Отговори
# 270
  • Мнения: 14 327
12 август - Международен ден на младежта

На този ден по целия свят се организират публични събития и кампании, насърчаващи участието на младежите във вземането на важни решения във всички области на обществения живот. В България празникът се отбелязва от 2007 година.


Еми, много готин клип.
Не можах да намеря по-голяма точно тази снимка на младежа Толгахан, но много ми хареса. За това ще й се полюбуваме в малък размер.
     Цеце, ето го нашият младеж в малко по-голям формат.







# 271
  • Мнения: 5 895
Честит празник на всички младежи

Хайде, да сложа и моя младеж






# 272
  • Мнения: 14 327
След красавеца Джан да продължа с Ийт Козан. Той си ми е на сърце!







     Феми, хайде доведи ни и твоя младеж! Чакам го с нетърпение!
     Иранските фенове днес са щастливи - Толга е лайкнал за пореден път тяхна публикация. И как няма да я хареса - не става въпрос за герой от сериалите му, а за любимата съпруга.


Скрит текст:

     Чаровен модел и единственият турчин с титлата "Най-красивият мъж на света"





# 273
  • Мнения: 27 891
Здравейте !

Моя младеж го чакам с ново фото.
От архива в момента не мога да сложа.

Цеце , усмихна ме с коментара.  И да му скъсам ризите после ще го шие когато е с мен ще лудуваме. Ако седне на машината да е по шорти да се любувам на гледката. Stuck Out Tongue Winking Eye
 
Ти следиш Карджъ.
Нали е социален , комуникативен.Мисълта ми е пишат ли му в инста и той отговаря ли ?
Ако го помолим да ни зарадва с  фото с Чаго.
Онзи ден снимаха на Гранд Базара в Истанбул и почти приключват проекта.

Последна редакция: пт, 12 авг 2022, 17:22 от femmi2

# 274
  • Мнения: 7 483

Феми, не съм сигурна, че ще ви отговори. От това, което виждам, Джем отговаря много, ама много рядко и то само на бъзиците на приятели. Виждала съм да си отговарят до сега само с Ебру и Айдън Таш (макар и те много рядко да пишат). Но и не съм виждала нещо да го питат...

Скрит текст:
Младежа Джем

от периода на Вятъра



и последно качената снимка

# 275
  • Мнения: 14 327

Продължавам с младежите.
     Феми, понеже си приятел, ще те заместя - пускам и Чачо като младеж:










# 276
  • Мнения: 7 483
Чудесна младежка снимка на Толга


Вие редете младежите, а аз ще ви озвуча по случай празника

# 277
  • Мнения: 5 895
Намерих на Джан една от времето на Ялън Арас....още млад и зелен

# 278
  • Мнения: 14 327

     Чаровници са нашите любимци като младежи, носят у себе си тази харизма, която приковава и покорява. Печелят фенове и публика с талант, интелект, упорита работа и всеотдайност.
     Добронамерени, чистосърдечни, без признаци на самовлюбеност и излишно его. И най-хубавото е, че известността и славата не ги е главозамаяла. Не демонстрират самочувствие, проявяват съпричастност, болеят за чуждите проблеми и със своята щедрост и благотворителност, без излишна показност, успяват да дарят усмивки на страдащите.
     Е, как да не ги обичаме и да не се гордеем с техните заслужени успехи...
Вие редете младежите, а аз ще ви озвуча по случай празника

   Цеце, ти добре ни приканваш: "Нека се развихрим" - да започваме тогава!









# 279
  • Мнения: 7 483
Здравейте!



13 август - Международен ден на леворъките

“Около 10% от населението на земята са левичари.”

Има и хора, които могат да си служат еднакво добре и с двете ръце (амбидекстрите), въпреки, че е рядко срещано.
В миналото се е смятало, че дяволът е бил леворък. Днес обаче хората са уверени, че леворъките са едни от най-талантливите представители на човечеството

Скрит текст:
Американският генетик Амар Клар установява, че специфичен ген определя дали човек е леворък или деснорък още в утробата на майката. Известни леворъки политици и държавници през вековете са били Симон Боливар, Бисмарк, Луи Шестнайсети, Наполеон Бонапарт, Юлий Цезар, Карл Велики, Рамзес Втори, Тиберий, Махатма Ганди, много британски крале и кралици, например кралица Виктория.

