Ot koi mesetz zapochnahte da nosite sutien za bremenni ?

  • 1 507
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 845
И при двете бременности един от първите признаци за това беше промяната в бюста.
Носих и нося по -голям размер, но имам и за бременни. Важното за мен е отвътре да е от памучна материя, а не изкуственяк.
Личният ми съвет към всяка бременна е, да подкрепя гърдите си със сутиен, независимо от големината. Като бременеех с Али често не ми се носеше-едва ли от това гърдите ми са увиснали, уголемени и със стрии, но мисля, че все пак доста бяха натежали и поддържането им със сутиен би помогнало. От самото начало.
Сега си нося то началото.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 043
Ами, когато ми умаляха всички налични, някъде средата 5-ти, ако си спомням правилно.

# 17
  • София
  • Мнения: 4 035
И аз  не съм носила специален сутиен.Даже го смених с по-голям преди 1 месец,а дъщеря ми е вече на 4 месеца.Но определено ти препоръчвам да носиш сутиен Peace

# 18
  • Мнения: 298
Най-удобно ми е с късо безшевно потниче, всичко друго ме дразни и стяга, а не ми е наедрял много бюста  Thinking

# 19
  • Мнения: 992
не съм носила такъв сутиен през бременноста

# 20
  • Мнения: 517
не съм носила сутиен за бременни..не ми и висна бюста:)

# 21
  • Мнения: 686
И аз си купих по-голям размероще 1-вия месец, и немога без сутиен, че студа го усещам първо с циците. Много съм зиморничава. И дори един супер евтин (еластичен) най-моного ми харесва защото така хубаво ми обива всичко...

# 22
  • Мнения: 1 353
Не съм носила сутиен за бременни ....само смених размера...... Sunglasses
И аз

# 23
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
От никой!

# 24
  • Мнения: 5 103
Не съм носила сутиен за бременни ....само смених размера...... Sunglasses
И аз
И аз.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 044
И аз не съм носила,много бабешки ми изглеждаха,просто си купувам по-голям размер

# 26
  • Мнения: 316
И аз като почти всички други смених само размера. Трудно се намира сега 75 Д  #Crazy
А специален за бременни даже и не знам как изглежда Banghead какво невежество  hahaha

# 27
Смених си два пъти сутиените с по-големи размери. Положението при мен е кошмарно. В последните месеци преди да родя дори минах на тези за кърмачки, бяха ми много удобни. След раждането продължих да ги нося.

# 28
  • Мнения: 1 212
Моя скромен опит ми показа , че нещата явно са индивидуални.....
Аз съм в 9 ти месец в момента и съм със сутиените си от месеците преди бременността си Laughing
Най - много да го разкопчая вечер, че ме стяга, но не от порасналите ми гърди / чашките са ми добре/, а само от обиколката.... Wink

# 29
  • Мнения: 1 294
Аз не съм носила сутиен за бременни, а гърдите ми не са отпуснати.Причината да не се отпуснат според мен е в това, че бюста ми не е голям, кърмата ми беше в нищожни количества и нямаше такова разтягане.

Общи условия

Активация на акаунт