Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 125 - август 2022)

  • 95 803
  • 1 526
  •   1
Отговори
# 1 515
  • Мнения: 3 414
Сряда ли звънят от а1 за предметната награда? Имам пропуснато от а1 🥺 ама може да е оферта за договор( моя изтича скоро). Как да разбера защо ме търсиха?

# 1 516
  • София
  • Мнения: 13 153
Сряда ли звънят от а1 за предметната награда? Имам пропуснато от а1 🥺 ама може да е оферта за договор( моя изтича скоро). Как да разбера защо ме търсиха?
Върни обаждане. В правилата пише, че ако до 3 дни не върнеш обаждане, дават наградата на резерва. Simple Smile И аз днес вдигнах, но за съжаление беше за зарибяване за нов по-скъп план, а не за награда. Joy

# 1 517
  • Мнения: 1 048
Някой беше питал за тефтерите от Виктория - изпращат случайно , не същите като поръчаните.

Оффф, днес с толкова бележки в Милка нищо не ми даде!
Благодаря, аз питах. Бях решила да взема за момче, ама пък някои са прекалено барбенски и биха останали неизползвани, ако ги изпратят.

# 1 518
  • Мнения: 3 137
Последен ден на Август 🌞 , утре 1-ви септември Започват няколко игри със страхотни награди - Късмет на всички 🙋🍀

# 1 519
  • Мнения: 4 144
Очаквам с новия месец вече по-хубави награди и повече спазване на условията за игра(главно на организиращите ги)

# 1 520
  • Мнения: 36 499
Пожелавам си, както и на другите в темата - лаптоп от Лидл Simple Smile Никога не съм печелила от тях, въпреки че пазарувам често от там.

# 1 521
  • Мнения: 4 144
Пожелавам си, както и на другите в темата - лаптоп от Лидл Simple Smile Никога не съм печелила от тях, въпреки че пазарувам често от там.
Аз определено се нуждая в момента от лаптоп,Та ще приема пожеланието лично! 😃
И дано всички 500лаптопа са за хората от темата.

# 1 522
  • Мнения: 2 013
И аз си пожелавам един лаптоп,  по случая подарявам тези купони ПОДАРЕНИ
 

Последна редакция: ср, 31 авг 2022, 22:03 от Малечка90

# 1 523
  • София
  • Мнения: 1 476
Малечка90, бих се възползвала, ако са свободни.
А лаптопа пожелавам от сърце Simple Smile

# 1 524
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 674
Утре от рано съм на работа и няма да имам време да пускам темата.Идва моят сезон Heart Дано донесе на всички ни здраве и желаните награди!

# 1 525
  • Мнения: 233
Какво стана с тия тротинетки от Нестле ,някой получи ли си я

# 1 526
  • Бургас
  • Мнения: 1 640
Какво стана с тия тротинетки от Нестле ,някой получи ли си я
Аз още не.

Общи условия

Активация на акаунт