Левичари са президентите на САЩ Барак Обама, Бил Клинтън и Джордж Буш-старши, Бенджамин Франклин и Томас Джеферсън, Джон Кенеди и Роналд Рейгън.

В армията, политиката, науката и изкуството левичари са още Аристотел и Ницше, Леонардо да Винчи, Рафаело, Микеланджело, Никола Тесла, Сергей Рахманинов, Хитлер, Луис Карол и Ханс Кристиан Андерсен.

В областта на технологиите най-известен левичар днес е създателят на „Майкрософт" Бил Гейтс, а в областта на киното - Анджелина Джоли.

Последна редакция: сб, 13 авг 2022, 07:17 от cvetansk

# 280
  • Мнения: 14 327
Здравейте, момичета!


"Не отваряй душата си за всички, а само за онези, които могат да я разберат."

Щастливи почивни дни, приятели!



13 август - Международен ден на леворъките

“Около 10% от населението на земята са левичари.”

Скрит текст:
Има и хора, които могат да си служат еднакво добре и с двете ръце (амбидекстрите), въпреки, че е рядко срещано.
В миналото се е смятало, че дяволът е бил леворък. Днес обаче хората са уверени, че леворъките са едни от най-талантливите представители на човечеството

Американският генетик Амар Клар установява, че специфичен ген определя дали човек е леворък или деснорък още в утробата на майката. Известни леворъки политици и държавници през вековете са били Симон Боливар, Бисмарк, Луи Шестнайсети, Наполеон Бонапарт, Юлий Цезар, Карл Велики, Рамзес Втори, Тиберий, Махатма Ганди, много британски крале и кралици, например кралица Виктория.

Левичари са президентите на САЩ Барак Обама, Бил Клинтън и Джордж Буш-старши, Бенджамин Франклин и Томас Джеферсън, Джон Кенеди и Роналд Рейгън.

В армията, политиката, науката и изкуството левичари са още Аристотел и Ницше, Леонардо да Винчи, Рафаело, Микеланджело, Никола Тесла, Сергей Рахманинов, Хитлер, Луис Карол и Ханс Кристиан Андерсен.

В областта на технологиите най-известен левичар днес е създателят на „Майкрософт" Бил Гейтс, а в областта на киното - Анджелина Джоли.

    Ехаа, оказва се, че днес е и мой празник! И аз принадлежа към тези 10% от населението на земята, които са левичари. Спокойно ще подредя името си до Леонардо да Винчи, Рафаело, Ханс Кристиан Андерсен, Анджелина Джоли, Бил Гейтс и ... Хитлер. Кой е като мене... Stuck Out Tongue Winking Eye

# 281
  • Мнения: 7 483


Еми, аз моето име ще сложа до твоето... останалите ще се редят след мен

Момичета, с наближаването на премиерата на моя дългоочакван сериал You Tube все повече и повече ми слага клипчета за него. Сега ми е представил най- внушителния билборд на Times Square, който някога съм виждала. Не се сдържах и ви го нося

Скрит текст:


# 282
  • Мнения: 14 327

     Цецеее, много страшни неща гледаш. Не са по моя вкус! Аз съм по леките, лежерни и романтични комедии, макар че това лято не съм гледала нищо ново. Следя само "Обещание" и си "преговарям" всичко, в което е участвал Толгахан. Много ми липсва неговата активност, не мога да се "побера в кожата си", че от толкова дълго време не се е появявал.

# 283
  • Мнения: 7 483

Еми, на мен пък фентъзито и фантастиката са ми е любимия жанр и изобщо не го приемам за страшно, а пълно с мъдрости представени по по- различен и интересен начин. Така е откакто като дете гледах "Междузвездни войни" и "Седморката на Блейк".
Иначе в момента не следя нищо, но от новини за Толга не се отказвам, ама и той това лято се е отдал на почивка най- вече откъм снимки и информация. Поне да бяха пуснали Халюк, бих го изгледала дори и без да има превод.

Последна редакция: сб, 13 авг 2022, 14:30 от cvetansk

# 284
  • Мнения: 27 891
Здравейте Hug
Софи , да не си е намерила младеж ,гларус на морето.
Не се е разписвала.

Емка , как знаеш как да ме заместиш Heart Eyes
Точно тази черно бялата снимка щях да сложа по джинси.

Цеце , и аз харесвам фантастика. Разчитам да разкажеш за дома на дракона.

Общи условия

Активация на акаунт