Играчки от подръчни материали...

  • 55 682
  • 430
  •   1
Отговори
# 345
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 104
това не е играчка, но не знаех къда да я покажа. Това една от трите гипсови картинки, които смятам да изрисувам за Вики:

# 346
  • Мнения: 679
Miriel, страхотна е картинката! Сигурно е рисувана с боичките, които беше споменала, че си си купила? А черното специален контур ли е? Чудя се дали може да стане и с маркер.

# 347
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 104
Да, това са боичките, които показах. Маркера е обикновен фулмастер. Мога да ти изпратя няколко шаблончета, които с индиго можеш да отпечаташ върху каквато повърхност искаш и да си ги оцветиш.

# 348
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Да, това са боичките, които показах. Маркера е обикновен фулмастер. Мога да ти изпратя няколко шаблончета, които с индиго можеш да отпечаташ върху каквато повърхност искаш и да си ги оцветиш.
Може ли и на мен шаблончета Praynig Mr. Green

# 349
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 104
Да, това са боичките, които показах. Маркера е обикновен фулмастер. Мога да ти изпратя няколко шаблончета, които с индиго можеш да отпечаташ върху каквато повърхност искаш и да си ги оцветиш.
Може ли и на мен шаблончета Praynig Mr. Green

Пусни ми адреса си на лични и ще ти изпратя.

# 350
  • Мнения: 679
Да, това са боичките, които показах. Маркера е обикновен фулмастер. Мога да ти изпратя няколко шаблончета, които с индиго можеш да отпечаташ върху каквато повърхност искаш и да си ги оцветиш.

Аз се сещам от къде са картинките. Много ги бях харесала и си ги копирах. Нямах обаче идея за какво да ги ползвам. Твоето хрумване много ми допада. Ако може да крадна  Praynig

# 351
  • Мнения: 3 034
Miriel, много симпатична картинка.
/първо помислих, че момиченцето е захапало цигара  Joy/

# 352
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 104
Ати много са сладки нали. Аз само ги направих с пет пръста, защото с три нещо не ме кефеше. Има и други много идейни.

# 353
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 104
ето линк:

http://aslanovi.multiply.com/photos/album/9

Последна редакция: ср, 11 апр 2007, 12:39 от Miriel

# 354
  • Мнения: 11 343
Като сте се отплеснали на тема картинки за детски стаи - може да ползвате и салфетна техника за целта.
Това, което ви пускам, го показвах за великденските идеи, но на някой може да му даде идея за друго.
http://debelanata69.multiply.com/photos/hi-res/33/3?xurl=%2Fphot … %2Fphoto%2F33%2F3
Долу в средата, където се вижда една бяла точка, трябваше да има още едно филцово цвете, ама успяха да го свалят природните бедствия, докато взема камерата да го щракна ooooh!

# 355
  • Мнения: 4 392
Miriel , много са сладки човечетата. А как смяташ да направиш гипсовата плоча? Thinking

# 356
  • Мнения: 679
Miriel , много са сладки човечетата. А как смяташ да направиш гипсовата плоча? Thinking

Не внимаваш  Laughing
Тя я е показала вече готова по-нагоре

# 357
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 104
дано да успея да направя следващите плочи еднакви като тази Wink

# 358
  • Мнения: 4 392
Miriel , много са сладки човечетата. А как смяташ да направиш гипсовата плоча? Thinking

Не внимаваш  Laughing
Тя я е показала вече готова по-нагоре
Хм, видях плочата, но явно съм изтълкувала изречението погрешно. Мислях, че това е моделът. hahaha Перфектна е@
Miriel, после искаме подробни инструкции. Laughing И аз имам намерение да правя нещо с гипс

# 359
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 104
Amarena не е нещо сложно.

Аз я направих от моделина от Офис1. Разточих го до дебелината, която желаех и направих плочка 10/15. Оставих да изсъхне. С индиго леко начертах фигурата. Оцветих с боички и след това очертах с фулмастер. Това е.

Общи условия

Активация на акаунт