бременност???:(

  • 5 167
  • 91
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 316
Влизаме ти в положението ,но наистина си направи теста за да знаеш.Сигурна съм почти 100%,че си бременна.Дано да се лъжа baby_neutral.Ако наистина е така направи разумния избор за теб.Разбирам те ,но се подготви да видиш 2 чертички и не си удължаваш притеснението.Просто ако решиш да направиш аборт колкото по рано толкова по добре.Никой не си мисли гадни неща за теб просото се опитваме да ти помогнем да преминеш прес всичко това. Confused

 newsm10

Разбира се, че никой няма лоши мисли. Опитваме се да покажем разбиране и да помогнем, ако е възможно. Но изчакването с теста няма да ти помогне въобще. Сигурна съм, че само това ти е в главата и е много важно да си наясно с резултата. Една грижа по-малко. Ако е отрицателен - супер, но ако не е трябва да решиш за себе си какво искаш. И това ще е още по-трудно от отиване до аптеката.
Стискам палци! newsm51

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 893
Изчетох темата и си мислех че ще има развъзка но уви....Не разбирам какво чакаш момиче.Прави си теста или отиди на лекар,едва ли ти е по леко като чакаш в неизвестност.Направи нещо,поне като имаш някаъв резултат ще помислиш трезво какво да правиш...само от много отлагане да не стане късно(и това го има)

# 62
  • Мнения: 2 498
Какво стана Thinking?
До къде стигна развръзката newsm78?

# 63
  • Мнения: 466
Здравей,
видях ,че си писала във форума на зачатие -рисова бременност по същият въпрос един ден след въпросния полов акт и там момичетата са те посъветвали да пиеш хапчета , кжитж си пият до няколко дни след акта -ти пи ли и ъобще какво предприе тогава ? newsm78

# 64
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Ами да, теста ще ти даде отговор и е най - сигурен на този етап.

# 65
  • Мнения: 316
Аз щях да съм луднала досега, не знам за тъжна душица...... newsm57

# 66
  • Мнения: 1 289
Аз щях да съм луднала досега, не знам за тъжна душица...... newsm57


Повечето нормални жени ще са така.Не разбирам защо се оплаква и се жалва,като не предприема абсолютно нищо.Досега 50 теста трябваше да си е направила...Поне за мен това е ... не мога да намеря подходяща дума. newsm78

# 67
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Не бих чакала в никакъв случай, особено в такава ситиация. Спомням си преди години, бях ученичка още, имах едно гадже войник. Веднъж се изпусна малко в мен, та докато ми дойде, направо се бях побъркала, само за това си мислех и живеех в страшно напрежение. Слава Богу, всичко се размина и си ми дойде. Но определено, ако съм на твое място, досега още в първия ден закъснение да съм си направила тест. Поне да си наясно със ситуацията. Успех!

# 68
  • Мнения: 3 423
по никакъв начин неискам да те съдя-всеки прави грешки,но ти не си дете и трябва да се научиш да носиш отговорност за действията си.немога да допусна че в днешно време не  си чувала за презервативи,Спин и т.н,а ако не се е стигнало до презервативи -постинор.......................затова е ненужно да обвиняваш партньора си в незаинтересованост.грешката е и на двама ви.
и сега вместо да си заравяш главата в пясъка,отиди на лекар и поеми отговорност
успех  bouquet

Последна редакция: нд, 03 дек 2006, 19:25 от prasentze

# 69
  • Мнения: 3 647
Twisted Evil  Така е като не си вързваш гащите- ТИ за Презерватив да си чувала или  в малките градове ги няма............ newsm78
1. Правиш секс с тотално непознат  и не се пазиш - къде ти беше акъла??
2. Знаеш ли  го какъв е - ами ако е болен от спин ????
3.  Аборта е грях- бля бля- презервативите ( не-одобрявани от някой  църкви)- а спина не повтарял Thinking

# 70
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Lioness е била максимално изчерпателна. Браво!

# 71
  • Мнения: 1 353
Twisted Evil  Така е като не си вързваш гащите- ТИ за Презерватив да си чувала или  в малките градове ги няма............ newsm78
1. Правиш секс с тотално непознат  и не се пазиш - къде ти беше акъла??
2. Знаеш ли  го какъв е - ами ако е болен от спин ????
3.  Аборта е грях- бля бля- презервативите ( не-одобрявани от някой  църкви)- а спина не повтарял Thinking


Айде от толкоз грубо отношение едва ли има нужда момичето Wink

# 72
  • Мнения: 3 647
Twisted Evil  Така е като не си вързваш гащите- ТИ за Презерватив да си чувала или  в малките градове ги няма............ newsm78
1. Правиш секс с тотално непознат  и не се пазиш - къде ти беше акъла??
2. Знаеш ли  го какъв е - ами ако е болен от спин ????
3.  Аборта е грях- бля бля- презервативите ( не-одобрявани от някой  църкви)- а спина не повтарял Thinking


Айде от толкоз грубо отношение едва ли има нужда момичето Wink
не е грубост
РЕАЛИЗЪМ Е   bouquet

# 73
  • Мнения: 6 461
smile3502Ами всички правят грешки кой за едно ,кой за нещо друго........ ooooh!
Ама като се обърни каруцата пътища мноооогооо.......... smile3518.

# 74
  • Мнения: 1 289
И в крайна сметка има ли бременност или не???Поне пиши какво става...

Общи условия

Активация на акаунт