бременност???:(

  • 5 152
  • 91
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 245
Почти всички са ти го написали - направи си тест. Чудя се какво още чакаш  newsm78. Повечето тестове могат да покажат резултат седмица след зачеването. При теб май повечко време е минало, така че...

Извини ме, ако съм била малко груба, не това целях  Simple Smile

# 46
  • Мнения: 1 448
Според мен нещо ни метна.....  newsm78

# 47
Здравейте милички, днеска бях ви отговорила, но явно нета ми е направил лош номер. Първо благодаря на всички за отговорите. Не си правя шегички и не съм пуснала темата просто така. Тест още не съм си направила, защото с надежда очаквам да ми дойде и изчаквам още два-три дни и ще си направя. просто адски ме е страх от резултата и че ако излязат две лентички просто сигурно първата ми реакция ще е да си тегля куршума или да се нагълтам с хапчета. в момента се чувствам направо ужасно и се МРАЗЯ! питам се как можах да постъпя така? и уж съм сериозно момиче, а правя детски изпълнения! да не ви казвам, че тоя може да се каже, че ми беше първия!спала съм с още един, но той просто ме отвори и после така се развиха събитията, че се разделихме, но не ми се говори за тази болна тема сега, вече е минало! а за тоя сега се чудя какво толкова специално намерих в него.. така ме омъгиоса, че ако е направил белята цял живот ще съжалявам. Чак сега осъзнавам колко сериозно нещо е бременноста и колко трудно е на една жена още повече, когато детето е нежелано и когато жената няма подкрепа от никой. Просто се моля на господ да извадя късмет и закъснението ми от няколко дена да се дължи на цялата паника. ДАНО! Но може би си го заслужавам, защото определено не помислих... много наскоро моя приятелка беше бременна и въпреки, че има сериозен приятел от 3г. и живеят заедно оня идиот я накара да направи аборт, а какво да очаквам аз от "моя", който едва ли не съм го намерила от улицата Sad  А изглеждаше толкова сериозен, отговорен и умен.. пълна заблуда явно... днеска като се чухме и малко нарочно му подметнах, че ми е зле, нещо ми е лошо и излязох и оня сега шаш и паника... просто почна да ме избягва и да се държи супер хладно и нищо не си казваме, сигурно сега и на него му е малко притеснено, но какво ли му пука... Sad стигнах до заключението, че един мъж можеш да го разбереш що за сериозен е когато му кажеш, че си бременна и когато погледне сериозно на нещата, а не да бяга от отговорност..
извинявайте за тъпата тема, кой знае какви лоши неща си мислите за мене Sad просто няма с кого да споделя нещата, които ми тежат! не искам и да си помислям, че може още по-лошо да стане, а то може би вече е станало и е вътре в мен Cry

# 48
  • Мнения: 1 768
Аz ако бях на тебе 6ях веднага да си направя тест,а не да 4акам дали 6е ми дойде цикъла или не.У4удвам се на търпението ти..Все пак един бърЗ тест 6е ти помогне бърЗо да си даде6 отговор на въпросите,а не да живее6 в гадание бременна или не.Така 6е може6 и бърЗо да вzеме6 ре6ение..

# 49
  • Мнения: 554
Я споко!
Помисли си много добре какво искаш.
Не е страшно и аборт да направиш..... ще си спестиш това да имаш дете от мъж, който не го интересуваш.
Когато бях на 19 забременях от гаджето си , което беше войник.... и като му казах той просто измънка..."Каквото искаш това ще направим".... е аз направих аборт, защото винаги съм мислела , че за едно дете трябва да се грижат двама. Сега съм щастливо омъжена за мъжа, който обичам и имам прекрасна дъщеря за която се грижим двамата.
Направи това което ти диктува сърцето!

Не се бави с теста за бременност ... само си удължаваш агонията.

# 50
  • Мнения: 2 498
Тестчееее-все пак ще ти покаже точно състоянието ти, а не за играем на залагания.....
Не проумявам как търпиш, а тънешв невидение Thinking...

# 51
  • Мнения: 3 478
Тъжна душа, какъвто и да е резултата ще го разбереш рано или късно. Не е ли по-добре да си наясно от сега какво те очаква и какво решение ще вземеш. Това че си бременна, не означава, че трябва да задържиш детето. Верно в твоите очи е грях, но удачно ли е на този етап да се окажеш самотна майка. Колкото по-рано разбереш какво е състоянието ти, толкова по-скоро ще вземеш и решение как да процедираш. Не се панирай ако видиш две линийки, обмисли нещата трезво, говори с твоята приятелка, потърси реална подкрепа. Ако не друго поне си задай въпросите:  искаш ли го това дете или не? би ли направила аборт или не? и тръгни от там. Успех!

