супер ефективна маска за лице

  • 57 641
  • 145
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 829
страхотна маска!!!!!!днес я правих--фен съм й--определено!! Simple Smile

# 136
  • Мнения: 664
момичета за витамин Е, понеже има и една такава тема и за витамин А.
я погледнете опаковките от кремовете за подсичане на бебета, те са с витамин А и Е, на някоя на бебето да са му излязли косми на дупето?напротив кожата му става мека и гладка-като бебешко дупе

# 137
  • Мнения: 365
Е хайде да я побутна напред, че съм доволна от маската.

# 138
  • Мнения: 1 069
Е хайде да я побутна напред, че съм доволна от маската.
Благодаря ти! Много отдавна не съм си правила маска на лицето в домашни условия, но може би ще си направя тази!

# 139
  • Мнения: 4 053
момичета за витамин Е, понеже има и една такава тема и за витамин А.
я погледнете опаковките от кремовете за подсичане на бебета, те са с витамин А и Е, на някоя на бебето да са му излязли косми на дупето?напротив кожата му става мека и гладка-като бебешко дупе

аа,излизат,излизат,ама след няколко години smile3503

# 140
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Аз не съм доволна, последния път пак се престраших да я пробвам пак, резулатат беше едно голямо зачервено петно на лицето. Което го нямаше преди маската. Май няма да я ползвам, при мен няма ефект.  Cry

# 141
  • Мнения: 4 473
И аз ще досадя, но ще помоля някой да напише точните пропорции  Blush Praynig За маята разбрах, че е половин кубче, млякото 4-5 лъжици, но хумата? Rolling Eyes

# 142
  • Мнения: X
И аз ще досадя, но ще помоля някой да напише точните пропорции  Blush Praynig За маята разбрах, че е половин кубче, млякото 4-5 лъжици, но хумата? Rolling Eyes
Аз я правя с четвърт или една пета кубче, 1,5- 2 лъжици мляко и хума , колкото да стане прилична маска - като  тези в тубичките или пликчетата. Важно е да използваш хума според типа кожа - ако си със суха - бяла, чувствителна - розова, всякакъв тип - жълта, мазна - зелена хума. Преди маската си правя 10 - тина минути парна баня с етерични масла - чаено дърво, лавандула, канела, грейпфру- каквото имам, леко подсушавам, нанасям маската и спирам да говоря. Когато изпръхне (ако изсъхне напълно става малък ад по почистването и кожата ми се зачервява) - измивам последователно с топла и студена вода, обтривам лицето с розова вода (или тоник за лица), за да се махнат всчики остатъци и нанасям подхранващ крем ( в моя случай на АВен за след терапии п-в акне). Peace

# 143
  • Мнения: 4 473
И аз ще досадя, но ще помоля някой да напише точните пропорции  Blush Praynig За маята разбрах, че е половин кубче, млякото 4-5 лъжици, но хумата? Rolling Eyes
Аз я правя с четвърт или една пета кубче, 1,5- 2 лъжици мляко и хума , колкото да стане прилична маска - като  тези в тубичките или пликчетата. Важно е да използваш хума според типа кожа - ако си със суха - бяла, чувствителна - розова, всякакъв тип - жълта, мазна - зелена хума. Преди маската си правя 10 - тина минути парна баня с етерични масла - чаено дърво, лавандула, канела, грейпфру- каквото имам, леко подсушавам, нанасям маската и спирам да говоря. Когато изпръхне (ако изсъхне напълно става малък ад по почистването и кожата ми се зачервява) - измивам последователно с топла и студена вода, обтривам лицето с розова вода (или тоник за лица), за да се махнат всчики остатъци и нанасям подхранващ крем ( в моя случай на АВен за след терапии п-в акне). Peace

Благодаря ти за изчерпателният отговор!  bouquet И все пак, колко горе-долу е хумата (не съм ползвала домашни маски до момента Blush), лъжица - две?

# 144
  • Мнения: X
Ами да, долу- горе, около 1 супена лъжица +/-. Hug

# 145
  • София
  • Мнения: 3 271
Ще я пробвам, че сега каква съм станала с тази бременност....не ми се говори

Общи условия

Активация на акаунт