Пак за плажовете...

  • 5 527
  • 75
  •   1
Отговори
  • Мнения: 625
Провокирана от темата за нудистките плажове ,реших да поставя др тема ,която ме вълнува отдавна.
      ЗАЩО ЖЕЛАЕЩИТЕ ДА СЕ ПЕКАТ БЕЗ БАНСКИ НЕ ПОСЕЩАВАТ САМО НУДИСКИ ПЛАЖОВЕ?!Защото се получава така.че който не иска да има около него голи хора , просто няма къде да отиде на плаж #Cussing outНе мога да се отърва от чувството , че се прави някакво показно.........Ами искаш да си без горнище , ок , отивай при нудистите!

# 1
  • Мнения: 3 447
Чакай сега, за нудистите ли говориш, или за мацките, които се пекат по монокини? Разликата в манталитета е огромна  Simple Smile А тебе защо чак толкова  #Cussing out те гневят мацките без горнище?

# 2
  • Мнения: 1 425
Ми дай да ходим на плаж така:

 Crazy Crazy
Мария ти в коя година живееш?

# 3
  • Мнения: 3 447
С тия голи колене - ужасссс  #Crazy

# 4
  • Мнения: 10 758
Ами права е Мария, как така ще ходят девойките по монокини, не може разбира се NaughtyНали мъжа й ще гледа само тях, а нея ще я игнорира. Mr. Green

# 5
  • Мнения: 747
Плажна полюция си требе тука! #Cussing out 
Че и бебета голи съм виждала на плаж! Ааааа.

# 6
  • Мнения: 112
ай навлече си беля на главата - сред теми от свирки до изневери, да пуснеш тема срещу монокините,  долу моралистите! А иначе - ние мъжете къде да плакнем очи? Че да не говорим че и моята жена се мандахерца по монокини само. А на малкия и пишката му се види, но тя е гордост за бащата де......

# 7
  • Мнения: 87
А на малкия и пишката му се види, но тя е гордост за бащата де......
...ти да земеш второ да правиш вече... Wink

# 8
  • Мнения: 3 500
И какво ти пречат мацките без горнище? Ти да не ревнуваш, че мъжа ти се заглежда в тях? Ами нормално е, защо не. Аз например винаги се пека без горнище и само по прашки.Така ми харесва, гърдите ми изглеждат добре, не се срамувам да ги покажа, искам да си ги пека, защото е полезно и мразя разликите в цвета на кожата, които оставят горнищата. Не ми пука даже, изобщо.

# 9
  • Мнения: 3 447
Хубаво де, аз да попитам - като се печете само по прашки, що не се печете голи  newsm78

# 10
  • Мнения: 5 103
Аз пък обичам да съм без горнище и да приклещвам мъжките погледи и да дразня жените  Mr. Green
Ама прашки няма да обуя Sick

# 11
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз пък мразя да се пека по монокини точно заради някой зазяпан в циците ми... Crazy Иначе не ми пука коя колко се е разхвърляла на плажа около нас.

# 12
  • Мнения: 830
Хубаво де, аз да попитам - като се печете само по прашки, що не се печете голи  newsm78
щото ни е срам Embarassed

# 13
  • Мнения: 100
Първи декември е !!!
Какви плажове???

# 14
  • Мнения: 3 500
Хубаво де, аз да попитам - като се печете само по прашки, що не се печете голи  newsm78
щото ни е срам Embarassed
и не искаме хората да ни гледат интимните части - те и да се пекат и да не се пекат все тая.Айде не чувствате ли, че тъпи въпроси си задаваме тука?То е ясно - нудистите демонстрират голотата и несрамуването от нея, мацките, които си пекат гърдите - го правят, за да са хубави после.Не сте ли съгласни, че разликата, която оставя горнището е кошмарна?!

# 15
  • Мнения: 3 447
Хубаво де, аз да попитам - като се печете само по прашки, що не се печете голи  newsm78
щото ни е срам Embarassed
и не искаме хората да ни гледат интимните части - те и да се пекат и да не се пекат все тая.Айде не чувствате ли, че тъпи въпроси си задаваме тука?То е ясно - нудистите демонстрират голотата и несрамуването от нея, мацките, които си пекат гърдите - го правят, за да са хубави после.Не сте ли съгласни, че разликата, която оставя горнището е кошмарна?!

То понеже прашките скриват страшно много, мани, мани...  Simple Smile А демонстрациите се правят точно от тия с прашките и изрязаните бански, не от нудистите.

