Измъчват ли ви кошмари?

  • 1 478
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 167
Жоро, не мога да допусна , че точно ти не знаеш какво виждат ' всички мами във съня си"
дали е кошмар или не... може би трябва да пуснеш анкетка.

# 16
  • Мнения: 265
Много рядко сънувам кошмари, но не им отдавам голямо значение като се събудя. Забравя за тях почти моментално.

# 17
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Понеже всяка нощ имам по 3-4-5 съня, поне 2 от тях са кошмари. Понякога са толкоз истински, че събуждайки се, не мога да повярвам, че това е било само сън.
Ааа и само да спомена... след всеки кошмар, нещо лошо се е случило с някой мой роднина. Не могат нищо да скрият от мен. Всичко "надушвам".  Flutter

А след кошмарния сън съм парцал цял ден...  Tired

Последна редакция: нд, 03 дек 2006, 12:16 от Шани

# 18
  • Мнения: 7 112
Жоре, толкова жени на едно място си е кошмар на куб. Дали няма нещо общо със служебната ти реалност? Нали си на държавна служба все пак, а там жените с лопати да ги ринеш.  #Crazy

# 19
  • София
  • Мнения: 1 176
напоследък не ми се е случвало да сънувам кошмари,за което се радвам Simple Smile но общо взето ги сънувам когато имам някакви притеснения,страхове... кошмарите ни връщат лоши моменти или оставят гадното чувство за настъпването на нещо лошо-знам ли-ужасни са ooooh!
иначе сънувам почти всяка вечер... Rolling Eyes все различни неща  Simple Smile и ми се случва и De Javu понякога...

# 20
  • Мнения: 239
Режеш, за да имаме равен старт.

Режа и цела България ще е в траур. Господ навремето е нагласил мача така, че да направи успешен атентат срещу сина си за да накаже човеците. Почвам да се съмнявам, че The Second Coming ще се случи по подобен сценарий - някоя ще ми отреже жорко011 и света никога няма да е същия. Ще ме предаде некое пиченце, знам си го.

И аз имам един повтарящ се вече, хм, айде да не е кошмар, но много натрапчив и неприятен сън. Свързан е с летища, самолети..........и явното ми нежелание да летя.
Честно и сериозно - ако някой може да ми го разтълкува това-евала.
П.С. На самолет не съм се качвала от години, из Европа на времето си бръмчах с автобуси по мое желание. Embarassed Confused

Това е болест и не си сама - много хора пътуват по земя заради това. И на мен не ми е приятно когато Мерцедес не правят самолети - явно има някаква причина и ме е шубе. Не случайно пия много когато летя. Не съм пилот, слава богу.

Само, когато имам проблеми в реалността.

Това значи, че аз имам сериозни проблеми цял живот - почти всяка вечер сънувам кошмари от години насам и често пиченца, които спят до мен докладват, че имам адски неспокоен сън и мърдам постоянно.

Жоро, не мога да допусна , че точно ти не знаеш какво виждат ' всички мами във съня си"
дали е кошмар или не... може би трябва да пуснеш анкетка.



Ставаше дума за кошмар, а не за нирвана тип утопия. Правеше ми впечатление на умно пиче. Около Коледа всички пичета им пада ай кюто с 50 бала и ходят като обезглавени пилета по моловете.

Жоре, толкова жени на едно място си е кошмар на куб. Дали няма нещо общо със служебната ти реалност? Нали си на държавна служба все пак, а там жените с лопати да ги ринеш.  #Crazy

Нещо сме доста информирани, а? В цялото предприятие пичетата мечтаят да се спра до тях за разговор. След това години наред се фукат в квартала, а?

# 21
  • Мнения: 1 909
За съжаление сънувам кошмари Sad
Толкова истински, че като се събудя
ми иде да запея от щастие, че всичко
е било само сън.
Най-често сънувам, че любимите ми хора са мъртви  Cry
Казаха ми, че това е на хубаво и се опитвам да мисля така !

Аz дълги години сънувах кошмар - 4е съм на обществено място и zъбите ми zапо4ват да падат докато говоря;
пълни ми се устата, фъфля, a те се раzхвър4ават.
Бях се побъркала по4ти, имало е периоди, когато всяка нощ го сънувах.
И до zъболекари се допитвах (и до днес нямам кьорава пломба / раzвален zъб), никой не можа да ми помогне.

