КЪЩАТА НА ИНФЛУЕНСЪРИТЕ - риалити (сезон 1)

  • 50 642
  • 717
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 718
Мисля, че Тинко беше ироничен -

# 481
  • Мнения: 11 109
Да, но това на Кокорчо беше цитат,  а не, че той го казва.

В този епизод пак никой не отпадна Grinning А Павел и Ицака им казаха "вече две седмици сте тук". Ние гледаме от август Grinning

Николас беше прав за месото. И това мрънкане за храна... Стела вика "не искам да ми става лошо от глад и да припадам"... я да отиде в Игри на волята, на скалите или на реката, да яде червейчета и бръмбарчета (ако си намери джанки е късметлийка). Невероятно противна жена.


Крис и Йоан-Петър с реакции за Къщата

# 482
  • Мнения: 11 109
Коментар с Йоан-Петър, Мъци и Йоанна



Реакции на Илиян:




Коментар на Иван Делчев за еп.17

# 483
  • София
  • Мнения: 27 226
Павката и Ицака в На Кафе при Гала

# 484
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 437
Епизод 22

# 485
  • Мнения: 11 109
Брей, че лицемерни номинации.  Да им имам измислените доводи.  А на Йоанна театрото със сълзите беше най-фалшивото нещо.
Отново Играта направи най-нормалните и искрени номинации.


# 486
  • Мнения: 3 151
Играта и Николас показаха гръбнак при номинациите. Време беше някой открито да каже на Сандела, че имат огромно преимущество, като си пазят гърбовете.

# 487
  • Мнения: 4 365
На мен наистина ми е странно как Стела, Николас и Стефи се отървават с толкова малко номинации за втора седмица.
Тъпо беше, че разделиха епизода и реално никой не си отиде. Ние го гледаме три месеца, а те са още на втората седмица. Пропуснали са 4 епизода, да, но и въпреки тях пак нямаше да са толкова напред. Надявам се за втори сезон да си избистрят концепцията.
Не мисля, че има кой знае колко пълнеж по епизодите, но факта, че нищо не се случва, го кара да изглежда така. Ако епизодите бяха дори три на седмица, щеше да е далеч по-динамично.

Предполагам, че Тинко ще си тръгне, защото реално 5 човека гласуваха за него (на Боян единият глас беше от Тинко, а той няма да има право да гласува при балотажа). Но от друга страна от изказванията на другите ми се струва, че не са прекарали много време с Боян вътре... да видим.

# 488
  • Мнения: 11 109
В момента има лайв стрийм, Тинко коментира епизода. Всяко изречение пълно с цинизми. Пълен простак!

# 489
  • Мнения: 666
Разделянето на епизода ме подразни, защото знам, че в следващия на гласуването ще са отделени 10 минути, а през останалото време пак ще ги гледаме двете блондинки, делящи една мозъчна клетка. Доволната физиономия на Стела след като отново се измъкнаха с чехъла й от изгонване беше непоносима.
Бях на 99% убедена, че ще изгонят Боян с мнозинство, но между него и Тинко ще изгонят втория.
Николас беше с най-добра аргументация при номинациите. Йоанна много говори и нищо не казва, много е хаотична в изказванията си. Но трябва да призная, изобщо не харесвам Играта. Прекалено престорен ми е.

# 490
  • Мнения: 11 109
Тази вечер в По-късното шоу на Николаос Цитиридис от 23.00: НИКОЛАС



# 491
  • Мнения: 27
Николас бил кръстен на Никълъс Кейдж?

# 492
  • София
  • Мнения: 11 612
Николас ми звучи по-добре като име за България от Никълъс, така че не е лошо, че са го видоизменили малко.

За епизода, Тинко говори много глупости, мисля, че трябва да смени средата. Не ни изглежда като лошо момче, а като много заблудено, събират се с някакви приятелчета и се надъхват по цял ден. Като излезе от средата се вижда, че не се справя и не може да се впише. Ако е по-естествен, ще му е много по-лесно. Той не харесва половината вътре, ама трябваше Боян да номинира.


Цивренето на Йоанна го спирах 10 пъти, беше непоносимо. Можеше да номинира Играта с 10 думи и да не го обиди толкова, колкото със 100. Той не се разсърди само, защото беше през рев и е сладка, но тези номера минават 2-3 пъти. Добре, че е четири седмици предаването, иначе съм сигурна, че щяхме да видим друго лице.

Дразни ме това шушукане с Кари.

Николас гласува разумно, другите пропуснаха шанса да номинират Стела.

# 493
  • Мнения: 11 109
Николас при Николаос беше много забавен, хаха.. Хейтеше по Емил Конрад, който се сетил на 33 години да признае, че е гей, а то е ясно на целия свят и личи от самолет. Пускаха му безумни клипчета на други съквартиранти от Къщата на инфлуенсърите, които имат по над 100к гледания.

И още реакции:



# 494
  • Мнения: 3 668
На Йоанна цивренето едва го изтраях. Доста лицемерна ми е. И наистина с това шушукане с Карина са ми като селски тетки.

Общи условия

Активация на акаунт