Хрупкав карфиол на фурна

  • 62 098
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 496
Днес се чудих дали да си взема карфиол от пазара...
Утре непременно! Flutter

# 16
  • варна
  • Мнения: 1 830
Утре задължително ще го пробвам и ще докладвам.Мерси ,Лео  bouquet

# 17
  • Мнения: 2 159
толкова обичам паниран карфиол Crazy обаче ме мързи да пържа, идеята на фурна е суперрр, ще се пробва задължително Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 3 816
Лео, благодаря за рецептата!Много обичам карфиол и още утре ще направя рецептата. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 481
Ако настържем и малко кашкавал при сервиране дали ще стане добре?

# 20
  • Мнения: 4 496
Лео, ooooh! заради твоите рецепти ще заприличам на дамата от подписа ти....  bouquet

# 21
  • Мнения: 937
Лео става ли същата рецепта да я направя с броколи или трябва нещо да се измени и какво, че майка ми донесе снощи и точно щях да ровя за рецепта??? Благодаря предварителто за отговора!

# 22
  • Мнения: 2 381
Ако настържем и малко кашкавал при сервиране дали ще стане добре?
Последният път така направих.После върнах тавата във фурната, докато се разтопи кашкавала Peace

# 23
  • Мнения: 7 474
Лео става ли същата рецепта да я направя с броколи или трябва нещо да се измени и какво, че майка ми донесе снощи и точно щях да ровя за рецепта??? Благодаря предварителто за отговора!

Не виждам проблем да стане и с тях, по същият начин  Peace

# 24
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Много обичам карфиол.
Благодаря за рецептата  Heart Eyes

# 25
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
galiushana, със сигурност става с броколи, аз правих - вкусотия е!

# 26
  • Мнения: 937
Благодаря, довечера ще направя искате ли снимка (дано стават за снимане де)  Embarassed
че вчера правих една рецепта пак на Лео пилешка фантазия е не ставаше за снимка ама пък се изяде, което е по важното.

# 27
  • Мнения: 481
Аз го спретнах за обяд и не остана за снимане. Сложих и малко кашкавал заради мъжо, но и без него е вкусно. Най-много ми хареса, че стана бързо и понеже не се пържи дадох и на детенце.

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
До сега все съм го пържила карфиола. А тази рецепта е лесна за изпълнение и по здравословна.   Днес купих карфиол утре ще спретна тази вкуснотийка.

# 29
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
До сега все съм го пържила карфиола. А тази рецепта е лесна за изпълнение и по здравословна.   Днес купих карфиол утре ще спретна тази вкуснотийка.
Хайде, чакаме снимки!  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт