Време е за ИКЕА! - Тема 38

  • 31 812
  • 761
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 6 338
Привет, някой да има такава кушетка и да знае как може да стане на двойно легло? Искам да вземем такава като вариант за гости в стаята, която ще ползваме като офис, но не виждам информация как става на двойно легло.
https://www.ikea.bg/products/beds/guest-beds-day-beds/hemnes-kus … medzheta/90349326
А втората снимка на сайта видя ли?
Челото се издърпва напред. Конструкцията е на колелца. В интернет и клипчета има.

# 151
  • Мнения: 258
Благодаря, още едно питане - някой дали е боядисвал подобни мебели? Бялото не ме устройва и си мисля с какъв тип боя ще е най - устойчиво и красиво да се направи.

# 152
  • Мнения: 6 338
Благодаря, още едно питане - някой дали е боядисвал подобни мебели? Бялото не ме устройва и си мисля с какъв тип боя ще е най - устойчиво и красиво да се направи.
Единствено при бояджия (на МДФ) бих го занесла несглобено, защото шансът да не хване боята без зашкурване е огромен. Тебеширена боя не ми харесва не мен особено, но може и да стане с нея.

# 153
  • Варна
  • Мнения: 3 255
Аз наскоро боядисвах с тебеширена боя два стари стола, нито съм шкурила, нито нищо. Станаха си супер. Ако не искаш матов завършек винаги можеш да ползваш лак с гланц вместо вакса.

# 154
  • Мнения: 532
Здравейте,защо вече няма получаване от магазина в София?
Продукти купени онлайн само с доставка безплатна Пловдив,Варна и Бургас,а за София без такава опция 😠

# 155
  • Мнения: 39
Момичета, има ли някой това легло Songesand с 4 кутии отдолу - https://www.ikea.bg/products/beds/beds-with-storage/double-king- … 207-sm/49241324/?
Може ли да му се сложи подматрачна рамка, закупена от някой друг магазин, дали ще има проблем? Защото икейските подматрачни не са налични от незнам си колко време вече.  Благодаряяяяя!

# 156
  • Мнения: 3 213
Няма причина да не може. Размерът е стандартен. Моето легло също е от ИКЕА (не е Songesand), но подматрачната рамка и матракът ми са Нани. И през ум не ми мина да купувам Икейски
Този магазин е разоряващ. Как пък все има какво да си купя... Отидох за 2 конкретни неща за по-малко от 10 лв, тръгнах си с -55 лв.
И да кажа, ако някой обмисля
Ей това нещо https://www.ikea.bg/products/sofas-armchairs/sofa-beds-chair-bed … len-stol/09280874 така скърца... И двойката също. Добре, че реших да пробвам, че бях залетяла да поръчвам. Компактни били, удобни...

# 157
  • Мнения: 39
Няма причина да не може. Размерът е стандартен. Моето легло също е от ИКЕА (не е Songesand), но подматрачната рамка и матракът ми са Нани. И през ум не ми мина да купувам Икейски
Този магазин е разоряващ. Как пък все има какво да си купя... Отидох за 2 конкретни неща за по-малко от 10 лв, тръгнах си с -55 лв.
И да кажа, ако някой обмисля
Ей това нещо https://www.ikea.bg/products/sofas-armchairs/sofa-beds-chair-bed … len-stol/09280874 така скърца... И двойката също. Добре, че реших да пробвам, че бях залетяла да поръчвам. Компактни били, удобни...

Благодаря! Аз също съм се насочила към Нани за матрак и подматрачна, но икейските легла много си ми харесват. Бях се ориентирала към MALM, обаче и него го няма налично. А искам нещо с кутии за съхранение отдолу.

# 158
  • Мнения: 2 693
Здравейте!

Тази пролет купихме такива декинг плочки, които сложихме на терасата:
https://www.ikea.bg/products/garden-outdoor/outdoor-flooring/run … br-v-k-t/90234226

Терасата се експлоатира постоянно, има и много цветя на нея, открита е. Въпросът ми е, дали някой има такива плочки и как ги поддържате? Четох за масла, които се използват на декинг, ползвали ли сте и какви?

# 159
  • Мнения: 6 338
Здравейте,защо вече няма получаване от магазина в София?
Продукти купени онлайн само с доставка безплатна Пловдив,Варна и Бургас,а за София без такава опция 😠
Някой май писа, че е само временно, ама мен също ме интересува, дали могат на място да се поръчват неща от Кухни и да се вземет след 3 дни от магазина както беше, защото преди 2 седмици казали на ММ в магазина, че може само до адрес да ги поръча, вече на място и тях не карали, а предполагам освен, че висиш да чакаш куриер и се плаща....

# 160
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 480
Здравейте!

Тази пролет купихме такива декинг плочки, които сложихме на терасата:
https://www.ikea.bg/products/garden-outdoor/outdoor-flooring/run … br-v-k-t/90234226

Терасата се експлоатира постоянно, има и много цветя на нея, открита е. Въпросът ми е, дали някой има такива плочки и как ги поддържате? Четох за масла, които се използват на декинг, ползвали ли сте и какви?

ние имахме, но ги слагах през май и ги прибирах отново в началото на октомври, за три години не се наложи нищо да се прави, после ще трябва да се намажат с маслото от Икеа. Нашата тераса е открита и ги валеше дъжд доста.

# 161
  • Мнения: X
И аз да питам за декинга. Ще остъклявам висяща тераса и там ще изнеса само печка и може би малък шкаф. Майсторът, който ще прави терасата, споделя моите опасения за твърде голяма тежест на такъв тип тераса,защото ще има и зидане с итонг, а и работата ще е много да вдига ниво със замазка, после плочки... Решихме да е декинг върху дървено скеле за изравняване на нивото. Някой ползва ли го с такава цел този декинг да каже как е? Чисти ли се лесно под него с прахосмукачка?

# 162
  • Мнения: 712
Здравейте, харесах си диван днес в магазина, но няма наличност нито в София, нито във Варна. Има ли смисъл да се надявам, че след 2-3-4 месеца ще е наличен или да се ориентирам към друго място? Никога не съм пазарувала в Икеа, освен може би салфетки.
Преди доста време разглеждайки сайта го бях мернала, но пак го нямаше наличен. За какво въобще държат мостри на нещо, което никога го няма!?

# 163
  • София
  • Мнения: 220
Americana_, и аз съм във вашата ситуация, проблемът е, че не намирам в други магазини алтернативни решения...Диванът, който харесах се появи за кратко в магазина във Варна, но имаше само една бройка и докато му се начудим, някой го купи.

# 164
  • sofia
  • Мнения: 2 261
Здравейте, можем ли да върнем артикули без касовата бележка… не я намираме за съжаление.

Общи условия

Активация на акаунт