Черна коса с руси и червени кичури

  • 5 313
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
според мен ще ти бъде добре така.аз съм с черна коса и се бях направила така на руси и червен икичури.русите кичури ми ги бъхъ матирали за да стоят руси сребристи а не жълти и всичкото като цяло беше много добре.но после подръжката е кошмарна като ти поизрасте косата направо е невъзможно да те направят отново така с кичурите става една голяма мешения и вече почва да става грозничко и трябва да се боядисаш по неволя само с един цвят а и червеното се мие страшно бързо и става рижавко.хубаво е и самия ти цвят който си в момента да е естествен да не си го боядисвал защото русото няма да стане на него никак хубаво .Това е мое мнение но ти най добре си прецени.Всичко това ти го казвам от личен опит,но ти си знаеш най добре.Успех в начинанието

# 16
  • София
  • Мнения: 1 320
Aз съм била с черна коса и руси кичури, но искарах много малко с тях, понеже установих, че е ужасно грозно! След това русите кичури се превърнаха в тъмно, винено червени и комбинацията ми хареса много повече!   Peace

# 17
  • Мнения: 6 155
Черна коса с руси кичури не ми харесва Stop
Но черно с ярко червени кичури е страхотно  Peace

# 18
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Черно с червени кичури пръснати из косата + стилна прическа с бретон и равна примерно ще е много добре.
Много зависи от косата ти и от теб самата, а и от самият червен цвят ето този е много хубав
Все пак лично аз предпочитам изчистените цветове.  Peace

# 19
  • Мнения: 764
Trqbwa da se naprawi ot mnogo dobar profesionalist,za da stane dobre.Ne e loso kato idea. smile3521

# 20
  • София
  • Мнения: 5 605
Аз съм с червена коса /много светло червени и много тъмно червени кичури/ и руси кичури. Харесвам такива комбинации. Стоят красиво. Но те съветвам да те направят на по-едри кичури!

# 21
  • Мнения: 1 428
ако аз бях на твое място щях да си направя черна коса с червени кичури,русите нещо са демоде вече.

# 22
  • София
  • Мнения: 5 605
ако аз бях на твое място щях да си направя черна коса с червени кичури,русите нещо са демоде вече.
Ами май съм съгласна, че русите кичури са демоде малко, но аз така много се харесвам.

# 23
  • Мнения: 4 076
Черно,червено,жълто,синьо(очите),мургаво(тена)-нещо много цветове се събират на главата ти,така че си помисли внимателно  Thinking А червените кичури около месец след боядисването им,че и по-малко,стават оранжево-руси и изгорени,така че или пак ще трябва да се правиш,или да се боядисваш.Играчка си е общо взето.

# 24
  • Мнения: 645
Ако имаш добър фризьор сигурно ще стане супер, особено ако ти е дълга и права косата Peace

# 25
  • Мнения: 1 339
http://www.mitkodamov.com/images/biguine_spring06_kichuri03.jpg   Нещо такова ми се иска....но не точно.Дано ме разбирате.. Blush

Имам позната която има такъв цвят кичури но не са от горе а са във вътрешността на косата (  не знам дали ме разбирате точно ) И седят прекрасно. Ще те посъветвам да рискуваш, ако не ти хареса ще туриш една боя и толкоз  Crazy

# 26
  • София
  • Мнения: 5 605
А червените кичури около месец след боядисването им,че и по-малко,стават оранжево-руси и изгорени,така че или пак ще трябва да се правиш,или да се боядисваш.Играчка си е общо взето.
Еее за това не съм съгласна. Обикновено до сега проблемите ми са с русите кичури, на червените нищо ми няма!

Общи условия

Активация на акаунт