# 52
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
 tyjna_dusha ,
 -----> притесняваш се много - дали не си бременна?. Ако си, какво би станало? Притесняваш се за родителите си, притесняваш се как ще приеме новината сексуалният ти партньор, сигурна си, че никой няма да я приеме добре. Ако си достатъчно сигурна за себе си, че това е грешка и бебето, което очакваш ще е нежелано, то единствения разумен изход е аброта. Да, вярно, гадно звучи на фона, че в "искам бебе" и "Проблемно забременяване" , а и по още много места, хиляди хора се опитват да получат това, което пък други искат да махнат. Но в крайна сметка всеки си носи кръста, всеки живее своя живот и му се налага за съжаление да се пребори със собствените си неволи. А при положение, че твоят избор е това дете да го няма - то е добре да го няма час по-скоро (ако е бременност де). И, да - ще стигнеш до аборта, нещо, което се прави по стотици пъти на ден... рутинна практика, в АГ болниците и отделенията. Ще те приспят, ще махнат бебето и когато се събудиш - ще си спокойна, че кошмарът е свършил. Страшно? Не, по-скоро емоционално гадно...

--------> ако има или няма бебе? Тогава бих те попитала за следното - чувала ли си за болести като СПИН, ХЕПАТИТ С, В,  трипер, сифилис, хламидии, трихомони и още една камара гадости ?
Едно нежелано бебе в ранна бременност се премахва лесно и без последствия, но СПИН и ХЕПАТИТ....никога. Замисляла ли си се за този много по-сериозен проблем, който може да си си стоварила на главата? ОК, сексът е хубаво нещо, а още по-хубаво е, когато няма гумени посредници и какво ли не... Но мисля, че няма по -хубаво от себеуважението и собственото достойнствода кажеш - Не когато трябва.

Съжалявам, ако съм ти се сторила остра, постарах се да не съм. НЕ те разбирам, защо във времето на толкова коварни и смъртоносни половопредавани болести ти се притесняваш за най-дребното от всички проблеми, които може да си си стоварила на главата.

Всъщност, стискам ти палци да ти дойде лелката и да си здрава!!!Би било ужасно на момиче на тази възраст да му се струпат лоши неща на главата. Сигурно си сбъркала, но пък няма да си първата, нито последната, такива грешки стават всеки ден. Дано часовете на уплах да са ти на финала и скоро да се похвалиш тук, че всичко е минало без проблем Peace
 И един дребен съвет - пусни си изследвания, за да видиш дали не си лепнала нещо (за СПИН трябва да изчакаш минимум 3 месеца, за да получиш верен резултат, за хепатит- незнам)  bouquet

# 53
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Аз бих ти казала веднага да си направиш теста, а не да отлагаш!  NaughtyДори и да си забременяла имаш два варианта- ти ще решиш кой от двата ще избереш, но да знаеш че няма по-хубаво нещо от детето! Hug Дали сама или с човек до теб ще го гледаш има  значение, но пак повтарям че това е най-прекрасното нещо! Heart Eyes baby_neutral Hug
Дано се случи така както искаш! Praynig

# 54
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
............. просто почна да ме избягва и да се държи супер хладно и нищо не си казваме, сигурно сега и на него му е малко притеснено, но какво ли му пука... Sad ......

  Най - вероятно наистина не му пука.   
  Така че спри да мислиш колко и дали мисли за теб, за това дали си бременна и т.н. и се замисли за себе си! Не отлагай теста и не чакай още 2 или 3 дни да ти дойде. Ако СИ бременна, по - добре да знаеш възможно по - бързо, за да имаш време да вземеш най - правилното решение за теб, каквото и да е то.

 

# 55
  • Мнения: 1 353
Влизаме ти в положението ,но наистина си направи теста за да знаеш.Сигурна съм почти 100%,че си бременна.Дано да се лъжа baby_neutral.Ако наистина е така направи разумния избор за теб.Разбирам те ,но се подготви да видиш 2 чертички и не си удължаваш притеснението.Просто ако решиш да направиш аборт колкото по рано толкова по добре.Никой не си мисли гадни неща за теб просото се опитваме да ти помогнем да преминеш прес всичко това. Confused

# 56
  • Мнения: 1 866
Аз на твое място не бих се притеснявала, че съм бременна, а по-скоро че може да съм се заразила например със СПИН. Не разбирам, аз също не съм била кой знае с какъв опит на 19 години, но такава глупост да си легна с непознат без презерватив наистина не съм правила. И даже с презерватив като съм го правила, съм си пускала тест за СПИН, не за бременност. И направо са ми се подкосявали краката като са ме викали за резултатите. Ако си само бременна, се смятай за щастлива. Тогава поне ще имаш избор.



# 57
  • София
  • Мнения: 5 606
Миличка наистина си направи тест.

# 58
  • Мнения: 1 289
Ами не напразно са измислени презервативите.Направи си по-скоро теста ,ще имаш повече време за реакции.Дано да не си бременна и още по-важното е дано не си си навлякла най-непоправимото-СПИН.  Praynig

# 59
  • Мнения: 903
Извинявам се за тона, ама ти за венерически болести и СПИН да си чувала нещо???? Ей така - на първа среша с човек от нета и хоп - без предпазни средства .... То да не стане, че вероятното забременяване да ти е най-малкия проблем  newsm78
Напълно съм зад мнението на Devil In Disguise  newsm10 newsm10 newsm10
Бягай за тест и не чакай и секунда повече... Чакаме да пишеш... И ти пожелавам УСПЕХ   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт