Време е за ИКЕА! - Тема 38

  • 31 953
  • 761
  •   1
Отговори
# 735
  • Варна
  • Мнения: 3 278
Може би отдавна я няма, защото ако я имаше сигурно щях да взема нея, много е симпатична.

# 736
  • Мнения: 4 840
При нас поне от година я няма в черно. Аз също й бях хвърлила око.

Подаръчен ваучер от Икеа не е ли добра идея? Да си изберат каквото искат и им трябва.

# 737
  • Мнения: 831
Да, не е ли по-добре те да си изберат закачалка, освен ако не ги познавате достатъчно добре, за да знаете какво точно искат, в какъв цвят, дизайн и т.н.? Ако държите да е от ИКЕА може да е някой сервиз, комплект за спане (пухена завивка, чаршафи...), или нещо подобно. Дори килим, но там също е рисково, ако не сте наясно със стила им.

# 738
  • Мнения: 672
Може би отдавна я няма, защото ако я имаше сигурно щях да взема нея, много е симпатична.

Тази година я взехме със сигурност от голямата ИКЕА, но не помня кой месец беше, може би късна пролет - ранно лято. Още не сме я сложили, тъй като сме далеч от нанасяне, но още тогава имах чувството, че ако не я вземем, няма да я видим повече, а много ми хареса като я видях изложена горе. Бялата честно казано още повече ми допада, но и тогава изобщо я нямаше - нито в салона, нито на сайта.

# 739
  • Мнения: 4 880
Предложенията са много хубави Simple Smile
Ще ги покажа на приятелката ми, за да си избере, но исках да имам идеите.
Не искам да им давам пари, ще отидат за друго Wink
Искам да е подарък и да знаят, че това им е за новата къща. Аз съм ги питала, но и те не са наясно точно какво искат Simple Smile

# 740
  • Пловдив
  • Мнения: 3 589
Не е в Икеа, но Umbra имат много интересни и различни закачалки. Включително и закачалки/ органайзери.

# 741
  • Варна
  • Мнения: 3 278
Може би отдавна я няма, защото ако я имаше сигурно щях да взема нея, много е симпатична.

Тази година я взехме със сигурност от голямата ИКЕА, но не помня кой месец беше, може би късна пролет - ранно лято. Още не сме я сложили, тъй като сме далеч от нанасяне, но още тогава имах чувството, че ако не я вземем, няма да я видим повече, а много ми хареса като я видях изложена горе. Бялата честно казано още повече ми допада, но и тогава изобщо я нямаше - нито в салона, нито на сайта.
Да, аз август купувах

# 742
  • В.Т.
  • Мнения: 152
Здравейте!
Някой дали е пробвал да транспортира кресло STRANDMON с лек автомобил?Simple Smile
Ако свалим облегалките на задните седалки на Нисан Кашкай дали ще стане?

# 743
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 122
Креслото идва в кутии, мисля 2 и се сглобява. Аз побрах кутиите в малката ми Нисан микра.
Сега погледнах, една кутия е метър на 70 см.

# 744
  • В.Т.
  • Мнения: 152
Благодаря, Doret!
Изобщо не се сетих да погледна пакетажа. Някак приех, че си е цяло.
Сега ще погледна габаритите на кутиите.

# 745
  • София
  • Мнения: 669
Здравейте!
Някой дали е пробвал да транспортира кресло STRANDMON с лек автомобил?Simple Smile
Ако свалим облегалките на задните седалки на Нисан Кашкай дали ще стане?

Аз си го прекарах с Тойота Ярис. Като се свалят седалките се събира дори в малка градска кола.

# 746
  • Мнения: 692
Някой виждал ли е тези свещи в ИКЕА Пловдив?

# 747
  • Мнения: 2
Здравейте приятелчета!
Търсих къде ли не, в Бг , в чужди сайтове - не даде ефект. Weary Търся въпросната купичка от ИКЕА и ако някое другарче има в повече и е готово да я откупя от него, ще го споменавам с добро цял живот!

# 748
  • Мнения: 3 221
Предполагам, че заради цвета я търсиш. Изглежда ми малко нереален.
Имала си я, видяла си я...?
По форма е FÄRGKLAR, но такъв цвят няма

# 749
  • Мнения: X
Не е Färgklar. Имаше и такава, прилича повече на стъкло, не на керамика. Имаше ги в Икеа на Околовръстното преди месец и те ли са изчезнали!?
Ето тази трябва да е, но в сайта няма такъв цвят.
https://www.ikea.bg/products/tableware/dinnerware/bowls/ikea-365-kupa/20278351
Сигурна съм, че в магазина имаше. Потърсих, серията е FÄRGRIG.

Последна редакция: сб, 22 окт 2022, 17:32 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт