супер ефективна маска за лице

  • 57 698
  • 145
  •   1
Отговори
# 120
  • :)
  • Мнения: 337
страхотна маска

# 121
  • София
  • Мнения: 2 381
Хе-хе, как ме подсещате! Не е лошо и аз да си я направя - днес е добър ден!  Hug

И аз днес ще си я направя, тъкмо си купих мая.  Laughing

# 122
  • Мнения: 1 428
Моми4ета днес пробвах маската и с малко бадемово масло и ефекта беше зашеметящ.Пробваите!!!

# 123
  • Пловдив
  • Мнения: 524
Чувала съм, че бадемовото масло е подходящо най-вече за косата, но не и за лице, защото засилвало окосмяването. Някой да знае нещо повече?  newsm78

# 124
  • Мнения: X
Чувала съм, че бадемовото масло е подходящо най-вече за косата, но не и за лице, защото засилвало окосмяването. Някой да знае нещо повече?  newsm78
И аз така съм чувала - освен това при мазна кожа образува и комедони, въпреки че има прекрасна попиваемост и го наричат "кожно масло". Не го използвам за лице или тяло - само за маски за коса Peace

# 125
  • Мнения: 4 053
Чувала съм, че бадемовото масло е подходящо най-вече за косата, но не и за лице, защото засилвало окосмяването. Някой да знае нещо повече?  newsm78
И аз така съм чувала - освен това при мазна кожа образува и комедони, въпреки че има прекрасна попиваемост и го наричат "кожно масло". Не го използвам за лице или тяло - само за маски за коса Peace

и аз така съм чувала Wink

# 126
  • Мнения: 664
за бадемовото масло, питах моята козметичка и тя каза че не е вярно, като бях болна бях със зачервен нос и си мажех бадемово масло около носа, косми там още не са ми пораснали. и кожата ми се оправи бързичко. козметичката  прави масаж с бадемово масло на собственичката на салона, и тя не се е окосмила още.
а маската за мазна кожа става ли?

# 127
  • Мнения: 528
Пробвах я маската много мека  и нежна ми стана кожата.Благодадря

# 128
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Редовно си правя маската.На моята алергична кожа действа чудесно!  bouquetСърдечно благодаря на авторката на тази рецепта!  bouquet

Последна редакция: ср, 21 фев 2007, 20:33 от k.a.l.i.

# 129
  • Мнения: 4 053
за бадемовото масло, питах моята козметичка и тя каза че не е вярно, като бях болна бях със зачервен нос и си мажех бадемово масло около носа, косми там още не са ми пораснали. и кожата ми се оправи бързичко. козметичката  прави масаж с бадемово масло на собственичката на салона, и тя не се е окосмила още.
а маската за мазна кожа става ли?

добре,ама като пише на опаковката,че е за подсилване растежа и укрепване на косъма,
аз как да си направя маска на лицето с това чудо  newsm78

# 130
  • Мнения: 1 428
за бадемовото масло, питах моята козметичка и тя каза че не е вярно, като бях болна бях със зачервен нос и си мажех бадемово масло около носа, косми там още не са ми пораснали. и кожата ми се оправи бързичко. козметичката  прави масаж с бадемово масло на собственичката на салона, и тя не се е окосмила още.
а маската за мазна кожа става ли?

добре,ама като пише на опаковката,че е за подсилване растежа и укрепване на косъма,
аз как да си направя маска на лицето с това чудо  newsm78
[/quote


Количеството,което ще сложиш е малко и едва ли ще ти поникне брада от него.Слага се ,за да подхрани кожата,а ако толкова ви е страх,подобен ефект има и меда.

# 131
  • Мнения: 4 195
Хмм... Thinking Ще я пробвам тази маска.

# 132
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
И аз я пробвах наистина е супер Peace

# 133
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Чувала съм, че бадемовото масло е подходящо най-вече за косата, но не и за лице, защото засилвало окосмяването. Някой да знае нещо повече?  newsm78
И аз така съм чувала - освен това при мазна кожа образува и комедони, въпреки че има прекрасна попиваемост и го наричат "кожно масло". Не го използвам за лице или тяло - само за маски за коса Peace

и аз така съм чувала Wink

На опътването пише, че е много подходящо за мски на лицето, и само накрая се споменава за косата и то само в 1 изречение. Не стимулира окосмяването и аз така си мислех преди, но щом я използват за маски за лице и пише, че е предимно за това, значи е така.

# 134
  • Мнения: 4 916
Вчера опитах предпразнично и съм доста объркана от резултата Simple Smile
Сложих 1/2 хума и 1/2 брашно, защото си знам, че съм със смесена кожа и ще имам проблеми със сухите участъци. Така и стана Sad След като я свалих бях изумена от добрият ефект в Т зоната, но там, където по принцип ми е по-суха за 5 минути ми се появиха страшни напукани направо петна. намазах ги с крем и станаха червени. така си стоят до сега.
Така че за съжаление няма да мога да я прилагам отново. За тези, които имат нормална към мазна кожа е супер най-вероятно Simple Smile

а аз ще продължавам да опитвам Simple Smile


Пробвай да слагаш маската само на Т-зоната - хумата ще изсуши участъка и ще свие порите само там.

Общи условия

Активация на акаунт