🌸🐟 АВГУСТ 🐟🌸 2022 💙 👶🏻👧🏻 🎀 (Тема 17)

  • 31 483
  • 739
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 686
Паминка, кога ти е терминът?

Аз си вкарах голям автогол. Миналия път акушерката беше казала два дена преди уговорката за тонове сутрин да пия по една лъжичка рициново масло. Аз не се престраших, ама днес взех, че се... И сега ме боли корема и не мога да разбера дали е от маслото и просто ми се ходи до тоалетната или са контракции. Идеята на рициновото масло беше да доведе до контракции на матката, за да продължи разкритието. Та, другия проблем е, че на тоновете може да се видят контракции, ама те да са предизвикани от маслото... Ако се престраша да изляза Scream

А, и имам "помощ" вкъщи. Ами мерси съм, повече се напрягам, отколкото да усещам някаква помощ. Детето сега 10 пъти повтори, че иска да слезе от стола, аз съм в тоалетната и очевидно продължава да си е на стола, та се наложи да ида да я сваля Unamused По-добре ми е сама Rolling Eyes

# 76
  • Мнения: 89
Барбалена 6 август.

# 77
  • Мнения: 944
Моето диваненце, снощи голяма гимнастика прави. Бях сигурна, че ако продължи, ще си спука мехура. Имах няколко контракции и  леки прорязващи болки във влагалището, сигурно се увеличава разкритието или се скъсява шийката. Днес за сега всичко е спокойно.
Усещам, че наближава момента…

Последна редакция: нд, 31 юли 2022, 11:29 от NI_CI

# 78
  • Бургас / Славейков
  • Мнения: 762
За съжаление момичета се оказа третия вариант.Днес ме качиха от родилно в следродилно .Вече се движа доста добре.Дори нямам кървене толкова.Димитър не е могъл отново да свърши нищо .И към 9.30 пътува с линейка за Пловдив.Мъжа ми е с колата отзад.Чакам информация.Разписах и документите ако нещо се налага за операция.Надявам се да се разминем.На мамчетата ,които останаха леко раждане и всичко да е наред.Искам да кажа че досега съм изключително доволна от Окръжна болница Бургас.Чудесно се държат във всички отделения.Много бързо реагираха.И на д-рКироваков  обажда ми се дори , когато не бе на работа.Днес казвайки му за проблема веднага реагира на момента.Надявам се всичко да бъде с положителен край.

# 79
  • Мнения: 3 353
pupelina всичко ще бъде с положителен край. Не си позволявай да си мислиш друго. Важното е, че са хванали навреме проблема и че са реагирали адекватно. Всичко ще бъде наред. Няма да ти казвам да не се притесняваш и да си спокойна, защото знам, че няма такъв вариант. Чакаме добри новини в скоро време.
На теб бързо възстановяване. Движи се повече. За кървенето е нормално след секцио да спре по бързо.

# 80
  • Мнения: 606
Пупвлина, палчета за малкия Димитър! Няма как да не се е притесняваш, но се опитай да си позитивна! На време са го хванали и са отреагирали. Чакаме още инфо от теб.

# 81
  • Варна
  • Мнения: 931
Много стиснати палци за Димитър! Всичко ще е наред и дано много бързо сте заедно!

# 82
  • София
  • Мнения: 5 623
Стискам палци на Димитър всичко да е наред. Колко дни не е изкарал мекониум? Ще мине 🤗

Аз съм от сутринта с някакви болки във влагалището, бебето е доста активно и имам болки като от мускулна треска, дори не са менструални 😒

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 1 275
Дръж ни в течение за Митачето 💜
Вярвам, че всичко ще е повече от добре! 🤗💜

# 84
  • Мнения: 1 126
Честито на всички нови мамчета!
Да са много щастливи послушни и да растат  здравички!🍀🍀🍀
Малкия го почнаха коликите и изобщо не усрявям дя чета всичко внимателно.

Но много стиснати палци и положителна енергия изпращам на малкия Димитър.🍀🍀🍀.

# 85
  • София
  • Мнения: 276
Pupelina, стиснати палци и от мен бързо и лесно да мине всичко при Димитър.  Важното е,че са реагирали много бързо и адекватно.

# 86
  • Мнения: 2 686
Ами какво да ви кажа, ето пак пришпорване... След тоновете било добре да се види и как върви разкритието. Защо не се оставят нещата на самотек и като си тръгне раждането да се гледа каквото има да се гледа?! Това ръчкане според мен си е насилствено отваряне на шийката. Не знам дали не греша.. няколко дена след това имам кафеникаво течение. Ми не съм ОК. Ама ако откажа, сигурно ще има обидени Angry Накрая ще ида да раждам в първата болница без избор на екип. Персоналът на смяна поне заникъде не бърза.

# 87
  • Мнения: 2 859
За съжаление момичета се оказа третия вариант.Днес ме качиха от родилно в следродилно .Вече се движа доста добре.Дори нямам кървене толкова.Димитър не е могъл отново да свърши нищо .И към 9.30 пътува с линейка за Пловдив.Мъжа ми е с колата отзад.Чакам информация.Разписах и документите ако нещо се налага за операция.Надявам се да се разминем.На мамчетата ,които останаха леко раждане и всичко да е наред.Искам да кажа че досега съм изключително доволна от Окръжна болница Бургас.Чудесно се държат във всички отделения.Много бързо реагираха.И на д-рКироваков  обажда ми се дори , когато не бе на работа.Днес казвайки му за проблема веднага реагира на момента.Надявам се всичко да бъде с положителен край.
Всичко ще бъде наред! Бог ще бъде с вас🙏😇 Много стиснати палчета и молитви за Димитър☺

# 88
  • Мнения: 163
Стискам палци за Димитър ! Всичко ще бъде наред !

# 89
  • Мнения: 332
Стискам палци за Димитър , всичко ще бъде наред ❤️🐻
Дръж ни в течение,какво се случва Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт