Пак за плажовете...

  • 5 532
  • 75
  •   1
Отговори
# 60
Не мисля, че точно в тоя подфорум някой ще гласува против монокините. Laughing
И аз съм фен на прашки и монокини, не се притеснявам, нито го правя за демонстрации, даже ми е неприятно да ме зяпат. Но пък после си имам супер тен и равномерен. Ако ще се пека с бикини и горнище, еле пък с цял бански, по- добре да си седя под чадъра и да ходя на солариум. Що пък да се загрозявам зорлем с грозни разлики. newsm78
На който не му е приятно да гледа цици и задници- да не ходи на плаж. Twisted Evil

П.П. Виж нудисти- дибидюс на обикновен плаж не одобрявам, ама това е друга тема на разговор. Simple Smile
   Grinning Sunglasses Grinning Sunglasses И АЗ ТАКА !!!!!!!!!! Party Peace Peace Laughing

# 61
  • Мнения: 747
Teмата така и така е за голотията, я да ви питам малко off:
Как ви се струва голо бебе в обществен басейн? В Германия напр. е недопустимо- по понятни съображения; какви ли? Проблемът е, че нямам спец. памперси за бесейн /такива, дето стават по-малко от 5 кила като се намокрят/, а купонът започва след малко Laughing
Moят промит нудистки мозък не вижда нищо скандално, ма знам ли...

# 62
Teмата така и така е за голотията, я да ви питам малко off:
Как ви се струва голо бебе в обществен басейн? В Германия напр. е недопустимо- по понятни съображения; какви ли? Проблемът е, че нямам спец. памперси за бесейн /такива, дето стават по-малко от 5 кила като се намокрят/, а купонът започва след малко Laughing
Moят промит нудистки мозък не вижда нищо скандално, ма знам ли...
Няма нищо скандално, но ще повредиш бебето. Най малкото, може да получи някоя алергия. В обществен басейн...измисли нещо друго, не си прави опити. Може да ми пишеш на лични за повече инфо Wink

# 63
  • Мнения: 4 762
Мдааа и аз ходя без горнище, но това не ме прави нудистка. И не си вра цицити в ничии очи има хора , които позяпват и други, които не се впечатляват от голотата.

# 64
  • Мнения: 87
И не си вра цицити в ничии очи ...
въпроса опира до това - зърната ти да не извадят окото на някой гледащ...
в новите закони това е подсъдно! (да ослепиш някой със зърното на цицата си) Laughing Laughing Laughing

# 65
  • Мнения: 804
 Прасенце, тук си има памперси за басйн Mr. Green И си има огромна табела на басейните, която изрично споменава, че бебето трябва да е с такъв памперс.
 И също така е подсъдимо да си вееш циците по басейни и плажове. Аз от Бг си носех само 3 чифта долнища, от къде да знам че тук така не може да се пека и имам гадни разлики Blush А именно за това харесвам ходенето по монокини, не ме кефи като се съблека пак да имам сутиен Laughing

# 66
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Teмата така и така е за голотията, я да ви питам малко off:
Как ви се струва голо бебе в обществен басейн? В Германия напр. е недопустимо- по понятни съображения; какви ли? Проблемът е, че нямам спец. памперси за бесейн /такива, дето стават по-малко от 5 кила като се намокрят/, а купонът започва след малко Laughing
Moят промит нудистки мозък не вижда нищо скандално, ма знам ли...

Разбира се,че има папмперси за басейн,продават се в повечето големи бебешки магазини,просто не си питала. Peace

# 67
По монокинки не ми пука кой гледа! Laughing Grinning bowuu  bouquet
За много години!!!!  bouquet  bouquet

# 68
PEKA SE BEZ GORNISTE INACE ZAKAKVO DA HODJA NA PLAJ! Sunglasses Sunglasses Grinning

# 69
  • Мнения: 5 140
Аз пък мразя да се пека по монокини точно заради някой зазяпан в циците ми... Crazy Иначе не ми пука коя колко се е разхвърляла на плажа около нас.


 Peace

# 70
Искам вече да съм на море Grinning На плаж! Независимо как... с бански, по монокини Mr. Green няма значение

# 71
  • Мнения: 7 723
Забелязвам, че тази година много рано е започнало пролетното разгонване  Laughing
А за памперсите за басейни- няма никакъв ефект, какъвто и да трябва да е той  Peace

# 72
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Изеинявам се ако темата вече е решена но искам да си кажа и аз...
 Аз живея в Бургас... преди ходехме на Евиния плаж от Палм Бийч навътре... беше спокойно НО от 2-3 години ако не и повече там си ходят така наречените "чикиджии", хич не ми е приятно аз докато си лежа и си пека Д-то да ми надзърта от храстите някакъв... А и на плаж не ходят само хора от други градове а и такива които си живеят там, това не трябва да се забравя...  Peace

# 73
  • Мнения: 61
И аз съ пекъ по монокини д'ге ...  Joy

При положение, че всеки един средно-статистически човек, познава анатомията на жената и мъжа, за къв' питам аз трябва да е толкова скандално, дали си се развял по член или по параграфи ?
а де ?

На кой - както му е удобно, така да се пече на плажа. Не виждам нищо срамно, страшно ( е в повечето случаи ), неудобно. По скоро бих предложил да има не отделен плаж за нудистите, а за моралистите.

# 74
И аз съ пекъ по монокини д'ге ...  Joy

При положение, че всеки един средно-статистически човек, познава анатомията на жената и мъжа, за къв' питам аз трябва да е толкова скандално, дали си се развял по член или по параграфи ?
а де ?

На кой - както му е удобно, така да се пече на плажа. Не виждам нищо срамно, страшно ( е в повечето случаи ), неудобно. По скоро бих предложил да има не отделен плаж за нудистите, а за моралистите.
Само по монокини се пека! Kissing Heart Kissing Heart

Общи условия

Активация на акаунт