Преследвач

  • 13 596
  • 292
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 851
На мен профила ми е "тролски" всички теми една с една нямат връзка и все за преследване.

# 271
  • Мнения: 59
На мен профила ми е "тролски" всички теми една с една нямат връзка и все за преследване.
😂 Офф, повече няма да се обяснявам. Ще се обърна, където трябва. Сигурно случката с Марияна от Казанлък също е измислица. И тя ли е трол?? Всички й се подиграваха и какво стана накрая??

# 272
  • Мнения: 1 851
3 години седиш и се чудиш .....

# 273
  • INFJ
  • Мнения: 9 457
Е той този от няколко месеца уж я преследва, а някак е сигурна, че той й хаква профилите от три години насам.
Откъде си сигурна? И какво прави този човек, когато го видиш?

# 274
  • Мнения: 1 875
Каква е случката с Марияна от Казанлък? Не се сещам за такава, в Гугъл нищо не намирам.

# 275
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 122
Ами ти и сега не се обясняваш, защото нищо не разбрахме. Питах те какво разбираш под хакнат профил във Фейсбук. Ако ти е хакнат, ти няма да можеш да влизаш в него. Но ти явно влизаш. Щом си влизаш, най-малкото, но и най-важното, щеше да си смениш паролата.
Изводът ми - лекувай се. Пък нека да съм злобна. Мисля, че ти нещо не си наред...

# 276
  • Мнения: 59
Ами ти и сега не се обясняваш, защото нищо не разбрахме. Питах те какво разбираш под хакнат профил във Фейсбук. Ако ти е хакнат, ти няма да можеш да влизаш в него. Но ти явно влизаш. Щом си влизаш, най-малкото, но и най-важното, щеше да си смениш паролата.
Изводът ми - лекувай се. Пък нека да съм злобна. Мисля, че ти нещо не си наред...
Не, явно имаш ниска култура и коефициент на интелигентност 🙂 Прочети повече за фишинг и тем подобни 🙂 Лека вечер!!

# 277
  • INFJ
  • Мнения: 9 457
Първата защита от фишинг, обикновено е точно коефициентът на интелигентност. После вече идват анти-вирусни, двойни защити и тн.

# 278
  • Мнения: 59
Първата защита от фишинг, обикновено е точно коефициентът на интелигентност. После вече идват анти-вирусни, двойни защити и тн.
Защити няма и всеки може да поддаде, включително и ти. Говорим основно за фейсбук.

# 279
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 122
Всеки ден получавам поне по 5 фишинг мейла. На нито един не съм се закачила. На нито един! Интелигентност?!

# 280
  • Мнения: 59
Всеки ден получавам поне по 5 фишинг мейла. На нито един не съм се закачила. На нито един! Интелигентност?!
Във фейсбук ли? Нима не знаеш за 100 % едно към едно с оригинал?

# 281
  • Мнения: 11 468
Писка666, няма да ми повярваш и ще се засегнеш, но примерно някой форми на шизофрения започват да проявяват така и лошото е, че хората ВИЖДАТ същите неща. .. Това не е нещо лошо, което си направила - не си виновна, не лъжеш, но просто се случва в свят вътре в теб. Следва да те подслушват, да следят какво казваш и пишеш, да има камери ... Най-най-трудното е болните да повярват, че това не е истина - та те виждат всичко! Виждат човека, виждат "хакванията", чуват се по радиото как повтарят думите им ...

Един бивш колега ме нападна в магазин за зарзават - убеден, че го преследвам от месеци ... А аз само го поздравих и попитах как е! Но той наистина виждаше някой, който го притеснява, крещеше, че НИ знае кои сме с оня мазния ...

Няма как някой да "си крие" IP-то докато влиза през твой профил. Хайде покажи ни снимка как някой влиза през VPN в твой акаунт/мейл. Дай принтскрин.

Смяташ, че въпросния мъж следи какво говориш и къде си определяш срещи, за да дойде там и да се весне. Това е невероятно детинско ако е истина. И за толкова време веднъж не те заговори, или не потърси начин да поговорите, да ти привлече вниманието?

Ако се страхуваш - недей. Никой преследвач няма такава тактика - да ти се мота в краката, като кученце. Подобно поведение би могъл да има бивш, който иска пак да си говорите и да се сближите - но ти не познаваш мъжа, нали така?
Ако те е харесал - до сега да е предприел запознанство.
Според теб какво би целял с подобно поведение?

Според статистиката - ако е решил да ти направи нещо, защото много си го впечатлила, то това щеше да стане скоро след като те е "открил". С времето преследвача се "привързва" и си в безопасност ако е такъв. 

Хайде следващия път като го видиш този човек в обществено место и си с приятели  отиди при него с най-спокойната физиономия и му кажи "Здравей, ти бе братовчеда на Петя, нали? Познаваме се?" Той ще каже "Не". Тогава питай "А от къде ви познавам?" И виж как ще реагира!

# 282
  • Мнения: 59
Спирам темата, спирам и да пиша. Нека да съм луда и тем подобни. Но не ви дава чест такава злоба и нападки спрямо друг човек, на който не сте в обувките.И вие сте жени все пак! Не забравяйте! Повече няма да пиша по темата. Лека вечер 🙂

# 283
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 122
Хайде първо обясни на кое викаш фишинг във фейсбук?! Този, когото виждаш непрекъснато около теб, и на когото мъжът ти не обръща внимание, ти пуска фишинги във Фейсбук?! Не ми е ясно какво се случва и как точно във фейсбук, при условие, че имам откакто съществува и наистина ми е интересно какво е това чудо фишинг във фейсбук.

# 284
  • Мнения: 10 918
За фишинг във ФБ се сещам как имаше акция на Пепко преди време, раздаваха 3000 лв на първите 1000 човека, дето се регистрират, защото "имаха юбилей". Разбира се беше пълна измама, но много добре направена с логото и всичко. Но то си трябва й акъл, че да знаеш, че никой няма да раздава 3 бона ей така от добро сърце Grinning Бая хора май си бяха дали данните. Но това се прави от организирани престъпни групи и сериозни хакери, а не с цел да вземем паролата на Мими от Гоце Делчев.. освен, ако този преследвач не е и хакер...

Общи условия

Активация на акаунт