КЪЩАТА НА ИНФЛУЕНСЪРИТЕ - риалити (сезон 1)

  • 50 767
  • 717
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 11 541
Нямах представа. Все си мислех, че са стари епизоди, които ги ползват само за запълване на програмата. А диалозите, на които се присмиват Мъци и Играта, всъщност не са писани от българи. Това са изцяло преведени истории и тези епизоди са излъчвани на различни езици в Европа. Просто е купен формат. "Идалго"  (на Краси Ванков фирмата) видяха преди години, че има някакъв успех със Съдби на кръстопът и купиха формата Berlin-tag und nacht, който тогава беше успешен в 6-7 държави и стартираха у нас София-ден и нощ със същите непрофесионални актьори. Но историите също се придържат към оригинала на RTL2

# 676
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 443
Епизод 32

# 677
  • Мнения: 11 541
Над час и половинa? Еее, какви са тези епизоди? Grinning



# 678
  • София
  • Мнения: 23 130
Сядам след малко да гледам новия епизод. Още се чудя защо изобщо зяпам тази простотия. Нивото е потресаващо ниско.
Диалектите на Йоана и Карина ми бъркат в здравето. Първата едно просто изречение не може да върже, ужасно беден речник има това момиче. Втората слага ударенията на глаголите на последната сричка, което ми е мега противно, не знам това шопски диалект ли е, какво е.
Само Боян ми харесва, но него си го знам отпреди покрай дъщеря ми.
Крис на моменти го съжалявам, защото ми изглежда слабоумен, без да искам да засегна хората с дефицити, явно момчето е изключително просто и инфантилно.
Играта също нещо не ме кефи, въпреки че в началото даде добра заявка на всеобщия фон.

# 679
  • Мнения: 11 541
E, за втория сезон са обещали по-висок левъл. Поне в техническо отношение Grinning


# 680
  • Мнения: 666
На мен ми е приятно за гледане. Даже нямам търпение да видя какво са измислили за втория сезон.
Скрит текст:
Играта не пропусна да се възползва от напускането на Николас, за да привлече вниманието към себе си с емоционална реч. Престорен и фалшив. Чудя се как не го усетиха още в началото, за да да го изгонят.

# 681
  • Мнения: 11 541
Сандев, Боян, Мъци, Флора и Йоан-Петър си говорят с Емили

# 682
  • София
  • Мнения: 11 746
Карина мисля, че е от Благоевград и поне доскоро май там си живееше, може и да се е преместила в София вече.

Йоанна е от Варна.

# 683
  • Мнения: 11 541
За втория сезон, предполагам, че вече ще има огромен интерес за участие.  Кастингът за първия сезон е бил стреляне в тъмното, но сега много хора, търсещи слава, като са видели каква популярност идва от едно такова риалити ... ще се пробват. Павел и Ицака споменаха в последния лайв, че е започнал кастингът за втория сезон и вече се планират снимките за пролетта. Сигурно ще има доста познати муцуни Wink

# 684
  • Мнения: 666
Йоанна се жалва в сторита, че монтажът бил манипулативен и че цялата ситуация с готвенето и сервирането не е вярна. Нищо, че вчера, докато Крис готвеше двете готованки вече седяха на масата, чакащи да им се сервира. Обясняваше се и за Стефани, като каза " аз я оправдавам, заради проблемното й детство". Отново показва великодушие, всеопрощаващата Йоанна. Преди съм я гледала и ми е била много симпатична, но в последните години се наду ужасно от нищото, голямата компетенция по всички въпроси и винаги тя е права, а другите грешат.

# 685
  • Мнения: 660
Аз отново се чудя на колко години трябва да си, за да се радваш на два шоколада и тирамису толкова много, че да крещиш и да мяткаш ръце.
Също и за това, че като те вържат с дружката ти по интелект (или липса на такъв) как щяло да ви бъде трудно сутринта да се гримирате ..
Какви проблеми имат хората 😂

# 686
  • Мнения: 117
Йоанна колкото и да мрънка… Стефани злобна, не злобна си остава пич.

Каквото и детство да е имал един човек, смятам че е много грозен коментар да се споменава по този начин. Да кажеш че си и прощавала, заради детството което е имала е доста снизходително отношение, намеквайки че знаеш някакви по-лични неща за този човек които другите не знаят.

Абе Йоанна отвсякъде ми напомня на класическа комунистическа лелка.

# 687
  • Мнения: 11 541
Йоанна има много правилни и логични разсъждения, поне когато спори с Крис.  Ето я тук на пикник с мьекащата ѝ сестра.

# 688
  • Мнения: 4 482
Изтрих си предния коментар, за да пусна нещо ново и интересно. Simple Smile
В момента тече подкаст на Павел Колев и Ицака с непозната за мен дама. За който няма да гледа, ето какво ми попадна като интересно инфо до момента:

1. Николас е отказал да гостува в Подкаста, смята, че са го изкарали по-лош, отколкото е.
2. Запитани дали се е случвало токът да спре в Къщата, Павел и Ицака отговориха, че няколко пъти са имали проблеми с падане на бушон. Но един път са дошли от Енергото и са заявили, че трябва да сменят електромера, а за да не разберат участниците, са ги изкарали в двора и Йоанна им е показвала танци и така не е било нужно статичните камери да работят.
3. Споменаха темата Simple Smile Жената, която е на гости заговори за друг форум за обсъждане на инфлуенсъри, но Павел и Ицака се сетиха за темата тук. Уви, не са чели много, защото имало хиляди коментари (гледанията са това! коментарите са малко Wink )

Ето линк, до средата съм още, ако има нещо любопитно ще го пиша друг път:

# 689
  • Мнения: 11 541
Сега го пуснах и аз. Много симпатична жена.

Аниста, Стела и Сандев - бъзици по телефона:


Общи условия

Активация на акаунт