Слънцезащита - 7 тема

  • 57 478
  • 603
  •   1
Отговори
# 525
  • Някъде там
  • Мнения: 4 849
Здравейте, дами коя от двете бихте препоръчали? Кожата ми е комбинирана и слагам фон дьо тен в ежедневието си. Ако можете да препоръчате такава с цвят за комбинирана и светла кожа, ще съм благодарна.
Закупих на голямата ми дъщеря това.

От няколко дни и аз го тествам, с комбинирана кожа съм и се чудя защо до сега не съм го пробвала.Чудесен слънцезащитен крем.Не е необходимо след него да се поставя фон дьо тен.Харесва ми това, че не запушва порите, не се появат нови пъпки, кожата е наистина матирана. Най- добре е да си вземете тестер и да го тествате, в началото след нанасяне стои малко по-жълто и се стреснах, но после се сля с кожата и лицето стана изравнено, прикри някоя друга пъпчица.Чудесена слънцезащита се оказа.

# 526
  • BG
  • Мнения: 893
Корейските слънцезащити са чудесни за зимата. Не пазят достатъчно през топлите сезони е моето впечатление. Иначе, особено ако са с химични филтри, са прекрасни като усещане - леки, озаряващи кожата, с хубав състав.
Аз четох мнения тук и за някои медицински слънцезащити, че не предпазват Sad та затова дълго се колебах, но в крайна сметка гръмнах една Миша-Cotton spf 50+ -утре ще го тествам, та да видим.

# 527
  • Мнения: 2 290
Корейските защити са си много добри. Вече доста години ги използвам без проблем.
Сега не знам, ако седиш на брега на морето по 8 часа как ще бъде, аз от повече от 20 години на плаж не ходя.

# 528
  • Мнения: 17
Здравейте! По време на бременност се сдобих с пигменти петна по лицето/които, за съжаление,явно се появяват при доста жени/. В търсене съм на слънцезащита,която се усеща леко на лицето и предотвратява появата на нови петна. Моля да ми препоръчате продукт ,от който сте доволни Simple Smile
Снабдила съм се  имам Bioderma photoderm, Ducray, Melabel,но всички ми оставят лепкаво усещане по кожата.
Днес в аптеката ми дадоха мостра на ISDIN fotoultra,някой има ли впечатления ?

# 529
  • Мнения: 1 964
Моят не лепне. Има много лека текстура, попива веднага, не оставя никакъв бял филм.
Показала съм го на предната страница.

# 530
  • 1444
  • Мнения: 1 067
Днес в аптеката ми дадоха мостра на ISDIN fotoultra,някой има ли впечатления ?
Аз изхабих една опаковка от ISDIN Fotoultra 100 Active Unify. Започнах да го ползвам август месец след като ми се появиха петна по челото от любимия ми тогава флуид на Lierac Sad 
Ползвала съм го предимно при активно излагане на слънце на 30+ градуса по време на почивки и съм мноого доволна от този флуид, защото нямам нови петна и старите не избиха. Мажа често и след всяко мокрене на лицето. Обаче, като попадне в очите люти. Това е единственият минус за мен. Не мога да коментирам как се държи с грим.
Зимните месеци вкъщи и навън ползвах едно кремче в зелена опаковка на Frudia.
Запасила съм се с още SPF продукти против пигментация (Eucerin, ACM, Nivea) и като ги измажа бих се върнала на ISDIN.

# 531
  • Мнения: 548
Аз на Isdin ползвах миналата година Fotoprotector Fusion Water и бях много доволна. С мазна кожа и много бяла кожа съм. Консистенцията е много лека и водниста, но предпазва добре.

# 532
  • Мнения: 4 015
Някой с мнение за тази Missha?

# 533
  • BG
  • Мнения: 893
Вчера си  я взех, след няколко дни ще дам отзив.

# 534
  • Мнения: 215
Аз много харесвам Missha AQUA.
Ползвах го миналото лято.Много е лек и ако го държите в хладилника е страхотен за нанасяне, в жегите, студен. Над него пръсках спрей на Ла Рош за подновяване. Не съм имала проблеми.
Скрит текст:
Скрит текст:

# 535
  • София
  • Мнения: 416
Аз на Isdin ползвах миналата година Fotoprotector Fusion Water и бях много доволна. С мазна кожа и много бяла кожа съм. Консистенцията е много лека и водниста, но предпазва добре.
Може ли линк за кой точно става въпрос?

# 536
  • Мнения: 548
Ето този е: https://sopharmacy.bg/bg/product/000000000030016878

Има го и тониран.

# 537
  • Мнения: 1 148
Тези на Исдин имат отверени тестери в Ремедиум и Софармаси. Много приятна консистенция, наистна. Обаче тонираният е в два нюанса, като единият е прекалено светъл, а другият прекалено тъмен.

# 538
  • София
  • Мнения: 5 738
Мнения за тази слънцезащита?

# 539
  • Плевен
  • Мнения: 108
Аз хем искам свестен крем за скънце/ светла чувствителна кожа смесена/ хем не ми се дават много пари та от миналата година съм с Missha Aqua - много съм доволна, сега като свърши ще поекспериментирам с по-евтини неща и май пак ще се върна на Missha,  че май и техния BB крем е единствения BB крем който допада на лицето ми.

Общи условия

Активация на акаунт