Отговори
# 255
  • Мнения: 5 265
Радвам се, че ще гледаме "Мистър Грешен" по bTV. Отново ще се докоснем до магьосника Джан, който е невероятен във всяка роля. Спряха тази страхотна продукция, за да котират "Вратата..." - една боза, която се крепеше на измислената връзка на главните герои в реала, а рейтингът се движеше около 2.


Еми, абсолютно споделям мнението ти. Ама кой ни пита нас

# 256
  • Мнения: 7 133
Здравейте!



Ако не ви се спи, когато си лягате, не се притеснявайте.
Ще ви се спи, когато трябва да ставате...


# 257
  • Мнения: 13 862
Здравейте, момичета!


"Хубавите неща стават бавно, най-хубавите случайно, а прекрасните се случват внезапно!"

Нека денят ви бъде усмихнат и весел, успешен и щастлив, изпълнен с обич и топлина!


     Като грижовна майка и за да не се "нерви" Ийт Козан - "зададох" мелодията аз... Тази нощ момчето ще изпълни задълженията си! Joy Joy Joy

# 258
  • Мнения: 7 133
Да предложа музикална увертюра, преди Ийт Козан да се е освестил и да ни хвърли някой словесен тупаник



# 259
  • Мнения: 13 862
Да предложа музикална увертюра, преди Ийт Козан да се е освестил и да ни хвърли някой словесен тупаник
    Цеце, няма освестяване при Ийт Козан - той винаги е готов за словесен тупаник!






      Цеце, когато имаш време би ли пробвала да пуснеш това видео през VBox, защото YouTube ми го блокира заради кадрите от "Дума на честта".



# 260
  • Мнения: 7 133
Еми, я го виж и чуй, че говоря по тел. и още не съм го чула


Еми, успях вече да го изгледам. Ама ти как искаш да те пусне Тубето, след тези "неприлични'' сцени - ''еротичен'' танц и целувка, та това си е развращаване на младото поколение... Нищо, че те ги разбират тези неща по- добре от нас...

Последна редакция: чт, 11 авг 2022, 17:46 от cvetansk

# 261
  • Мнения: 13 862
Еми, я го виж и чуй, че говоря по тел. и още не съм го чула


Еми, успях вече да го изгледам. Ама ти как искаш да те пусне Тубето, след тези "неприлични'' сцени - "еротичен" танц и целувка, та това си е развращаване на младото поколение... Нищо, че те ги разбират тези неща по- добре от нас...
    Благодаря ти, Цеце! Много си харесвам това видео и исках да го имаме визуализирано и тук, в темата ни.
     Попаднах на тази снимка на Амине, не съм я виждала преди, но мисля, че не е нова.


"Уморена майка"



# 262
  • Мнения: 7 133
Еми, ако има други клипчета, които не ти се качват в You Tube давай ще ги кача в бокса.

Да се почерпим за хубавата работа



и да вдигнем малко адреналина, а и да подготвим г-н Ийт за "задълженията" му.

# 263
  • Мнения: 27 623
Емка ,клипа е хубав и нежен. Heart Eyes

Цеце , и на мен ми се дигна адреналина с тези мелодия.
Айде Джаки идвай продължаваме уроците по танците с любимците.  Ще сме боси поне аз щото на токове ще се пребия Joy
Това ми трябва за вечерта красота и романтични пейзажи и музика. Да си оправя вкуса от оная кукумявка.
Добре че не изнесе пресконференция.

# 264
  • Мнения: 5 265
Емка ,клипа е хубав и нежен. Heart Eyes

Цеце , и на мен ми се дигна адреналина с тези мелодия.
Айде Джаки идвай продължаваме уроците по танците с любимците.  Ще сме боси поне аз щото на токове ще се пребия Joy
Това ми трябва за вечерта красота и романтични пейзажи и музика. Да си оправя вкуса от оная кукумявка.
Добре че не изнесе пресконференция.

Ох, Феми, голяма си оптимистка Какви танци с тия дървета, я по-добре, ние да се научим от шев Джан да готвим



# 265
  • Мнения: 27 623
Джаки , ще станат още по големи пакости с готвенето Joy
Окей ще готвим и танцуваме.
Те обичат да си хапват.
Италианско вино студено и тирамису си поръчвам от шеф Джан.
Рибата от баш рибаря.

От страстни танци с Шивача не се отказвам ще му скъсам ризата от раз.
Джано каква секси реклама на Тудорс е заснел. Да ти омекнат колената. Heart Eyes

# 266
  • Мнения: 13 862
     Джаки, и на готвене не може да ме научи Джано! Достатъчно е да го видя по шорти пред барбекюто и съм нито ще чуя рецепта, нито начин на приготвяне.

# 267
  • Мнения: 7 133
Еми, той Джано ще ни учи как се готви само по шорти. Кой ти е казал, че трябва да помниш рецепти...
Феми, на шивача не му късай ризите, че току виж веднага седне на машината да я оправи и ще останеш на сухо. Ще ги разкопчаваш "внимателно"...

Еми, отдавна не бях правила клипчета, но ти си ми вдъхновение... Страхотното ти видео ме вдъхнови за това...

# 268
  • Мнения: 13 862
Здравейте, момичета!


"Обичайте тези, които рисуват усмивка на лицето ви."
Бъдете здрави и щастливи!

Приятен ден!


     Цеце, видеото, което си ни направила е чудесно. Благодаря ти!
     Аз пък се вдъхнових от музикалния ти поздрав. На фона на  "Beautiful Liar" се получи това:




# 269
  • Мнения: 7 133
Здравейте!



12 август - Международен ден на младежта

На този ден по целия свят се организират публични събития и кампании, насърчаващи участието на младежите във вземането на важни решения във всички области на обществения живот. В България празникът се отбелязва от 2007 година.


Еми, много готин клип.
Не можах да намеря по- голяма точно тази снимка на младежа Толгахан, но много ми хареса. За това ще й се полюбуваме в малък размер.

Общи условия

Активация на акаунт