# 16
  • Мнения: 3 500
То понеже прашките скриват страшно много, мани, мани...  Simple Smile А демонстрациите се правят точно от тия с прашките и изрязаните бански, не от нудистите.
Скриват точно това, което не трябва да се вижда.Плажовете не са за уроци по анатомия.Демонстрация никога не съм правила - мразя разликите, а по препоръка на лекарите се пека без горнище, защото е препоръчително за гърдите.Не си ли съгласна, че ако долнището ти не е прашка, а после сложиш прашка тия цветове са несъвместими /бяло от разликата, цвета на прашката и кафявия тен -  Sick/.Освен това имам хубаво дупе, хубави гърди и не се притеснявам да си ги показвам и защо да не си ги пека.Ако не бяха такива, а увиснали, големи и грозни щях да се примиря с разликата, за да не се излагам.При положение, че имам предпоставки да си ги пека, защо не?!!!!!!

# 17
  • Мнения: 7 186
Не мисля, че точно в тоя подфорум някой ще гласува против монокините. Laughing
И аз съм фен на прашки и монокини, не се притеснявам, нито го правя за демонстрации, даже ми е неприятно да ме зяпат. Но пък после си имам супер тен и равномерен. Ако ще се пека с бикини и горнище, еле пък с цял бански, по- добре да си седя под чадъра и да ходя на солариум. Що пък да се загрозявам зорлем с грозни разлики. newsm78
На който не му е приятно да гледа цици и задници- да не ходи на плаж. Twisted Evil

П.П. Виж нудисти- дибидюс на обикновен плаж не одобрявам, ама това е друга тема на разговор. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 3 447
Не си ли съгласна, че ако долнището ти не е прашка, а после сложиш прашка тия цветове са несъвместими /бяло от разликата, цвета на прашката и кафявия тен -  Sick/.
Абсолютно съм съгласна, затова се пека гола - никъде никаква разлика  Simple Smile

П.П. Виж нудисти- дибидюс на обикновен плаж не одобрявам, ама това е друга тема на разговор. Simple Smile
Това и аз не го одобрявам. Трябва да има разделение - претъпканите централни плажове с чадъри, спасители, джетове и продавачи на семки - за текстилците; дивите, отдалечени и чисти палжове - за нудистите. Така всички ще са доволни  Wink

# 19
  • Мнения: 7 186
П.П. Виж нудисти- дибидюс на обикновен плаж не одобрявам, ама това е друга тема на разговор. Simple Smile

Всъщност защо съм толкова крайна? newsm78 Спасителите може /да не кажа трябва/ да са голи.

# 20
  • Мнения: 3 447
Всъщност защо съм толкова крайна? newsm78 Спасителите може /да не кажа трябва/ да са голи.
Само по буй, нали  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 7 186

Мда, по буй, ама не с буйна растителност Naughty, а shaved...

# 22
  • Мнения: 10 758
Ох, отивам да се давя тогава Twisted Evil

# 23
  • Мнения: 3 500
Това щях да кажа -  newsm35 голи спасители = много давещи се жени.  sport027 help

# 24
  • Мнения: 1 560
Аз пък съм особена "порода". Има ли познат мъж на плажа не мога да се пусна по монокини, никога не се пека с прашки (дупето ми не е толкова перфектно, за да си го позволя).
А  плаж по организъм - никога Naughty

Последна редакция: сб, 02 дек 2006, 17:03 от HeYkpoTuMa

# 25
  • Мнения: 3 447
Аз пък съм особена "порода". Има ли непознат мъж на плажа не мога да се пусна по монокини
При мен пък е обратно - не ми дреме от непознатите мъже, но ако съм гола/по цици и се сблъскам с някой колега, клиент или съсед, ще се смутя  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 1 560
Аз пък съм особена "порода". Има ли непознат мъж на плажа не мога да се пусна по монокини
При мен пък е обратно - не ми дреме от непознатите мъже, но ако съм гола/по цици и се сблъскам с някой колега, клиент или съсед, ще се смутя  Simple Smile
Познат имах предвид Peace!
Ужасявам се от факта, че ще ме види познат мъж!

# 27
  • Мнения: 3 447
Абе и аз се позачудих как така познаваш всички мъже на плажа  Grinning

# 28
  • Мнения: 1 451
Спасителите може /да не кажа трябва/ да са голи.
А спасителките?  Twisted Evil

# 29
  • Мнения: 7 186
Спасителите може /да не кажа трябва/ да са голи.
А спасителките?  Twisted Evil

Ами и те. Доктора и мед. сестрата- също...

