Социална фобия. Психолог Пловдив.

  • 623
  • 7
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 13
Здравейте мили хора!
 Аз съм момиче на 25 години и от 14 годишна съм диагностицирана със социална фобия. От тогава до сега през времето съм сменила трима психолози. Голяма част от нещата съм ги превъзмогнала, но и още толкова има с които трябва да се преборя. Дали има светлина в края на тунела? Дали съществува човек който се е преборил напълно с тази фобия. Побликувам тази тема, защото от скоро отново се върнах на терапия след прекъсване от 1 година с последната ми психоложка и се чудя дали да продължа при нея или да я сменя. Не знам колко ме разбира достатъчно добре (това си зависи вече и от случаите на хора със социална фобия които е лекувала), но някак си ми е трудно да се отпусна при нея. Жената е невероятна, но просто някак си ми се губи връзката. На моменти се чувствам всякаш ме преценя. Не знам, може и аз да си въобразявам, но то си е и до усещане. По някога тя взима и думата повече от мен, защото думите ми излизат трудно от устата. Може би това нямаше да е така, ако ми беше достатъчно комфортно с нея. Не знам. За момента съм направила само една сесия нея. Ще отида отново да преценя как се чувствам, отдавам го и на това, че измина година от когато последно сме се виждали.
 Та така. Бихте ли ми споделили вашия опит с различните психолози до достигането на последния който посещавате в момента. Занете ли някой който има опит с хора страдащи от социална фобия или хора преодолели тази гадост.

# 1
  • Мнения: 594
Препоръчвам Бранимир Бранков.
На лично мога да Ви дам и негов телефон, но го има и в интернет. Човек помогнал на много други и ако му се обадите и му обясните ситуацията той ще Ви каже дали изобщо може да си бъдете взаимно полезни.

# 2
  • Мнения: 315
Препоръчвам Бранимир Бранков.
На лично мога да Ви дам и негов телефон, но го има и в интернет. Човек помогнал на много други и ако му се обадите и му обясните ситуацията той ще Ви каже дали изобщо може да си бъдете взаимно полезни.
+1 за Бранков
Аз го посещавам в ролята му на психиатър и съм много доволна, защото не само предписва хапчета, а и провежда и терапия, макар и кратка.
Ако търсите психотерапевт, препоръчвам Събка Дякова-Чехович.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 13
Благодаря ви за бързите отговори! Чесно казано не бих искала да е мъж терапевта, няма да ми е комфортно и има неща с него които няма да мога да споделя. А някой случайно дали е посещавал Елена Атанасова?

# 4
  • Мнения: 4 347
Къде има кабинет? Познавам една добра ПС, май с това име, но не мога да се сетя къде има кабинет. През последните години бях при една друга за едно посещение, но бързо се отказах. Май и нейното име беше такова.... Та затова питам да се ориентирам.
Жалко че няма да ти е комфортно с мъж психотерапевт.
Людмил Стефанов, който води тема от поредицата Специалистите говорят, тук, е много добър, който с разнообразни и съвременни методи помага. При това ефекта се вижда още след първия сеанс. При мен беше - гняв,, депресия ( която се оказа скрита,) и тревожност. А сеянсите бяха даже по телефона...

# 5
  • Мнения: 1 522
Георги Балджиев. Аз лично много го харесвам - много земен човек, който има и доста личен опит в живота си.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 13
Къде има кабинет? Познавам една добра ПС, май с това име, но не мога да се сетя къде има кабинет. През последните години бях при една друга за едно посещение, но бързо се отказах. Май и нейното име беше такова.... Та затова питам да се ориентирам.
Жалко че няма да ти е комфортно с мъж психотерапевт.
Людмил Стефанов, който води тема от поредицата Специалистите говорят, тук, е много добър, който с разнообразни и съвременни методи помага. При това ефекта се вижда още след първия сеанс. При мен беше - гняв,, депресия ( която се оказа скрита,) и тревожност. А сеянсите бяха даже по телефона...



Кабинетът който посещавах на въпросната психоложка беше на Васил Априлов близо до медицинския университет. Сега адресът и е другаде.

# 7
  • Мнения: 3
Александра Янчева Димова - Пловдив "психолог" който НЕ препоръчвам . Тази жена е позор за своя бранш . Думите са малко за да опиша некомпетентността , непрофесионализма и арогантното и отношение . Мързела и абсолютно абсурдните и заключения в качеството на "вещо лице" подчертавам в кавички са меко казано престъпни . Некадърността и е покъртителна , не знам как е възможно да е избрана за "вещо лице" в съда ?

Общи условия

Активация на акаунт