Хрупкав карфиол на фурна

  • 62 105
  • 73
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 206
Писах си го за утрешното меню, ако не ми мине черен котарак пътя ще има и снимков материал. Преди съм правила във фурна и знам, че става. Въпроса е да си направиш хубава панировка, да не е много рядка, за да не се разтича. Ще видя сега с бирата как ще стане.

# 46
  • Мнения: 765
Това предложение много ми хареса. ще го пробвам непремнно.

Искам да добавя и едно мое, което обожавам:

Паниран карфиол-обожавам го-с тип паста Патафри.


Карфиолът се нарязва на розички/не му се прави никаква термична обработка/. Разбиват се три яйца, някобко лъжици блашно, няколко лъжици бира и сол. Прави се панировка, гъста малко повече от боза. Овалва се взяка розичка и се пържи в горещо олио.

# 47
  • Мнения: 113
Evak, омеква ли карфиола без предварителна термична обработка? Аз винаги го варя предварително, но твоя изглежда наистина страхотно !

# 48
  • Мнения: 4 204
Стана РАЗ-КО-ШЕН!
Спирам с панирането и аз .Благодаря за вкусната и лесна рецепта!

# 49
  • Мнения: 2 142
И аз ще го пробвам утре. Изглежда страхотно! Мммммммм.......дано и на мен така да ми се получи Simple Smile

# 50
  • Мнения: 418
Майчице,Лео! Разгледах ти галерията с ястията!Ти си Богиня в готвенето!

# 51
  • Мнения: 765
Evak, омеква ли карфиола без предварителна термична обработка? Аз винаги го варя предварително, но твоя изглежда наистина страхотно !

Става много хубав. И аз преди го варях. Пробвай, ще ти хареса без да е предварително обработен.

# 52
  • Мнения: 371
И на мен не ми се получи въпреки че го правих 5-6 пъти.Вкусен стана,но не и хрупкав Sad

# 53
  • Мнения: 5 183
Мммммммммм, Лео, както винаги идейна!   chef   bouquet
Ще се пробва. Изглежда лесно, вкусно и бързо.
Точно като за супер заети майки, като мен, на които времето за нищо не им стига!  Whistling

# 54
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Мдааа ,ЛЕО , ще ти спестя комлиментите ...........ти си знаеш  Wink 
Още утре ще опитам  Hug

# 55
  • Мнения: 2 018
Кажете ми само, колко време варите карфиола преди да го пържите или печете на фурна? Никога не съм готвила карфиол, а и се опасявам, че ще ми се скашка.  Confused

# 56
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Кажете ми само, колко време варите карфиола преди да го пържите или печете на фурна? Никога не съм готвила карфиол, а и се опасявам, че ще ми се скашка.  Confused

Пише двайсетина минути  Hug

# 57
  • Мнения: 2 018
Кажете ми само, колко време варите карфиола преди да го пържите или печете на фурна? Никога не съм готвила карфиол, а и се опасявам, че ще ми се скашка.  Confused

Пише двайсетина минути  Hug

Да, права си! Peace Не съм обърнала внимание, в началото на рецептата. 

# 58
  • Мнения: 402
Аз го сготвих тази вечер- голяма вкусотийка!!!  bouquet

# 59
  • София
  • Мнения: 7 045
Ох, чудесен карфиол, ще пробвам и с броколи. Leo  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт