Пак за плажовете...

  • 5 542
  • 75
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 208
Казала съм, че няма да обяснявам.Не искам темата да се превръща в "Полезно ли е печенето по цици или не".Проблема е личен, не мой и няма да го коментирам.Толкова ли е трудно като се каже веднъж нещо от някой, да не почвате я обясни, я това, я онова.Аз се пека без горнище, ти - със.
Не знам защо реши,че аз въобще се пека,че и със горнище  newsm78 На плажа съм без горнище, но да легна на слънцето да се пека - никога.Не ми е приятно. А ти по-добре си признай,че не знаеш защо аджеба печенето без горнище е полезно вместо да се обясняваш как не искаш да се обясняваш  Mr. Green
Никъде не съм те питала какво и е  на твоята приятелка.Питах защо е полезно за гърдите. А какво не е наред с гърдите на твоята приятелка не ме интересува даже и да искаш да ми споделиш подробности. Поясних ли разликата?

# 46
  • Мнения: 2 229
И аз знам че е вредно...за полезно никога не съм чувала, интересно... newsm78

# 47
  • Мнения: 1 451
Миме, много преиграваш. Значи като ти пречат на тебе, ти се съобразявай. На мнозинството прашките и монокините не им пречат. Усамотено място не мога да ти предложа. Не останаха такива по черноморието. Бягай на Сървайвър, там има все още безлюдни острови, може да се намери местенце за теб.

# 48
  • Мнения: 1 294
Честно казано, ако мъжа ми зяпа демонстративно циците на друга жена, бих се раздразнила мнооого.Предпочитам да го прави зад гърба ми.
Ако съпруга на момичето го прави демонстративно и за да я дразни, може би до някъде е обяснимо защо е толкова анти настроена.
А мъжете .....тя си зяпат, няма как.Ние жените не правим изключение.

# 49
  • Мнения: 97
'ма ходете си голи, то на нас не ни пречи!Гаранция!

# 50
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Между другото е тъпо да ревнуваш мъжа ти от жени по монокини. Ако една мацка е готина, ще я загледа, дори и да е с горнище, пак има какво да се види. Wink
Точно така е. Даже е по-секси с малко и леко прозрачно горнище, отколкото без.
За това и написах някъде по-назад, че темата е тъпа.

# 51
  • Мнения: 6 164
Аз се пека по монокини, само прашки, но не за да събирам погледни, а за да нямам после разни бели участъци по тялото си. Номера с постоянното местене на презрамки ми лази по нервите. Лятото нося различни блузки и не искам да ходя като петниста хиена. Отвратително ми е като видя жена с изрязана блузка и да се виждат разлики, "презрамки" и пр. Sick
Дибидюс голи - на нудистките плажове да си ходят - освен ако не говорим за малки бръмбъзъци на по 1, 2, 3 и пр. годинки  Wink .

А какво те дразнят циците? Особено днешно време, примири се: Пускаш телевизора - цици, отиваш до РЕП-а - цици, караш по центъра - билбордове с цици  Joy ... А ти за единия плаж!  Wink

# 52
prez denia s kompania si maham gornisteto..kakwo mu e koftito ne mojah da razbera...a iz bebetata,kadeto ste pisali po-dolu..Imam blizna4eta  ,liatoto biaha na 8meseca i si biaha goli4ki..ili po -to4no po pampersi..momi4enca sa..gorniste li da im slaga Rolling Eyes

# 53
  • Мнения: 1 047
Нудистките плажове не са това което бяха. Сега са превзети от ненудистите.
Не ми пречат нито разголените,нито нудистите.
Всеки си решава как да се облече/съблече.
Като видя хубава гледка гледам. Това е мехлем за очите. И май не се брои за изневяра.
Няколко пъти и аз съм се барал нуди. Приятно е усещането за свобода.

# 54
  • Мнения: 677
Особено днешно време, примири се: Пускаш телевизора - цици, отиваш до РЕП-а - цици, караш по центъра - билбордове с цици  Joy  Wink
Алелуя!

# 55
  • Мнения: 97
Aлелуя, верно.Ама писва.

# 56
  • Мнения: 677
Никога не може да ми писне на мен..

# 57
  • Мнения: 2 309
Ехеее,чак пък...
По-скоро,предпочитам да гледам виснали цицки Mr. Green от колкото виснали пишки и интимни прически Mr. Green
Като отида на плаж,ме е срам Embarassed да се пека с горнище и аламинут го свалям Flutter,

# 58
Горнище на банския не нося най малко от 10 години!!!
Мразя гадните разлики !!!

# 59

Общи условия

Активация на акаунт