# 30
  • Мнения: 2 229
И какво ти пречат мацките без горнище? ...

Нямам нищо против мацките без горнище, но определени мацки Flutter... всеки трябва да си прецени все пак дали тялото му е  достатъчно хубаво да се показва така...честно казано хубава мацка по монокини рядко съм виждала... Whistling

# 31
  • Мнения: 220
И какво ти пречат мацките без горнище? ...

Нямам нищо против мацките без горнище, но определени мацки Flutter... всеки трябва да си прецени все пак дали тялото му е  достатъчно хубаво да се показва така...честно казано хубава мацка по монокини рядко съм виждала... Whistling

Щото нямаш очи да видиш... Sunglasses
Аз занапред ще гледам всяка мацка без горнище и ще въздишам....
блажено - "Ееееех ийй тая няма страхотните цици на Котката..."  Sunglasses

# 32
  • Мнения: 155
Първи декември е !!!
Какви плажове???

Как какви плажове?! Бразилските, разбира се!  newsm36

А иначе и аз съм се пъчила по монокини преди време  Embarassed, ама като родих и спрях  Cry. Виж,  ако бях като Цомбето, щеше да е друга работа... smile3508

# 33
  • Мнения: 1 212
Първи декември е !!!
Какви плажове???


И аз това се главоболя......?!!?   newsm78
Нещо казвам аз ли съм изтървала модата...... #Crazy

# 34
  • Мнения: 677
Е на някои места сега е лято..

Ако можех бих забранил горнищата на банските..
Винаги съм се чудил за к'во служат..

# 35
  • Мнения: 10 758
Е на някои места сега е лято..

Ако можех бих забранил горнищата на банските..
Винаги съм се чудил за к'во служат..

За да се чудят мъжете, какво се крие зад тях Mr. GreenТака е по-интересно.А за някои жени, това се нарича цицодържач все пак.

# 36
  • София
  • Мнения: 7 097
А за някои жени, това се нарича цицодържач все пак.

Иначе к,во - пускаш щорите ли, като махнеш горнището... hahaha

# 37
  • Мнения: 625
                МНГО СТЕ АТРАКТИВНИ , няма що  LaughingСамо че, защо ли никой не ми отговори на въпроса КЪДЕ ДА СЕ ПЕКА БЕЗ ДА ИМА ГОЛИ ОКОЛО МЕН ?Да наистина не харесвам мнокините, не ми е приятно мъж ми да ги заглежда, признавам  SickНо едва ли има жена ,която одбрява това , друг е въпроса , че е много по-лесно да не си го признаваш.
               Та много ми е чудно ,защо монокините не ходят на нудиски плаж , няма да имат НИКАКВА РАЗЛИКА, то с пражки или без........... newsm78

# 38
  • Мнения: 747
                КЪДЕ ДА СЕ ПЕКА БЕЗ ДА ИМА ГОЛИ ОКОЛО МЕН ?

Вкъщи, на кварцова лампа Naughty

# 39
  • Мнения: 3 500
                МНГО СТЕ АТРАКТИВНИ , няма що  LaughingСамо че, защо ли никой не ми отговори на въпроса КЪДЕ ДА СЕ ПЕКА БЕЗ ДА ИМА ГОЛИ ОКОЛО МЕН ?Да наистина не харесвам мнокините, не ми е приятно мъж ми да ги заглежда, признавам  SickНо едва ли има жена ,която одбрява това , друг е въпроса , че е много по-лесно да не си го признаваш.
               Та много ми е чудно ,защо монокините не ходят на нудиски плаж , няма да имат НИКАКВА РАЗЛИКА, то с пражки или без........... newsm78
1.Не ходи да се печеш с мъжа ти, щом не искаш да гледа чужди цици.  Grinning 2.Кой те кара да гледаш чуждите цици?  newsm78 3.Аз нямам нищо против мъжа ми да гледа чужди цици на плажа - всеки нормален мъж го прави - какво очите ли да му вържа? Grinning 4. Пише се прашки, а не пражки, личи си че не ги употребяваш.

