На море в Турция - тема 75

  • 62 915
  • 735
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 711
Някой има ли завърнал се от Селектум Сиде? Ще се радвам да сподели мнение и впечатление.  Много ми е интересно, как е този хотел, дали са добри отзивите?

# 241
  • Мнения: 175
Здравейте някой с таз годишни отзиви от CLUB YALI RESORT HOTEL ние сме от 04.09 там ще се радвам ако има някой от групата там да се запознаем стига да има желание.

# 242
  • Мнения: 797
Ние тръгваме живот и здраве на 26.08. Искам да ви попитам има ли някой пътувал скоро с автобус от Турс клуб за Анталия? Интересува ме в колко часа тръгват автобусите от София, че един от нас е на работа и май го заблудих, че ще се качваме 14 часа от Пловдив, че досега  3 поредни години са тръгвали от София в 12 часа, а сега в програмата им пише 10 часа.

# 243
  • Мнения: 6
В момента пътуваме за Анталия с Турс клуб. Тръгнахме от София в 9.30ч

# 244
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 441
Ние тръгваме живот и здраве на 26.08. Искам да ви попитам има ли някой пътувал скоро с автобус от Турс клуб за Анталия? Интересува ме в колко часа тръгват автобусите от София, че един от нас е на работа и май го заблудих, че ще се качваме 14 часа от Пловдив, че досега  3 поредни години са тръгвали от София в 12 часа, а сега в програмата им пише 10 часа.
Миналата година тръгнахме от Плд в 11.30-12 ч.

# 245
  • Мнения: 797
Благодаря ви за отговорите, май ще се наложи да гоним автобуса по пътя, много кофти се получава, момчето е на работа до 11 и 30 в Пловдив и не може да се освободи. Много ме е яд, че го заблудих и си мислех, че е както миналите години. Ние като се качваме в 14 часа от Пловдив бяхме в 6 и 30 в хотел в Сиде, сега не ми се мисли колко по-рано ще сме.

# 246
  • Мнения: 419
Благодаря ви за отговорите, май ще се наложи да гоним автобуса по пътя, много кофти се получава, момчето е на работа до 11 и 30 в Пловдив и не може да се освободи. Много ме е яд, че го заблудих и си мислех, че е както миналите години. Ние като се качваме в 14 часа от Пловдив бяхме в 6 и 30 в хотел в Сиде, сега не ми се мисли колко по-рано ще сме.
Ужас. Извинявам се за коментара, но какви работодатели има. Никаква човечност. Да си пусне отпуска още 1 ден или да го пусне. Ако не, като се върне болничен. Може пък от автобуса да го изчакат 30 мин

# 247
  • Мнения: 797
Благодаря ви за отговорите, май ще се наложи да гоним автобуса по пътя, много кофти се получава, момчето е на работа до 11 и 30 в Пловдив и не може да се освободи. Много ме е яд, че го заблудих и си мислех, че е както миналите години. Ние като се качваме в 14 часа от Пловдив бяхме в 6 и 30 в хотел в Сиде, сега не ми се мисли колко по-рано ще сме.
Ужас. Извинявам се за коментара, но какви работодатели има. Никаква човечност. Да си пусне отпуска още 1 ден или да го пусне. Ако не, като се върне болничен. Може пък от автобуса да го изчакат 30 мин
Сега разузнах, че в петък се тръгвало в 10 часа, а в неделя в 13 часа - явно аз не съм разбрала, дано поне тръгнат в петък в 10 часа, а не както писа по-горе дамата, че са тръгнали в 9 и 30, че тогава съвсем ще я закъсаме.

Скрит текст:
Mоя е грешката, че го заблудих, че се качваме 12 часа от Пловдив.За съжаление е от 2 месеца на работа и няма право на отпуск, едва измоли 10 дни , които вече е отработил и ако каже да го пуснат още 1 час по-рано се страхува, че ще го уволнят

# 248
  • софия
  • Мнения: 505
Здравейте,имаме резервация за Starlight Resort Side и ще бъда благодарна ,ако има скоро почивали там.Сериозно се притесних от отзивите, които прочетох днес в Трипадвайзър. Седя и се ,чудя какво да правя.Платили сме капаро и доплащането ще е в началото на септември.Последните отзивите са основно за непочистване ,за неработещи климатици и лоша храна.Чудя се има ли вариант да сменя хотела и дали на някой му се е случвало подобен проблем и как процедират туроператорите?Три семейства ще пътуваме, а резервацията ни е с Белпрего .Притесних се здраво Disappointed Relieved  ,защото аз ги накарах да отидем в Сиде и не ми се иска да останат разочаровани .Дайте съвет какво мога да направя и изобщо мога ли нещо да направя в случая?

# 249
  • Пловдив
  • Мнения: 2 018
Отивай.Каквото такова.На вас може  да ви хареса.Всеки има различен вкус и база за сравнения.Ако се откажете може да ви изгорят пари и се съмнявам на този етап да намерите места в хубав хотел.

