КЪЩАТА НА ИНФЛУЕНСЪРИТЕ - риалити (сезон 1)

  • 50 768
  • 717
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 23 130
Йоанна не смогна ли вече да обиколи този огромен палат от цели две помещения. Отвсякъде ми изкача турът из апартамента й, в който е под наем.

Това с бъзиците по телефона не е ли типично за 11-12 годишни пишлигарчета...

# 691
  • Мнения: 611

със гост tattstoner

# 692
  • Мнения: 11 542
Успях да гледам половината епизод от понеделник. Играта "Истина или лъжа" си беше детска история. Ева била в Токио... дотук добре. Ама с директен полет? Това беше абсолютна лъжа. И с коя компания? България еър. Това абсолютно не е вярно. Тази авиокомпания не лети до Азия, освен до Близкия Изток, но няма полети до Средния и Далечния Изток, а дори и да е някакъв чартър, няма такъв голям самолет, с който да извърши този дълъг полет, по думите на Ева - директен.
Павката и Ицака казаха, че Ева казва истината. Да, може да е истина, че е била в Япония и е кацнала в Токио, но не е вярно това, че е била с директен полет, камо ли пък на България еър. И какво? Ако на всички уточняващи въпроси отговаря с лъжа, това пак се счита за "истина"?

А другото безумие?
- Като малък съм участвал в клип на LZ
- Какво е LZ?
- Шоколада LZ?

WTF? Трябва ли да си раждан по времето на група LZ, за да си чувал за нея? Една от най-емблематичните групи на България

Последна редакция: чт, 24 ное 2022, 10:58 от diziler

# 693
  • Мнения: 666
Идеята на играта беше, ако се казва истината, да убедят другите, че е лъжа, за да вземат точка. А за група LZ с активни години 1975-1990 бих ги оправдала, че не са ги чували.

# 694
  • Мнения: 4 482
Абе те и шоколадите LZ ги спряха доста отдавна. Grinning
На Играта му се получаваха лъжите откъм подкрепа с детайли.

Днес слушах стари подкасти и в няколко се споменава това, което се написа и тук - че Карина има Онлифенс. По принцип няма лошо в това занятие, ако не е съчетано с поведение в стил "аз съм по-свят от теб". А нея явно хич не я бива в лъжите, щом толкова лаишки са я хванали за рождения ден на приятеля ѝ. Скрила е сторито, че той има рожден ден от Ицака, но не и от Павел и Пепи (третия сътрудник). По-добре да не го беше крила от никого, те са се усетили, че има нещо нередно...

# 695
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 443
Епизод 33

# 696
  • Мнения: 11 542
А за група LZ с активни години 1975-1990 бих ги оправдала, че не са ги чували.
Аз не бих. Това е невежество и ниска обща култура. И ние не сме съвременици на Бийтълс и Ролинг Стоус, но сме ги чували. В България ФСБ, LZ, Щурците са най-известните ни групи. А за Силвия Кацарова може би не са чували? Тя си пее и до ден днешен. И понеже знаех, че ще чуя подобен отговор, затова написах изрично "трябва ли да си раждан по времето на...  за да си чувал за...".

Благодаря на @BarbieDi за новия епизод, ще гледам малко по-късно.

# 697
  • Мнения: 4 482
Не е лош епизодът, даже никак и си има събития. Един от по-интересните е.

# 698
  • Мнения: 117
Абе те и шоколадите LZ ги спряха доста отдавна. Grinning
На Играта му се получаваха лъжите откъм подкрепа с детайли.

Днес слушах стари подкасти и в няколко се споменава това, което се написа и тук - че Карина има Онлифенс. По принцип няма лошо в това занятие, ако не е съчетано с поведение в стил "аз съм по-свят от теб". А нея явно хич не я бива в лъжите, щом толкова лаишки са я хванали за рождения ден на приятеля ѝ. Скрила е сторито, че той има рожден ден от Ицака, но не и от Павел и Пепи (третия сътрудник). По-добре да не го беше крила от никого, те са се усетили, че има нещо нередно...

Да, тя сега си е сменила и името и е ограничила явно профила в онли фенс да не се вижда в определени географски райони, явно. Иначе беше писала на профила си че е на 19 години и се представяше с чуждестранно име 😂😂 даже с това име имаше и тикток акаунт където качваше провокативни тикток видеа с текстове и описания на някокъв скандинавски език 😂

# 699
  • София
  • Мнения: 11 746
А в Онлифенса си Карина имала ли е голи снимки или тип в инстаграма ѝ?

# 700
  • Мнения: 117
Аз не съм била абонат, само съм го виждала без да се събскрайбвам, оставаше и пари да и дам Joy

Но доколкото знам имало е.

# 701
  • Мнения: 1 732
На няколко пъти се коментира, че Николас ще се прибере при Стефани. Заедно ли живеят?
И това в края на епизода с номинациите, защо всички номинират Крис, като Николас е още в къщата?! 😃

# 702
  • Мнения: 117
На няколко пъти се коментира, че Николас ще се прибере при Стефани. Заедно ли живеят?
И това в края на епизода с номинациите, защо всички номинират Крис, като Николас е още в къщата?! 😃

Съседи са, май Николас живее над Стефани

# 703
  • Мнения: 4 482
Живеели са в една и съща кооперация, съседи са били. По думи на Стефи буквално са си живеели заедно, но наскоро Николас се е изнесъл.

# 704
  • Мнения: 11 542
Не е лош епизодът, даже никак и си има събития. Един от по-интересните е.

Оо да, днес епизодът беше интересен.


Общи условия

Активация на акаунт