# 40
искам да си ги пека, защото е полезно

Tука малко се заблуждаваш,иначе евалата и аз бих правила така Laughing
А това,че слънчевите лъчи са повече вредни,отколкото полезни не са само бръщолевеници
на лекарите SadТака е, наистина си трябва умерено излагане на слънцето-от личен опит говоря-
слава Богу само алергия,но .......... Rolling Eyes Sad

# 41
  • Мнения: 3 500
искам да си ги пека, защото е полезно

Tука малко се заблуждаваш,иначе евалата и аз бих правила така Laughing
А това,че слънчевите лъчи са повече вредни,отколкото полезни не са само бръщолевеници
на лекарите SadТака е, наистина си трябва умерено излагане на слънцето-от личен опит говоря-
слава Богу само алергия,но .......... Rolling Eyes Sad
Не е вярно, мила.Моя приятелка имаше проблем с гърдите и лекарите горещо й препоръчаха да се пече без горнище, защото е страшно полезно за гърдите и лекува.И наистина й се отрази много добре.Няма да обяснявам с подробности.Говоря обаче за МОРЕТО, а не за излагането по принцип на слънце.Все пак никой няма да се пльосне по монокини на полето, нали.Иначе по принцип си права - между 11-16 ч. излагането на преки слънчеви лъчи е вредно.

# 42
  • Мнения: 208
И аз съм любопитна при какви проблеми с гърдите е полезно да се печеш без горнище. Защото на мен лекарите са ми казвали точно обратното за гърдите.
Selia, сподели без подробности ако може.

# 43
  • Мнения: 3 500
Казала съм, че няма да обяснявам.Не искам темата да се превръща в "Полезно ли е печенето по цици или не".Проблема е личен, не мой и няма да го коментирам.Толкова ли е трудно като се каже веднъж нещо от някой, да не почвате я обясни, я това, я онова.Аз се пека без горнище, ти - със.Всеки си решава.Не ми пука кой какво мисли - трябва ли аджеба да се пека или не, кой лекар да слушам и кой не, правя го, намирам го за добре и не ми пука от никой, аз данък обществено мнение не плащам.Мястото ни било при нудистите - кой къде му е мястото не определя никоя от вас.Между другото темата хубаво тръгна на хумор и  smile3501 на тези, които имат чувство за хумор, а тези, които нямат  newsm11 и да се пекат на кварцови лампи, както е казано по-долу.
                КЪДЕ ДА СЕ ПЕКА БЕЗ ДА ИМА ГОЛИ ОКОЛО МЕН ?

Вкъщи, на кварцова лампа Naughty

# 44
  • Мнения: 7 186
Само че, защо ли никой не ми отговори на въпроса КЪДЕ ДА СЕ ПЕКА БЕЗ ДА ИМА ГОЛИ ОКОЛО МЕН ?

Ами ходете на  някакви скали, където ще сте само двамата.
Другия вариант е да не ходиш на плаж, ако не можеш да се примириш с монокините или да ходиш сама. Трета опция няма. Grinning
Между другото е тъпо да ревнуваш мъжа ти от жени по монокини. Ако една мацка е готина, ще я загледа, дори и да е с горнище, пак има какво да се види. Wink

# 45
  • Мнения: 208
Казала съм, че няма да обяснявам.Не искам темата да се превръща в "Полезно ли е печенето по цици или не".Проблема е личен, не мой и няма да го коментирам.Толкова ли е трудно като се каже веднъж нещо от някой, да не почвате я обясни, я това, я онова.Аз се пека без горнище, ти - със.
Не знам защо реши,че аз въобще се пека,че и със горнище  newsm78 На плажа съм без горнище, но да легна на слънцето да се пека - никога.Не ми е приятно. А ти по-добре си признай,че не знаеш защо аджеба печенето без горнище е полезно вместо да се обясняваш как не искаш да се обясняваш  Mr. Green
Никъде не съм те питала какво и е  на твоята приятелка.Питах защо е полезно за гърдите. А какво не е наред с гърдите на твоята приятелка не ме интересува даже и да искаш да ми споделиш подробности. Поясних ли разликата?

# 46
  • Мнения: 2 229
И аз знам че е вредно...за полезно никога не съм чувала, интересно... newsm78

# 47
  • Мнения: 1 451
Миме, много преиграваш. Значи като ти пречат на тебе, ти се съобразявай. На мнозинството прашките и монокините не им пречат. Усамотено място не мога да ти предложа. Не останаха такива по черноморието. Бягай на Сървайвър, там има все още безлюдни острови, може да се намери местенце за теб.

