НПМГ - тема 8

  • 65 543
  • 753
  •   1
Отговори
# 30
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
Вс ще е наред, не се тревожете. Децата ще се оправят, те са гимназисти, вече нямат нужда вие да се ровите за училищни подробности. Не учат в случайно училище, така че само се радвайте.

# 31
  • Мнения: 45
Списък с учебниците за новата учебна година са качили.
А има ли организация за закупуването им с родителите в началото на учебната година или е късно тогава?
А учебник за език...с това А1....какво ще правят?

# 32
  • София
  • Мнения: 6 171
Нямам впечатления от това училище, но няма да купувам учебници предварително. Имам лош опит със списък пуснат на 10-ти септември и оказал се неточен.

# 33
  • София
  • Мнения: 7 053
Досега не е имало проблеми със списъците с учебници при нас. Учебниците по език се купуват организирано, за останалите досега не е имало обща поръчка.
Изчакайте само няколко дни, да не излезе техническа грешка от copy-paste. Има група във ФБ, в която ученици от НПМГ продават стари учебници. Активизира се по-късно, обаче. Децата се сещат нейде през септември, че шкафовете са задръстени. 😂
https://www.facebook.com/groups/1337824309591186/?ref=share

# 34
  • София
  • Мнения: 3 484
Ние освободихме 1 и още съученици общо 4 места в мат паралелка на първо класиране.
Надявам се в бъдещите години нпмг да си върне и мат слава.
Тук останах без думи.
Успех и твоето дете, Leika!

# 35
  • София
  • Мнения: 12 394
При записването ни казаха да изчакаме с учебниците, въпреки че ги имало на сайта.

# 36
  • Мнения: 201
Здравейте на всички, записвам се в темата с осмокласничка в Д паралелка. На записването се запознахме със зам. директорката, която ще им води химията от 7.09 за техния клас. Та тя ни каза, че на биологическата паралелка класен ще бъде В. Дойнов

# 37
  • Мнения: 122
Аз чувам, че Иво Кортезов ще поеме математическите 8 клас. Евентуално и класен да бъде на едната.

# 38
  • София
  • Мнения: 7 053
Ще се върне към корените си. 😂
Това вече не го вярвам много, а и не знам добре ли е.

# 39
  • Мнения: 122
Говоря за синът му. Иво Кортезов - младши.

Ще се върне към корените си. 😂
Това вече не го вярвам много, а и не знам добре ли е.

# 40
  • София
  • Мнения: 7 053
Е така става, когато майките кръщават синовете си на бащите им. 😂

# 41
  • София
  • Мнения: 3 484
При записването ни казаха да изчакаме с учебниците, въпреки че ги имало на сайта.
Не ги бях видяла. Наистина са качили учебниците за новата година. Благодаря единствена!

# 42
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
Малкият кортезов е много готин и смислен. Ако и г-ца савова се върне към корените, ще е голяма изненада...

# 43
  • Мнения: 7
Здравейте на всички, записвам се в темата с осмокласничка в Д паралелка. На записването се запознахме със зам. директорката, която ще им води химията от 7.09 за техния клас. Та тя ни каза, че на биологическата паралелка класен ще бъде В. Дойнов
Честито и моята дъщеря мисля е в същата паралелка,но аз естествено не запомних.На Дойнов му познавам гласа от курса по биология.😀

# 44
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 372
Стаменов и Дойнов са извели някои от 12 класове. Възможно е да поемат 8 клас. Даже е много вероятно. 😁
И аз така предположих, но когато попитах директно г-н Стаменов, той отрече. Каза, че ще поеме някой от десетите класове. Май спомена, че изобщо няма да преподава в осми клас. И с това ви разказах всички клюки, до които се добрах на записването Grin

Не знам дали ще преподава на осми клас, но ще бъде класен на 11-ти, според моя източник на клюкини.

Аз чакам да видя кои преподаватели ще поемат часовете по третите профили там. Поне при нас казаха, че няма да е преподавателят, който е бил досега.

Общи условия

Активация на акаунт