277
  • София
  • Мнения: 38 498
И аз свърших опаковка на Ревокс. Единственият недостатък е, че свърши бързо.

# 278
  • София
  • Мнения: 1 460
Тъкмо влязох в темета да питам за зеления слънцепредпазен крем от Лидл и гледам че сте го обсъждали. Мисля, че миналата година си взех от него и сега го доизразходвам. Не е уау, но не е и лош. Рядко ходя в Лидл и мислех да ходя да го търся пак, но доколкото разбирам го няма. Да не би да е била някаква лимитирана серия?

Неорекъснато съм в търсене на добра слънцезащита. В момента за откритите части на тялото ползвам Биодермата на детето и един детски Юриаж от миналата година. За лицето, обаче, все не намирам моя продукт и постоянно тествам нещо ново.

# 279
  • Мнения: 872
Рошличка аз съм по абсолютно същия начин със слънцезащитата.
Скоро открих слънцезащита перфектна за мен и моята кожа.
Моята кожа е смесена към мазна ,супер чувствителна и с алергия към слънцето. Лесно образува комедони и имам разширени пори.
Ето тази ми пасна перфектно.
https://galen.bg/avene-sun-b-protect-slantsezashtiten-razkrasyav … fluid-spf50-30-ml

# 280
  • София
  • Мнения: 4 307
На мен като текстура много ми хареса таз годишната Биодерма аквафлуид, ако не се лъжа се казваше - лек и бързо попива, леко озарява, но не тонира макар че е цветен. Не съм гледала състава, но май махнаха октокрилена от продуктите си

# 281
  • София
  • Мнения: 416
На мен като текстура много ми хареса таз годишната Биодерма аквафлуид, ако не се лъжа се казваше - лек и бързо попива, леко озарява, но не тонира макар че е цветен. Не съм гледала състава, но май махнаха октокрилена от продуктите си
Може ли линк или снимка за кой става въпрос.

# 282
# 283
  • Мнения: 872
+1 за този флуид.
Изравнява тена ,придава на кожата мек сатенен завършек ,стои много леко на кожата и е много толерантен към околоочната зона.
Но пак зависи с каква кожа сте.
Ако сте със смесена към мазна ,бързо ще омазни.
Ако сте със суха или нормална е перфектен.
Аз лично съм си го харесала много за студените месеци ,един от любимците ми е.

# 284
  • Мнения: 9 484
Рошличка аз съм по абсолютно същия начин със слънцезащитата.
Скоро открих слънцезащита перфектна за мен и моята кожа.
Моята кожа е смесена към мазна ,супер чувствителна и с алергия към слънцето. Лесно образува комедони и имам разширени пори.
Ето тази ми пасна перфектно.
https://galen.bg/avene-sun-b-protect-slantsezashtiten-razkrasyav … fluid-spf50-30-ml

Виждам в описанието да пише “разкрасяващ ефект” - има ли някакъв цвят или озаряващи частици или е маркетингов трик?

Общи условия

Активация на акаунт