Харесвате ли града, в който живеете и кой е най-хубавия град в БГ?

  • 8 068
  • 127
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 623
Не харесвам София, пренаселена е. Мразя задръстванията, мръсотията, безразборното строителство, големите разстояния, контрастите...

По-добре не бих описала ! Същата работа !
Ще ми се да се махна от тази клоака !

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
За мен най-хубавия град в България си е София , защото тук съм израснала и не мога да си представя да живея в по-малък град. Тишината ме побърква понякога и то най-вече в неделя задръстванията и шума ми липсват  Embarassed
Всъщнсот затова и толкова мразя неделята - твърде тихо ми е

# 17
  • Мнения: 2 907
За съжаление отдавна не живея в България, но за мен България е Казанлък.

Оби4ам Казанлък с вси4ките му недостатъци. Оби4ам въздуха, това типи4но настроение, тишината през летните жеги, Балкана...

Ако трябва да избирам между Варна и Бургас, веднага ще избера Бургас! Ако трябва да си кажа мнението за София, ще го кажа само с една, единствена дума - кошмар.
София я познавам само в лош аспект, независимо дали става дума за центъра или Младост 4, за държанието на "софиянци", които в 50 процента са изнесли се от провинцията селяни, за мръсотията и хаоса, за претенциите без покритие на нашата столица и много, много, много още. Не съм била там от няколко години, съответно мнението ми е напълно субективно, въз основа на напълно ли4но отвращение. Ах, забравих да кажа и за софийските корумпирани полицаи, но това май е български проблем, а не само софийски.

Ето още някои бг.кът4ета, които харесвам - В.Търново, Русе, Сандански, Карлово...

# 18
  • Мнения: 3 447
О, Сандански, да... някаква курортна атмосфера витае там.
И Кюстендил е хубав град, китен.
Преди няколко месеца пък минах през Монтана и ме впечатлиха зеленината и работещите фонтани. А от същото това пътуване останах с впечатлението, че Лом е най-тъжният град в България... може би кофти момент съм уцелила, не знам  Confused

# 19
  • Мнения: 1 063
Аз не мога да кажа категорично мразя София, защото има неща, които харесвам и които са предимство пред всички останали градове в България, но това, че е мръсно, шумно и е пълна лудница с две думи ме влудява.Ако бях сама без деца нямаше да остана и ден тук, но заради тях се налага да остана.
В момента съм влюбена в Силистра, лятото изкарах там и още не мога да го забравя, но за това допринесе и компанията Wink

# 20
  • Мнения: 288
   Обичам  си Бургас, живея до Морската градина и до центъра и ми е много удобно.Морската градина е много хубава, мисля че е по-хубава от варненската. Не ми харесват управниците му, а оттам идват всичките проблеми на града -корупция и некадърност има в изобилие. Харесвам Търново, там са минали студентските ми години, но не е удобен за живеене. Харесва ми Стара Загора.
    Искам да поживея в София, харесва ми суматохата там, но не знам дали няма бързо да ми омръзне.

# 21
  • Мнения: 2 907
Забравих да кажа, 4е като дете бях едно цяло лято в София. Това беше през 89 година май. Тогава София беше една тиха, зелена, с особена атмосфера. По-късно когато съм била там вси4ко от моите спомени беше помра4ено от новия образ на този град, който по нищо не прили4а на столица.

А за Монтана - ДА! Преди 3 години бях последно, много ми хареса!

А за най-тъжният град в Бг имам моя си идея, ама не смея да го кажа, да не се обидят някои хора. Разбирам, 4е когато си роден някъде и израснал там, те свързват особени 4увства с това място. Все едно някой да ми каже на мен, 4е Казанлък е ужасен. Ще го смажа  Laughing

# 22
  • Мнения: 1 520
Аз харесвам много града си. Целият ми живот е свързан с този град. Просто е така, и не мога да вирея на друго място, за дълго. Не ми се е налагало никога да напускам за повече от седмица за почивка на море, планина или някъде. Обожавам го.

За най-хубав град не мога да кажа. Има много градове, които също ми харесват, и в определени състояния на духа ми се е искало да съм точно там. Всеки град си има очарование.

# 23
  • Мнения: 5 370
Писала съм го друг път, ще го напиша и сега.
Не ми е роден град София, от 5 години съм тук, но си я харесвам пък. Харeсва ми да се изгубя в тълпата, да правя където, каквото и с когото си искам, без това да е предмет на топ-клюката на деня,харесва ми да мога да избирам къде и какво да работя....харесва ми лудницата, мразя спокойствието и абсолютната тишина.,...ако траят повече от 2 седмици мога да лудна, честно ви казвам.
Сигурно съм се деформирала, моят мъж, който си е кУреняк -софиянец Mr. Green Mr. Green , иска да строим къще в едно много симпатично селце на 15 км. от София.....казах му ОК, обаче мене като почне да ме хваща носталгията по София, ще си ида да си поживявам в апартаментчето.... Joy hahaha

# 24
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Да, много си обичам Варна  Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 265
Обичам си габрово, но ако имам възможност да избирам в кой град искам да живея бих избрала Пловдив.

# 26
  • Мнения: 1 120
Харесвам си града, за мен няма по-прекрасен град от Варна.
Напоследак и тук зачестиха задръстванията, строежите не спират,но се надявам  никога да не стане като лудницата в София.
Да се разхождаш в Морската градина и да гледаш към морето е удоволствие , което пожелавам на всеки да изпита Laughing

# 27
  • Мнения: 239
София много ясно. Не знам дали си чувала за Света София. Говорим за ярко място.

В София всичко ти е на 10 минути. Герена за сините, фитнеса за бицепса, еврофутбола за далаверата, клубовете с девойките с червените звънци за бързо облекчение, неро за дневни пичета, планет за вечерни пичета, червило за енергични пичета, георги кирков за чесънче и лебец, халите за аверите, орландовци за романтик с ново пиче, панчарево за риба и бизнес решения, паркингите в Младост за части от Бенц.....

Има среда, люлката на цивилизацията, лайфстайл, интернет, далавера.

# 28
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
На мен София ми харесва - макар и мръсна, задръстена и т.н.
затова и съм тук;
най-хубавият град в БГ ми е трудно да определя - всеки е с нещо интересен, май.
Харесват ми старинните градове като Несебър, Мелник, В. Търново (ееех, Търново, Търново Heart Eyes)
с радост прекарвам поне 2 месеца в Карлово, невероятна атмосфера (колкото и смешно да звучи за някои)
Варна или Бургас - Варна печели, определено Grinning
А родопските градове и села - ммм, един ден там ще си купя къща, страхотно е...

# 29
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Не само го харесвам- влюбена съм в него Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes!

Общи условия

Активация на акаунт