Изпитани сайтове за парфюми - август 2022

  • 72 427
  • 725
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 483
Благодаря за новата тема. И аз предпочитам кодове за отстъпка.Така най-често съм се изкушавала. С добра отстъпка, не ме е спирала доставката.И да, наистина е много дразнеща таксата наложен платеж. Успешни ароматни придобивки на всички през новия месец!

# 16
  • София
  • Мнения: 5 657
Благодаря за новата тема и за труда ти, Радика!
С оглед на това, че понякога кодовете не хващат вече намалени продукти (търговците хитреят, разбира се), аз лично предпочитам безплатна доставка. И ако може, без тази малоумна такса наложен платеж - 2 лв няма да ме съборят, но е супер нагло от тяхна страна.
Успешни покупки на всички!

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 1 195
Благодаря за новата тема🌹
Ами да си кажа честно харесва ми когато се съчетаят код и безплатна доставка☺

# 18
  • Мнения: 8 463
Flowers HibiscusFlowers HibiscusБлагодаря за новата, прекрасно оформена тема на Радика! Flowers Hibiscus
Лично аз предпочитам кодове за отстъпка, но както е писала преди мен е gamprof при по-големи суми е редно да има и безплатна доставка. За съжаление двете рядко се комбинират. Ясно е, че цените ще вървят все нагоре и едва ли ще има много изгодни оферти, но това си има и добрата страна- да прецениш имаш ли нужда от някой парфюм или те води желанието да го притежаваш.

# 19
# 20
  • Мнения: 5 080
От всичко възможно най-обичам сгрешени цени 😁 + код +БД 😁
Благодаря за новата тема,  ще я следа както винаги като най-любима.
Купих си и Симфониум Ксержоф, така че остава само бойната задача да си купя Ирис кръш Джими Чу.

Последна редакция: нд, 31 юли 2022, 22:01 от bubanka

# 21
  • София
  • Мнения: 64
Благодаря за темата! Струва ми се че при цените на парфюмите дори минимални кодове от 6-7% на практика винаги са по-изгодни от безплатна доставка.

Аз също обичам сетове и напоследък намерих скромни но хубави парфюми тук
https://chabaudparfum.com/samples-kit-2/
Скрит текст:
и тук
https://www.essentialparfums.com/en/products/discovery-set-2022/
Скрит текст:

# 22
  • Мнения: 35 980
не обичам да плащам доставка, мразя таксата за наложения платеж, но предпочитам код, защото обикновено сваля повече цената от безплатната доставка

# 23
  • София
  • Мнения: 4 451
Благодаря за темата, Ради! Flowers Bouquet
И аз предпочитам код за намаление пред безплатна доставка. В редките случаи, когато има и двете съм най-доволна. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 6 930
Предпочитам и двете. И код, и безплатна доставка. Но все пак код, ако само едно може 😄

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 202
Благодаря за новата тема  Flowers Hibiscus
Предпочитам безплатна доставка. И не искам да плащам такса наложен платеж.
Надявам се на хубави оферти през август.

# 26
  • Мнения: 3 525
Благодаря за новата тема 🍒

Отстъпки от 20 - 30% са ми любими, плюс безплатна доставка за над определена сума.

А най-обичам да пазарувам в реален магазин 💖

# 27
  • София
  • Мнения: 70
Благодаря за новата тема, както винаги е много красиво оформена! Flowers Sunflower

И аз, както другите, предпочитам да има и БД, и код, но ако трябва да избирам само едното, то бих избрала код, защото обикновено повече се отразява на крайната цена. Ама да е хубав код, а не само за 5% примерно. Satisfied

Все пак, според мен също е редно над определена сума да има безплатна доставка, И да, наложения платеж от 2 лева е много досаден. Обикновено правя поръчки от по 200-300 лева, че понякога и повече... и накрая да ми сложат платена доставка и/или наложен платеж... еми, не е адекватно. Не ми е за 2-та лева, разбира се, въпросът е, че малко или много така се отблъскват клиенти.


P.S. Нотино, код notino:

Последна редакция: пн, 01 авг 2022, 05:29 от Джеки

# 28
  • Перник
  • Мнения: 726
Благодаря за темата!
Предпочитам код за намаление, ако е 15-20 % - чудесно! Blush
БД също за над определена сума.
 Последната ми поръчка от нотино беше за над 250 лв и платих доставка, което е малко дразнещо, но на фона на намалените цени на Mugler плюс допълнителна отстъпка, я преглътнах.

# 29
  • Мнения: 2 971
От днес в Делириум всичко е с нови цени - нагоре , разбира се. Май страстта ни ще намалее от само себе си .....

Общи условия

Активация на акаунт