# 48
  • Мнения: 1 294
Честно казано, ако мъжа ми зяпа демонстративно циците на друга жена, бих се раздразнила мнооого.Предпочитам да го прави зад гърба ми.
Ако съпруга на момичето го прави демонстративно и за да я дразни, може би до някъде е обяснимо защо е толкова анти настроена.
А мъжете .....тя си зяпат, няма как.Ние жените не правим изключение.

# 49
  • Мнения: 97
'ма ходете си голи, то на нас не ни пречи!Гаранция!

# 50
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Между другото е тъпо да ревнуваш мъжа ти от жени по монокини. Ако една мацка е готина, ще я загледа, дори и да е с горнище, пак има какво да се види. Wink
Точно така е. Даже е по-секси с малко и леко прозрачно горнище, отколкото без.
За това и написах някъде по-назад, че темата е тъпа.

# 51
  • Мнения: 6 164
Аз се пека по монокини, само прашки, но не за да събирам погледни, а за да нямам после разни бели участъци по тялото си. Номера с постоянното местене на презрамки ми лази по нервите. Лятото нося различни блузки и не искам да ходя като петниста хиена. Отвратително ми е като видя жена с изрязана блузка и да се виждат разлики, "презрамки" и пр. Sick
Дибидюс голи - на нудистките плажове да си ходят - освен ако не говорим за малки бръмбъзъци на по 1, 2, 3 и пр. годинки  Wink .

А какво те дразнят циците? Особено днешно време, примири се: Пускаш телевизора - цици, отиваш до РЕП-а - цици, караш по центъра - билбордове с цици  Joy ... А ти за единия плаж!  Wink

# 52
prez denia s kompania si maham gornisteto..kakwo mu e koftito ne mojah da razbera...a iz bebetata,kadeto ste pisali po-dolu..Imam blizna4eta  ,liatoto biaha na 8meseca i si biaha goli4ki..ili po -to4no po pampersi..momi4enca sa..gorniste li da im slaga Rolling Eyes

# 53
  • Мнения: 1 047
Нудистките плажове не са това което бяха. Сега са превзети от ненудистите.
Не ми пречат нито разголените,нито нудистите.
Всеки си решава как да се облече/съблече.
Като видя хубава гледка гледам. Това е мехлем за очите. И май не се брои за изневяра.
Няколко пъти и аз съм се барал нуди. Приятно е усещането за свобода.

# 54
  • Мнения: 677
Особено днешно време, примири се: Пускаш телевизора - цици, отиваш до РЕП-а - цици, караш по центъра - билбордове с цици  Joy  Wink
Алелуя!

# 55
  • Мнения: 97
Aлелуя, верно.Ама писва.

# 56
  • Мнения: 677
Никога не може да ми писне на мен..

# 57
  • Мнения: 2 309
Ехеее,чак пък...
По-скоро,предпочитам да гледам виснали цицки Mr. Green от колкото виснали пишки и интимни прически Mr. Green
Като отида на плаж,ме е срам Embarassed да се пека с горнище и аламинут го свалям Flutter,

# 58
Горнище на банския не нося най малко от 10 години!!!
Мразя гадните разлики !!!

# 59
# 60
Не мисля, че точно в тоя подфорум някой ще гласува против монокините. Laughing
И аз съм фен на прашки и монокини, не се притеснявам, нито го правя за демонстрации, даже ми е неприятно да ме зяпат. Но пък после си имам супер тен и равномерен. Ако ще се пека с бикини и горнище, еле пък с цял бански, по- добре да си седя под чадъра и да ходя на солариум. Що пък да се загрозявам зорлем с грозни разлики. newsm78
На който не му е приятно да гледа цици и задници- да не ходи на плаж. Twisted Evil

П.П. Виж нудисти- дибидюс на обикновен плаж не одобрявам, ама това е друга тема на разговор. Simple Smile
   Grinning Sunglasses Grinning Sunglasses И АЗ ТАКА !!!!!!!!!! Party Peace Peace Laughing

# 61
  • Мнения: 747
Teмата така и така е за голотията, я да ви питам малко off:
Как ви се струва голо бебе в обществен басейн? В Германия напр. е недопустимо- по понятни съображения; какви ли? Проблемът е, че нямам спец. памперси за бесейн /такива, дето стават по-малко от 5 кила като се намокрят/, а купонът започва след малко Laughing
Moят промит нудистки мозък не вижда нищо скандално, ма знам ли...

