Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 421

  • 29 606
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Пловдив
  • Мнения: 34 188


Шел Турциа пуснаха в сторито си тази реклама с Енгин.
С червените букви пише: Кое те накара да завъртиш волана си към Шел?
Това, което сочи Енгин пише:
1) Shell v-power качество
2) deli2go сандвичи
3) И двете.

Последна редакция: пт, 16 сеп 2022, 19:13 от mariana51

# 691
  • Мнения: 2 252

И аз да я сложа!

# 692
  • Пловдив
  • Мнения: 34 188


Гледах повторението по Диема Фемили, че снощи пропуснах.
За сведение, вече сме в 13 оригинален епизод - до 33 минута.

# 693
  • Стара Загора
  • Мнения: 322
Чакаме новини и снимки! Приятна вечер!

# 694
  • Мнения: 23 325


Керим си е Керим, ама Санджар не е за изпускане...

# 695
  • Мнения: 2 252

Като стана дума за Керим!

# 696
  • Мнения: 23 325


Аз съм на Диемата и се  нервя отново. Първо с оново нагло същество, мислещо се за център на вселената - Халисе, после с навлека Гедиз, както и с ревлата, която два пъти не иска едно и също нещо.
Добре, че Санджар е мъж на място и хич не им се връзва на акълите.
А Неждет за пореден път  показва изобретателност в своята наглост и те оставя без думи.

# 697
  • Мнения: 489


Аз съм на Диемата и се  нервя отново. Първо с оново нагло същество, мислещо се за център на вселената - Халисе, после с навлека Гедиз, както и с ревлата, която два пъти не иска едно и също нещо.
Добре, че Санджар е мъж на място и хич не им се връзва на акълите.
А Неждет за пореден път  показва изобретателност в своята наглост и те оставя без думи.


Честно казано, сега, след време, и аз като го гледам, си давам сметка, че образът на Наре от самото начало си е бил объркан и сбъркан, но аз лично не съм обръщала толкова внимание, погълната от надеждата за това да се събере със Санджар и Мелек. Заминаването на Наре в 36-та серия, което беше предизвикано от напускането на Неслихан, тогава за мнозина изглеждаше крайно нелепо. Но всъщност още тези първи серии ясно показват, че Наре в крайна сметка от самото начало на сериала си беше едно неуравновесено психически същество, способно на необясними деяния, неизлекувана нито от тежките травми на детството, когато е расла като дърво без корен -без родители и без родина, нито от изнасилването на Акън, нито от обидата, нанесена ѝ от Санджар, нито от последвалите 8 години живот под един покрив с изнасилвача си и с изверга-баща... От самото начало лъже, забърква каши, не знае какво иска, въвлича и детето  в лъжите си... И ако донякъде е обяснимо защо е била такава, най-жалкото е, че сценаристките вместо да развиват образа й в положителна посока, с положителни промени, до края на участието й оставиха образа съвсем да деградира.

# 698
  • Пловдив
  • Мнения: 34 188


Добро утро в ден събота, успешна да е.
А новините, да идват така, както ни показва Енгин.

# 699
  • Мнения: 23 325


Добро утро момичета Two Hearts
Хубав и спокоен ден събота! Още повече, че е и празничен!
Вяра, Надежда и Любов /и майка им София. В светския календар както и в църковния, на тази дата се празнуват основните добродетели: вяра, надежда, любов и мъдрост.
 

# 700
  • Мнения: 2 252
Добро утро!
Седмицата почти се изниза,а новините ни подминават!
Да си пожелаем спокойна да е,и изпълнена с новини!

# 701
  • Пловдив
  • Мнения: 34 188


И ние така се взираме за някоя новина или снимка.

# 702
  • Мнения: 23 325



Burkina  Two Hearts
Благодаря за мнението. Още снощи след серията имах намерение да си изкажа и аз казването, но реших да отложа за тази сутрин /то пък ми излезе неотложна работа/ и чак сега имам възможност да пиша.
Това отлагане ми даде време отново да премисля някои неща и понеже от онзи ден си спомняме за Керим и изминалите години от началото на излъчването на "КВФ" - та се сетих нещо, което е общо и в двата проекта и същевременно различно представено от екипите СЦ.
И двата екипа са от жени. 
В "КВФ"  Фатмагюл, едно най-обикновено селско момиче, незавършило дори образованието си беше принудено да изживее един жесток кошмар, който промени живота ѝ на 180 градуса. Всичко което имаше ѝ беше отнето за миг. Беше принудена да живее с един от мъжете от този кошмар. Но историята беше така развита във времето, че показа и най-вече извади доброто, извади надеждата и вярата в предстоящето бъдеще. И всичко това беше подплатено с любовта на семейството и приятелите /изключая злобната и завистлива снаха Мукадес/,  които  бяха като стожери около нея.
И моментът на който искам да акцентирам - Керим към Фатмагюл   "Дори ти да ми простиш, аз няма да си простя никога" и нейният отговор " Ще се справим заедно".
А снощи в "ДП" - на въпроса на Санджар  " Няма да ми простиш, нали?"  отговорът беше "Не мога".  И малко по-късно "Ти самият ще си простиш ли?" Естествено, че човекът Ефе никога няма да прости първо  сам на себе си, после и на този който е наранил някой от близките му. Акън  нарани и Зехра.
Но, с това изискване на което легна развитието на цялата история " Откажи се да го преследваш!" и последващото от евентуалното му залавяне, че и двамата /Акън и Санджар няма да живеят/ дойде всичката обърканост и нелогичност в поведението на Наре.
 Т.е.  имаме сблъсък на културни и социални различия, както и чисто човешки.
СЦ даваха заявка, че ще видим една силна жена, ама нищо подобно.
Интересно ми е обаче нещо друго -  тези които гледат сега и не знаят причините за напускането на Неслихан и Ураз, как ще приемат развитието на историята.
 

# 703
  • Пловдив
  • Мнения: 34 188


Покрай Диема Фемили позабравихме Мехмет.
Марта, страхотен пост.

# 704
  • Мнения: 23 325


Не сме го забравили, но Санджар Ефе има способността да  ангажира изцяло вниманието и мислите на хората.
От едната страна на екрана - на зрителите, а пък от другата - на всички персонажи...

Общи условия

Активация на акаунт