Пак за плажовете...

  • 5 522
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 447
Хубаво де, аз да попитам - като се печете само по прашки, що не се печете голи  newsm78
щото ни е срам Embarassed
и не искаме хората да ни гледат интимните части - те и да се пекат и да не се пекат все тая.Айде не чувствате ли, че тъпи въпроси си задаваме тука?То е ясно - нудистите демонстрират голотата и несрамуването от нея, мацките, които си пекат гърдите - го правят, за да са хубави после.Не сте ли съгласни, че разликата, която оставя горнището е кошмарна?!

То понеже прашките скриват страшно много, мани, мани...  Simple Smile А демонстрациите се правят точно от тия с прашките и изрязаните бански, не от нудистите.

# 16
  • Мнения: 3 500
То понеже прашките скриват страшно много, мани, мани...  Simple Smile А демонстрациите се правят точно от тия с прашките и изрязаните бански, не от нудистите.
Скриват точно това, което не трябва да се вижда.Плажовете не са за уроци по анатомия.Демонстрация никога не съм правила - мразя разликите, а по препоръка на лекарите се пека без горнище, защото е препоръчително за гърдите.Не си ли съгласна, че ако долнището ти не е прашка, а после сложиш прашка тия цветове са несъвместими /бяло от разликата, цвета на прашката и кафявия тен -  Sick/.Освен това имам хубаво дупе, хубави гърди и не се притеснявам да си ги показвам и защо да не си ги пека.Ако не бяха такива, а увиснали, големи и грозни щях да се примиря с разликата, за да не се излагам.При положение, че имам предпоставки да си ги пека, защо не?!!!!!!

# 17
  • Мнения: 7 186
Не мисля, че точно в тоя подфорум някой ще гласува против монокините. Laughing
И аз съм фен на прашки и монокини, не се притеснявам, нито го правя за демонстрации, даже ми е неприятно да ме зяпат. Но пък после си имам супер тен и равномерен. Ако ще се пека с бикини и горнище, еле пък с цял бански, по- добре да си седя под чадъра и да ходя на солариум. Що пък да се загрозявам зорлем с грозни разлики. newsm78
На който не му е приятно да гледа цици и задници- да не ходи на плаж. Twisted Evil

П.П. Виж нудисти- дибидюс на обикновен плаж не одобрявам, ама това е друга тема на разговор. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 3 447
Не си ли съгласна, че ако долнището ти не е прашка, а после сложиш прашка тия цветове са несъвместими /бяло от разликата, цвета на прашката и кафявия тен -  Sick/.
Абсолютно съм съгласна, затова се пека гола - никъде никаква разлика  Simple Smile

П.П. Виж нудисти- дибидюс на обикновен плаж не одобрявам, ама това е друга тема на разговор. Simple Smile
Това и аз не го одобрявам. Трябва да има разделение - претъпканите централни плажове с чадъри, спасители, джетове и продавачи на семки - за текстилците; дивите, отдалечени и чисти палжове - за нудистите. Така всички ще са доволни  Wink

# 19
  • Мнения: 7 186
П.П. Виж нудисти- дибидюс на обикновен плаж не одобрявам, ама това е друга тема на разговор. Simple Smile

Всъщност защо съм толкова крайна? newsm78 Спасителите може /да не кажа трябва/ да са голи.

# 20
  • Мнения: 3 447
Всъщност защо съм толкова крайна? newsm78 Спасителите може /да не кажа трябва/ да са голи.
Само по буй, нали  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 7 186

Мда, по буй, ама не с буйна растителност Naughty, а shaved...

# 22
  • Мнения: 10 758
Ох, отивам да се давя тогава Twisted Evil

# 23
  • Мнения: 3 500
Това щях да кажа -  newsm35 голи спасители = много давещи се жени.  sport027 help

# 24
  • Мнения: 1 558
Аз пък съм особена "порода". Има ли познат мъж на плажа не мога да се пусна по монокини, никога не се пека с прашки (дупето ми не е толкова перфектно, за да си го позволя).
А  плаж по организъм - никога Naughty

Последна редакция: сб, 02 дек 2006, 17:03 от HeYkpoTuMa

# 25
  • Мнения: 3 447
Аз пък съм особена "порода". Има ли непознат мъж на плажа не мога да се пусна по монокини
При мен пък е обратно - не ми дреме от непознатите мъже, но ако съм гола/по цици и се сблъскам с някой колега, клиент или съсед, ще се смутя  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 1 558
Аз пък съм особена "порода". Има ли непознат мъж на плажа не мога да се пусна по монокини
При мен пък е обратно - не ми дреме от непознатите мъже, но ако съм гола/по цици и се сблъскам с някой колега, клиент или съсед, ще се смутя  Simple Smile
Познат имах предвид Peace!
Ужасявам се от факта, че ще ме види познат мъж!

# 27
  • Мнения: 3 447
Абе и аз се позачудих как така познаваш всички мъже на плажа  Grinning

# 28
  • Мнения: 1 451
Спасителите може /да не кажа трябва/ да са голи.
А спасителките?  Twisted Evil

# 29
  • Мнения: 7 186
Спасителите може /да не кажа трябва/ да са голи.
А спасителките?  Twisted Evil

Ами и те. Доктора и мед. сестрата- също...

Общи условия

Активация на акаунт