# 62
Teмата така и така е за голотията, я да ви питам малко off:
Как ви се струва голо бебе в обществен басейн? В Германия напр. е недопустимо- по понятни съображения; какви ли? Проблемът е, че нямам спец. памперси за бесейн /такива, дето стават по-малко от 5 кила като се намокрят/, а купонът започва след малко Laughing
Moят промит нудистки мозък не вижда нищо скандално, ма знам ли...
Няма нищо скандално, но ще повредиш бебето. Най малкото, може да получи някоя алергия. В обществен басейн...измисли нещо друго, не си прави опити. Може да ми пишеш на лични за повече инфо Wink

# 63
  • Мнения: 4 753
Мдааа и аз ходя без горнище, но това не ме прави нудистка. И не си вра цицити в ничии очи има хора , които позяпват и други, които не се впечатляват от голотата.

# 64
  • Мнения: 87
И не си вра цицити в ничии очи ...
въпроса опира до това - зърната ти да не извадят окото на някой гледащ...
в новите закони това е подсъдно! (да ослепиш някой със зърното на цицата си) Laughing Laughing Laughing

# 65
  • Мнения: 804
 Прасенце, тук си има памперси за басйн Mr. Green И си има огромна табела на басейните, която изрично споменава, че бебето трябва да е с такъв памперс.
 И също така е подсъдимо да си вееш циците по басейни и плажове. Аз от Бг си носех само 3 чифта долнища, от къде да знам че тук така не може да се пека и имам гадни разлики Blush А именно за това харесвам ходенето по монокини, не ме кефи като се съблека пак да имам сутиен Laughing

# 66
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Teмата така и така е за голотията, я да ви питам малко off:
Как ви се струва голо бебе в обществен басейн? В Германия напр. е недопустимо- по понятни съображения; какви ли? Проблемът е, че нямам спец. памперси за бесейн /такива, дето стават по-малко от 5 кила като се намокрят/, а купонът започва след малко Laughing
Moят промит нудистки мозък не вижда нищо скандално, ма знам ли...

Разбира се,че има папмперси за басейн,продават се в повечето големи бебешки магазини,просто не си питала. Peace

# 67
По монокинки не ми пука кой гледа! Laughing Grinning bowuu  bouquet
За много години!!!!  bouquet  bouquet

# 68
PEKA SE BEZ GORNISTE INACE ZAKAKVO DA HODJA NA PLAJ! Sunglasses Sunglasses Grinning

# 69
  • Мнения: 5 140
Аз пък мразя да се пека по монокини точно заради някой зазяпан в циците ми... Crazy Иначе не ми пука коя колко се е разхвърляла на плажа около нас.


 Peace

# 70
Искам вече да съм на море Grinning На плаж! Независимо как... с бански, по монокини Mr. Green няма значение

# 71
  • Мнения: 7 723
Забелязвам, че тази година много рано е започнало пролетното разгонване  Laughing
А за памперсите за басейни- няма никакъв ефект, какъвто и да трябва да е той  Peace

# 72
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Изеинявам се ако темата вече е решена но искам да си кажа и аз...
 Аз живея в Бургас... преди ходехме на Евиния плаж от Палм Бийч навътре... беше спокойно НО от 2-3 години ако не и повече там си ходят така наречените "чикиджии", хич не ми е приятно аз докато си лежа и си пека Д-то да ми надзърта от храстите някакъв... А и на плаж не ходят само хора от други градове а и такива които си живеят там, това не трябва да се забравя...  Peace

# 73
  • Мнения: 61
И аз съ пекъ по монокини д'ге ...  Joy

При положение, че всеки един средно-статистически човек, познава анатомията на жената и мъжа, за къв' питам аз трябва да е толкова скандално, дали си се развял по член или по параграфи ?
а де ?

На кой - както му е удобно, така да се пече на плажа. Не виждам нищо срамно, страшно ( е в повечето случаи ), неудобно. По скоро бих предложил да има не отделен плаж за нудистите, а за моралистите.

# 74
И аз съ пекъ по монокини д'ге ...  Joy

При положение, че всеки един средно-статистически човек, познава анатомията на жената и мъжа, за къв' питам аз трябва да е толкова скандално, дали си се развял по член или по параграфи ?
а де ?

На кой - както му е удобно, така да се пече на плажа. Не виждам нищо срамно, страшно ( е в повечето случаи ), неудобно. По скоро бих предложил да има не отделен плаж за нудистите, а за моралистите.
Само по монокини се пека! Kissing Heart Kissing Heart

# 75
  • Мнения: 625
        Става, това ме устройва newsm10

Общи условия

Активация на акаунт