Време е за ИКЕА! - Тема 38

  • 31 817
  • 761
  •   1
Отговори
# 750
  • Пловдив
  • Мнения: 585
Здравейте. Искам да попитам някой от вас има ли гардероб PAX  на 236 см  височина? Интересува ме закрепили ли сте го към стената или нямате проблем и ако не е прикрепен? Благодаря!

# 751
  • Мнения: 2
Имам такива, плюс комплекта с всички чинии .. търся същия цвят, защото счупих една от 6-те Sad . Купувани са преди 3 години от ИКЕА на околовръстното, но вече ги няма в същия цвят. Färgrik е серията.

Последна редакция: сб, 22 окт 2022, 18:59 от Choko90

# 752
  • Мнения: 5 315
Моят PAX e закрепен.

# 753
  • Мнения: X
Здравейте. Искам да попитам някой от вас има ли гардероб PAX  на 236 см  височина? Интересува ме закрепили ли сте го към стената или нямате проблем и ако не е прикрепен? Благодаря!

Аз имам такъв, тоно се побра в една ниша, която имаме в спалнята (2 х 75 см). Докато малкия беше бебе си седя близо година незакрепен за стената и нямаше проблем, но заради детето след това си го хванахме както е редно.

# 754
  • Мнения: 6 390
да, имаме три пакса, всичките са закрепени

# 755
  • София
  • Мнения: 3 184
Всички паксове са ни закрепени, с това не си правим експерименти.

# 756
  • Мнения: X
Имам такива, плюс комплекта с всички чинии .. търся същия цвят, защото счупих една от 6-те Sad . Купувани са преди 3 години от ИКЕА на околовръстното, но вече ги няма в същия цвят. Färgrik е серията.
Мисля, че ги има, защото купувахме скоро от керамичните сини и загледах и тези. Преди около месец точно, на 17-18-ти септември

# 757
  • софия
  • Мнения: 25 688
Експерименти с живота и здравето избягвам да си правя, когато зависи от мен. Пакс-ът е закрепен за стената. Винаги мързелът ми се отплаща двойно.

# 758
  • Мнения: 4 812
Здравейте. Искам да попитам някой от вас има ли гардероб PAX  на 236 см  височина? Интересува ме закрепили ли сте го към стената или нямате проблем и ако не е прикрепен? Благодаря!

Нашите не са закрепени, но са от по-дълбоките и са с дължина 2 метра. Не сме имали проблеми, а единият е на 14 години вече. Имаме и от по-плитките - те вече да закрепени.

# 759
  • Мнения: 1 207
И нашият не е закрепен, не мога да си представя какво трябва да стане, че да падне.

# 760
  • Мнения: 691
Като заговорихте за PAX, кажете как се справяте с разливания гръб на гардероба.
Преди година взехме 200 х 236 и вече на места е разкован гърба или огънат...

# 761
  • In transit
  • Мнения: 11 956
Заповядайте в новата тема!

Общи условия

Активация на акаунт