Играчки от подръчни материали...

  • 55 627
  • 430
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 883
А аз помислих, че е гипсова... взирах се и се чудех как си я направила?!? А как може с гипс да стане?

# 361
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 927
Този моделин е нещо като гипс "DAS" мисля че беше. От гипс предполагам, че по същия начин,  както съм го описала в предния пост.

# 362
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 927
това съм използвала

# 363
  • Мнения: 883
Да, благодаря! Същата глина си купих и аз, но не съм намерила смелост и време да я отворя.

# 364
  • Мнения: 3 810
А как може с гипс да стане?

Може и да стане newsm78. Отливка в подходяща пластмасова кутийка...
А после ще кажеш дали е станало Mr. Green

# 365
  • Мнения: 679
Да, благодаря! Същата глина си купих и аз, но не съм намерила смелост и време да я отворя.

dididi, дори и разпечатана глината има голяма годност. Затворена добре ми е издържала 7-8 месеца. Отваряй смело и я почвай  Grinning

# 366
  • Мнения: 3 810
Обещах ви да покажа първите играчки, които съм шила. Те си стоят на село и чакат децата Laughing Жираф  и слон:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35966&photo=19

Последна редакция: чт, 12 апр 2007, 08:48 от mimi_kir

# 367
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 927
Също като dididi дълго време само гледах глината и не се решавах да я отворя докато не измисля как да я оползотворя всичката. Но в крайна сметка е точно както казна Ати - издържа дълго.

# 368
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 927
mimi_kir не мога да видя снимките, сайта има проблеми отново. Можеш ли да ки качиш другаде?

# 369
  • Мнения: 2 961
При мен се виждат.
mimi_kir невероятни са  Hug Поздравления.Никога не мога да ушия нещо подобно Sad

# 370
  • Мнения: 679
Мими, страхотни животинки   bouquet

# 371
  • Мнения: 3 810
Благодаря ви!  bouquet
Аз открай време си харесвам жирафа, макарче бяха правени буквално от парцали...
Miriel, от време на време има проблем, но не ми се ще да разбърквам албумите...надявам се да ги видиш по- късно.

# 372
  • Мнения: 11 327
Mimi Kir, невероятни са!
А защо слона гледа толкова тъжно? Wink

# 373
  • Мнения: 531
Да се изкажа за играчките на Мими, че нали и моите деца играят стях LaughingОсновната мисия на сина ми е да развърже и разглоби слона.

# 374
  • Мнения: 3 810
А защо слона гледа толкова тъжно? Wink

 JoyЗащото Младен го разглобява...
Той милия е направен от 4 части- глава, от която излиза връв. Следват крака- 2 части като възглавнички и тяло между краката- пак възглавничка, които са с дупки в средата. Връвката от главата влиза през дупките(нанизват се) и врувката се завързва и става опашка.
Та може да послужи и за тип Активити играчка- Разглоби и сглоби слона.

Сега съжалявам че не го снимах на части. Ще чакакте докато пак отида на село Wink

Общи условия

Активация на акаунт