# 250
  • Варна
  • Мнения: 293
Здравейте,имаме резервация за Starlight Resort Side и ще бъда благодарна ,ако има скоро почивали там.Сериозно се притесних от отзивите, които прочетох днес в Трипадвайзър. Седя и се ,чудя какво да правя.Платили сме капаро и доплащането ще е в началото на септември.Последните отзивите са основно за непочистване ,за неработещи климатици и лоша храна.Чудя се има ли вариант да сменя хотела и дали на някой му се е случвало подобен проблем и как процедират туроператорите?Три семейства ще пътуваме, а резервацията ни е с Белпрего .Притесних се здраво Disappointed Relieved  ,защото аз ги накарах да отидем в Сиде и не ми се иска да останат разочаровани .Дайте съвет какво мога да направя и изобщо мога ли нещо да направя в случая?

Здравейте, почувствах паниката и тревогата Ви и Ви съчувствам за тъпата ситуация, в която сте се озовали. Затова искам да Ви кажа и една хубава новина. Присъединете се във ФБ в групата "Почивка в Турция" и там с лупата потърсете мнения за хотела. Аз просто копирах името на хотела на латиница в прозорчето за търсене (лупата) и излязоха няколко вкл. и от този сезон. И ИЗНЕНАДААА - МНЕНИЯТА СА ПРЕКРАСНИ. За да Ви успокоя Ви копирам няколко, но вие на спокойствие си ги прочетете и ще се успокоите. Ако вече сте в тази група - на този линк ще ги откриете:

https://www.facebook.com/groups/202603806422794/search/?q=Starli … 0Resort%20Side%20

Ето какво Ви копирам, като пресни мнения (запазила съм автентичния правопис, ха ха):

Прибрахме се в неделя.Хотела е страхотен,огромна територия,много зеленина и алеи.Постоянно чистата и мият.Храната е вкусна и в количества,но почти едно и също всеки ден.Алкохол местен не боли глава .Интернет в стаята,ресторанта,плажа ..Плажна ивица голяма,море с камъчета нужни са ви аква обувки дълбоко до раменете на 3-4м.Шезлонги се запазват до 7ч после няма.Руснаци 80 процента.В близост има шопинг център

Клубните стаи са много хубави.\

Миналия октомври бяхме в хотела. Не се сещам за нещо което да не ни е харесало. Огромна зелена територия. Чист хотел, вкусна и разнообразна храна целодневно забавления за малки и големи, широк плаж без проблем за чадъри и шазлонги(бързо става дълбоко в морето ако ви е проблем). Препоръчвам Ви няма да съжалявате.

# 251
  • софия
  • Мнения: 505
Мира Мира ,благодаря за отговора.Членувам в повечето групи и четох коментарите,но се притесних от повечето в Трипадвайзър дадени съвсем скоро .Гадно е ,когато носиш отговорност за още семейства ,които ще идват.

# 252
  • Мнения: 419
Здравейте,имаме резервация за Starlight Resort Side и ще бъда благодарна ,ако има скоро почивали там.Сериозно се притесних от отзивите, които прочетох днес в Трипадвайзър. Седя и се ,чудя какво да правя.Платили сме капаро и доплащането ще е в началото на септември.Последните отзивите са основно за непочистване ,за неработещи климатици и лоша храна.Чудя се има ли вариант да сменя хотела и дали на някой му се е случвало подобен проблем и как процедират туроператорите?Три семейства ще пътуваме, а резервацията ни е с Белпрего .Притесних се здраво Disappointed Relieved  ,защото аз ги накарах да отидем в Сиде и не ми се иска да останат разочаровани .Дайте съвет какво мога да направя и изобщо мога ли нещо да направя в случая?
Разбирам Ви отлично. Ние сме с резервация за Azura Deluxe Resort & Aqua Sorgun и наистина се надявам да не е грешка, че толкова път. В сайтовете е средна работа - от мръсни басейни и хора с чревни до мухи в ресторант, друг опровергава и доволни . На трети стаята му е завехтяла. В  групата в фб, доста вече са били този сезон, казват положителни неща. Та и Аз бях в вашия шах, вече просто чакам и каквото такова. Няма как да знаем,на всеки виждането е различно. Много лошото за един може да е хубаво за друг. И Аз питах дали да не се преориентирам със смяна на хотел и няма места. Силен сезон в Турция. 🤗

# 253
  • София
  • Мнения: 1 423
Мисля тука беше преди 1-2 г.една кака я усрах бая, видяла нашата, че от някакъв улук при дъжд течало не където трябва, на някаква пейка мъжа и си скъсал гащите, абе ти добре ли си, блъска 3000 км да гледаш улуците. А пък и с тия всекидневни почиствания са ми много смешни, я да видя кой почиства вкъщи всеки ден.

# 254
  • Sofia
  • Мнения: 9 724
В кой турски курорт е най-удачно да се почива в началото на юли (например от 1-ви докъм 10-ти юли), предвид жегите, които предполагам стартират в повечето им курорти?

Общи условия

Активация на акаунт