Слънцезащита - 7 тема

  • 69 480
  • 726
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 226
Здравейте ,някой ползвал ли е този спрей и става ли за подновяване на лице ?

# 631
  • Мнения: 344
Вторият (на Ла рош) е чудесен за мазна кожа. Първият не съм го пробвала.

# 632
  • Някъде там
  • Мнения: 4 898
С последната ми поръчка от Ремедиум получих много мостри на Pure Skin озаряващ дневен крем с ниацинамид и хиалуронова киселина SPF50+ /Биотрейд/.От три дни го нанасям редовно и съм приятно изненадана.
Имам комбинирана кожа и крема хидратира много добре. Придава на кожата ми хубав блясък, но без мазно усещане - харесва ми ефектът. Допада ми, че придава един свеж и сияен вид на лицето ми. Някак си кожата ми изглежда освежена и с много добър вид. Определено ще си закупя продукта и в пълноразмерна опаковка.

# 633
  • Мнения: 802
https://bg-mam.ma/p/1216659/42829913

Крема на биотрейд няма написаната слънцезащита!

# 634
  • Някъде там
  • Мнения: 4 898
https://bg-mam.ma/p/1216659/42829913

Крема на биотрейд няма написаната слънцезащита!

Благодаря, че споделихте!
Ще си спестя поръчката.

# 635
  • Мнения: 567
Иначе наистина е хубав крем, особено за по-млада кожа, но категорично НЕ Е слънцезащитен. Аз също сигнализирах след като се сдобих със сериозни кафяви петна преди две лета в градски условия с него.

# 636
  • СОФИЯ
  • Мнения: 533
Здравейте,моля да ми препоръчате слънцезащита за лице за 11 годишно момиче.Благодаря

# 637
  • Някъде там
  • Мнения: 4 898
Иначе наистина е хубав крем, особено за по-млада кожа, но категорично НЕ Е слънцезащитен. Аз също сигнализирах след като се сдобих със сериозни кафяви петна преди две лета в градски условия с него.
Много неприятно.
Иначе като крем ми допадна много, загледах цялата серия с нощен гел и окоолочен крем.

# 638
  • Мнения: 248



Здравейте ! Колебая се между тези два крема.Кой бихте ми препоръчали ?

# 639
  • Мнения: 2 778
Благодарности за дамата, която препоръча ДМ ската ВВ слънцезащита- разкош е като усещане !
Аз съм с мазна кожа и някак спира омазняването през целия ден, усещам едно леко стягане, та мажа и друг крем отдолу.

# 640
  • Мнения: 891
Благодарности за дамата, която препоръча ДМ ската ВВ слънцезащита- разкош е като усещане !
Аз съм с мазна кожа и някак спира омазняването през целия ден, усещам едно леко стягане, та мажа и друг крем отдолу.
Може ли снимка?

# 641
  • Мнения: 2 778
Заповядайте:

# 642
  • Мнения: 891
Много благодаря! 🌹

# 643
  • Мнения: 536
Някой с отзиви  за този откъм филтри :
Caudalie Vinosun Protect Слънцезащитен крем SPF50 x50 мл

# 644
  • Мнения: 1 645
Има нов (поне за мен) флуид на Виши. Бих пробвала

Общи условия

Активация на акаунт