НПМГ - тема 8

  • 65 591
  • 753
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 18 679
Прясно-прясно инфо, понеже някой питаше, тук или в седмокласната тема. Писах си със зам.-директорката по едни други въпроси и питах за тези уверения, че детето е записано, с които се вадят картите за транспорт - ще ги раздават на РС на 08.09.

# 16
  • Мнения: 4 204
Сега чувам от теб за родителска на 08.09. Предполагам, ще го пишат някъде?

# 17
  • Мнения: 45
На Г клас ще е класен по история Терзиев, поне така разбрах аз.

# 18
  • София
  • Мнения: 18 679
Сега чувам от теб за родителска на 08.09. Предполагам, ще го пишат някъде?
Ааа, сто процента, то и на мен никой не ми е казвал на записването. Но, ето, сега разбрахме от агенция ЕЖК Laughing

# 19
  • София
  • Мнения: 3 484
На Г клас ще е класен по история Терзиев, поне така разбрах аз.
Завиждам ви!
Някой знае ли кой ще е класен на 8В клас.

# 20
  • Мнения: 4 204
Кой е този Терзиев? Млад, стар? Имаше един млад г-н по история на записването, този ли?

# 21
  • София
  • Мнения: 226
Аз пък дочух, че Стаменов трябва да поеме 8 клас по химия. Ако е вярно, ще е наистина чудесно.

# 22
  • Мнения: 45
Не познавам никого от преподавателите в гимназията.
А тази родителска среща на 08.09. е общата или по класове?

# 23
  • Мнения: 1 114
Аз пък дочух, че Стаменов трябва да поеме 8 клас по химия. Ако е вярно, ще е наистина чудесно.
Може и да поеме, но със сигурност няма да е на Е клас Sad

# 24
  • София
  • Мнения: 7 063
Стаменов и Дойнов са извели някои от 12 класове. Възможно е да поемат 8 клас. Даже е много вероятно. 😁
Другата госпожа по биология - Галя Петрова, е също много харесван преподавател от децата, по информация на моето дете, което пък е чуло от негови приятели в 12 клас. 😂
Може би Валя може да каже за някои от преподавателите...
Нашият господин по математика е извел някои от 12-те класове. Ще ми е любопитно дали ще поеме някой 8 клас или ще подхване от по-големите...

# 25
  • София
  • Мнения: 18 679
Стаменов и Дойнов са извели някои от 12 класове. Възможно е да поемат 8 клас. Даже е много вероятно. 😁
И аз така предположих, но когато попитах директно г-н Стаменов, той отрече. Каза, че ще поеме някой от десетите класове. Май спомена, че изобщо няма да преподава в осми клас. И с това ви разказах всички клюки, до които се добрах на записването Grin

# 26
  • София
  • Мнения: 7 063
Белинда, ама в тази тема сме големи клюкарки и конспираторки. Всичко се казва веднага и информация не се спестява. 😂
Още помня как Дидева беше заподозряла Ушагелов, като кандидат за директор на НПМГ през лятото на 2018. Клюка, клюка...та жива истина си излезе. 😁

# 27
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
То не беше клюка това за ушагелов, както и опита му за 5-ти клас, който не стана първата година. Ама тук не вярвахте Wink

Ние освободихме 1 и още съученици общо 4 места в мат паралелка на първо класиране.
Надявам се в бъдещите години нпмг да си върне и мат слава. Пожелавам успех на децата и много радости на вас.

# 28
  • София
  • Мнения: 7 063
О, аз вярвах за 5.клас, по няколко причини. 🙂

# 29
  • София
  • Мнения: 6 173
Включвам се и аз с бъдещ ученик в училището.
Прочетох последните десетина страници от предишната тема и първите от тази. Засега само получавам информация. Нищо не научих при записването, но и не разпитвах.

Общи условия

Активация на акаунт