Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... през август

  • 69 797
  • 1 821
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 18 626
А аз предлагам Уиш по време на следобедния глад, който гони повечето хора, да се възъдржа да споделя такива рецепти. Laughing Непосредствено след обедно и вечерно време е по-удобно, мда.

Страшно изморена съм. Ей сега минах през веце-то и като се погледнах в огледалото, направо се стреснах. Дълбоки сенки, подпухнали торбички, очи пред рев, защото освен изморена, съм и мега емоционална...Сега се чудя, ще имам приблизително един свободен час - да пробвам да дремна или да се нарева едно хубаво.

# 196
  • София
  • Мнения: 14 032
Дремни без рев, че иначе торбичките ще са двойни. Утре имам да се разправям с институции и от сега ми е криво.

# 197
  • София
  • Мнения: 10 398
А, Попи, гуш!

Аз боря следобедния глад с шоколад с морска сол и карамел.

# 198
  • Мнения: 14 823
Попи,дремни. 🤗
Не ми се разправя с нищичко,ама баница ще ядем и ние с дребната. Баща й си има шкембе.
Ако продължавам да имам клиентки,сигурно ще сваля някое грамче. Сутрин не ям. После отиваме на кафе с приятелки,после работя. Ядох ей ся един миниатюрен кроасан и чаша сок. Ми трябва да си намеря батерия за кантара,да видя до къде съм се докарала. 😁

# 199
  • София
  • Мнения: 14 032
Аз не моря глада, страдам, защото от три дена не ям, но готвя. Днес малко ягоди ядох.. утре като ми падне кръвното ще се наплюскам сигурно.

# 200
  • Мнения: 12 236
Ре, как е куч?
И Уиш и Добри могат да видят рецептите си в първия пост. То се е видяло, че другия месец ще почнем пета част на готварската книга.

# 201
  • Мнения: X
Да търсим издателство, а Кло? И с хонорара - на Малдивите.

# 202
  • Пловдив
  • Мнения: 40 893
И аз съм гроги...ама уж не ми е ревливо. Утре се връща едната колежка, та ще олекне малко...трябваше да излизаме с бъдещите кръщелници, ама не ми се мърда...и те не звъннаха, та си трая.

Начи, пернах един на тийна Angry  Нищо от това дет му се каза да свърши не е...и спеше най-сладко. Уф, бе, начиии...коги ли ще му дойде акъл? М?
Пусна машинката да се бръсне, да ама някой трябва да я зарежда сепак. НалЕ? Мх...сега е в контакта, а той с половин брада.

Пазарувах малко...парите фърчат. Не ми харесва тъй...
Праха дет взимам в неделя беше 5,60. Купих 1. Вчера някой шушна, че вдигат цените. Отивам и хоп! 6,60. Чуд-но!

Искам баница и сите вкусотии по-горе изредени 🙊

# 203
  • Мнения: 12 236
Всички се дразним на цените. Още помня времето, когато пълнех количка до горе за малко под 50 лв. А за още по-отдавна не искам да се сещам.

Мисте, поне няма да може да излезе младежът с половин обръснато лице. Wink

Последна редакция: ср, 03 авг 2022, 19:26 от 🧡 Clo 🧡

# 204
  • Мнения: 2 830
Голяма грешка, че седнах да чета темата гладна!!! Лоши жени сте вие - баници,  пълнен лук, дробчета с картофии. Ааа, то не се издържа, от всичко ми се прияде!
Прити да е жива и здрава майка ти!
Мид, прегръдки! Надявам се днес всичко да е минало добре!
Скай, в "гиричка" си наливам питието. Чашата ми е със столче, направо 3/4 гиричка Stuck Out Tongue Winking Eye Joy Joy
Младежа ще е все по-добре, ще видиш, а ти, че ще му трепериш, то е ясно.
Мисти, туй с чуването след 20-30 години, евентуално. Ние да ги изтикаме още някоя друга годинка и после жените им да ги мислят как да ги дресират.
Големият синковец ме кефи, че помага на приятелката си, готви, когато тя е на работа, прозорци щяха да бършат онзи ден. Ремонти си правят заедно - боядисват, сглобяват си мебелите. У дома можех да го накарам да пусне прахосмукачка, да хвърли боклука и да избърше праха. Посмъртно нямаше как да го склоня да бърше прозорци, но гаджето като му каза с усмивка и сладък глас, че трябва да избъшат прозорците и скочи без мър и хър.

# 205
  • Мнения: X
О, Прити, толкова е хубаво, че сте зарадвали жената. Жива и здрава да ти бъде още дълги години.
Съншайн, радвам се, че мъжът ти е по - добре. Тамън и ти малко да поемеш въздух. Събра ти се много напоследък.
Ре, стискам палци куч да се оправи бързо.
Попи, тури по резен краставица на очите, пусни релаксираща музика и бегай да дремеш. Гуш.
Рецептите и постовете за храна най - безочливо пропускам. Ми то не е човешко.

Поревах си и аз днес. Не ми върви кърменето без силиконови протектори. Не ще и не ще да засуче това чаве. Днес пак се пробвах без тях - нъц. МН път отгоре ми пили как грешно седя, грешно го държа, не това, не онова... Ейййй, като ревнах. Не стига, че ми е стрес самото кърмене, пък и него да търпя. Вярно, помощ голяма ми е, обаче е голям нервак.

# 206
  • София
  • Мнения: 2 422
Лав, Hug има ли как поне онлайн да се чуеш с някой консулант по кърмене. Може да е нещо дребно наистина. Иначе всякакви такива коментари особено в рамките на първите 3-4 месеца след раждането са за разстрел.

Може фъстъкът да успява по цялостно да захапе зърното и ареола, като е със силиконовото.

Мисля, че и Хедра и Ася Демирева имат варианти за онлайн среща.

Hug

# 207
  • Мнения: 15 356
Лав ,искаш ли да те свържа с моя колежка ,доброволен консултант към НАПК?

# 208
  • София
  • Мнения: 2 422
Може да е нещо съвсем дребно в позицията. Всичко може да е Simple Smile Hug

# 209
  • Мнения: 18 626
Нямах време ни да рева, ни да спя. Сетих се, че имам подарък да купувам и убих свободния час. Сега още изглеждам зле, но вече не ми се реве.

Общи условия

Активация на акаунт