Едно моми4е веднъж ми каzа  Hug, 4е трябвало като съм будна просто да си иzмисля край на кошмара.
Опитах се, но не можех да иzмисля някакъв адекватен край, та няма как да си zалепя zъбите обратно.
И реших, 4е краят е тоzи, 4е трябва да zнам, 4е това е просто сън.

Може и да не ми вярваш, но оттогава насам (ве4е 11 години) един път не съм го сънувала. 4есто си го спомням, но беz 4увство zа страх.  bowuu Hug Peace

# 22
  • Мнения: 1 533
...често пиченца, които спят до мен докладват, че имам адски неспокоен сън и мърдам постоянно...


Движенията ритмични ли са? Казват ли?

Възможно ли е някои алчни пичета да не ги усещат тия 11 и просто да не разбират за какво става въпрос все пак, ако се сещаш за каква нощна изненада в гръб говоря.

# 23
  • Мнения: 4 733
Хахахаха, честно разби ме Simple Smile И аз си го помислих ама си рекох да не му сека хатъра на момочето Wink
Ех, тия 11 останаха в историята...

# 24
  • Мнения: 239
За съжаление сънувам кошмари Sad
Толкова истински, че като се събудя
ми иде да запея от щастие, че всичко
е било само сън.
Най-често сънувам, че любимите ми хора са мъртви  Cry
Казаха ми, че това е на хубаво и се опитвам да мисля така !

Аz дълги години сънувах кошмар - 4е съм на обществено място и zъбите ми zапо4ват да падат докато говоря;
пълни ми се устата, фъфля, a те се раzхвър4ават.
Бях се побъркала по4ти, имало е периоди, когато всяка нощ го сънувах.
И до zъболекари се допитвах (и до днес нямам кьорава пломба / раzвален zъб), никой не можа да ми помогне.

Едно моми4е веднъж ми каzа  Hug, 4е трябвало като съм будна просто да си иzмисля край на кошмара.
Опитах се, но не можех да иzмисля някакъв адекватен край, та няма как да си zалепя zъбите обратно.
И реших, 4е краят е тоzи, 4е трябва да zнам, 4е това е просто сън.

Може и да не ми вярваш, но оттогава насам (ве4е 11 години) един път не съм го сънувала. 4есто си го спомням, но беz 4увство zа страх.  bowuu Hug Peace

Ще го запомня този сън, но гледай да не си ми го предала на мен и сега аз да почна да го сънувам. Кой знае кви неща бродят из нета. Ще пиша с ръкавици все пак.

...често пиченца, които спят до мен докладват, че имам адски неспокоен сън и мърдам постоянно...


Движенията ритмични ли са? Казват ли?

Възможно ли е някои алчни пичета да не ги усещат тия 11 и просто да не разбират за какво става въпрос все пак, ако се сещаш за каква нощна изненада в гръб говоря.

Не познавам пиче, което да не е алчно. Виж сега, съдейки по начина, по който обичат да ме будят всичко е точно - явно бюлетина номер 11 е афродизиакът на тази социална група. Сова Харис знаят за магията на 11те, но и Галъп са чували.

Хахахаха, честно разби ме Simple Smile И аз си го помислих ама си рекох да не му сека хатъра на момочето Wink
Ех, тия 11 останаха в историята...

Останаха от вековете за вековете, един ден няма да търсят 'Светия Граал' ами ще ровят за 'Магическият жезъл'. 11 рицарки ще го пазят, 11 мълнии ще покосят пичето, което не го е заслужило.

# 25
  • Sf
  • Мнения: 808
Измъчват ли ви кошмари?
Не.

# 26
  • Мнения: 1 533

...един ден няма да търсят 'Светия Граал' ами ще ровят за 'Магическият жезъл'...

Дано не го намерят, само легендата да остане. Кой знае какво сухо кокалче ще е останало от жезъла.

# 27
  • Мнения: 7 837
Не ме измъчват...
Нито топло чувство зрее в мен след сутрешното кафе...

Общи условия

Активация на акаунт