Модни консултации (Август, 2022) - 69

  • 65 827
  • 802
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 435
Какво мислите?

# 46
  • Мнения: 3 445
харесва ми 😎

# 47
  • Мнения: 534
Има неща в живота, които никога няма да ми изглеждат красиви, това е едно от тях - анцунг с токчета. Навремето беше смешно, днес ми изглежда пак така.

# 48
  • София
  • Мнения: 6 230
Моето е такова и изглеждам абсурдно с подобна рокля.
За мен пък биха стояли по- добре на дами с бюст и извивки, фигура пясъчен часовник и  добре оформени прасци.
Съгласна съм напълно.
Безформени дрехи седят хубаво на оформено тяло .

Не ми харесва показания аутфит. Имам и нося много анцузи/спортни комплекти и дори съм съчетавала с палто, но тип халат. Това е с много елегантна линия. Въобще изгъзица си е.
Иначе всичко ми харесва без бялото стилето, бели обувки обичам само спортни.

# 49
  • Мнения: 9 857
Безформени дрехи рядко стоят хубаво. Неслучайно най-важното в дрехата са две неща: линия и материя.
Благодаря на момичетата, пуснали линкове Hug

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 13 470
Аутфита със спортния екип ми е нелеп и смешен. При все, че доста изчанчени изпълнения съм прилагала през годините.

# 51
  • Мнения: 802
От Зендая лъха увереност и сексапил, според мен с покритие. Такъв тип тоалети се "измислят" , за да привличат внимание, а не да бъдат носени. Обикновени дънки с бяла тениска, кожено яке и кецове, например, си е класика, но на никого няма да направи впечатление. Същото като с бременната Риана. Не бих го носила, но го коментирам.

# 52
  • София
  • Мнения: 92
Аз си взех зелени шорти, ужасно широки, че и paper bag талия, тоест - далеч от моя обичаен стил. Много са ми прохладни и все към тях посягам. Както и към широк, лек, тънък панталон.  И двете нося основно с бяло, с акцент в раменете за баланс.

редактирано:
Нещо подобно са:


- същият модел от waikiki, но друга разцветка - сино, зелено и бяло.

Не купих много нашарени неща, въпреки че на много витрини ми харесваха, но не и след пробване.
И аз си взех такива зелени шорти и ги скъсах от носене, а никога преди не бях носила нещо подобно.

# 53
  • Русе
  • Мнения: 1 841
Спортният екип с токчетата изглежда ужасно.
Една от любимите ми покупки това лято е дълга червена рокля лен с малко вискоза и една пола в цикламено. Това, което не можах да открия и закупя, а исках е рокля в зелено.

# 54
  • София
  • Мнения: 3 835
Verychi мисля наскоро показваха хубава рокля от лен в зелено. Не нося такъв цвят, но се загледах във видеото във фейсбук.

# 55
  • Мнения: 405
Момичета, имам 2 въпроса по тези снимки. Харесвам принта на тениската Авин(затова я взех наскоро), но с тези криле на раменете се чувствам още по-обемна в рамене и претенциозно като да работна среда.
Та още ли са актуални буфан ръкави и такива дантели?
Дали могат да се махнат безпроблемно или е риск?😳

# 56
  • Мнения: 8 759
Не харесвам такива финтифлюшки по раменете. Като волна пеперуда Grinning.
Мен, конкретно ме правят още по-широка.

Не харесвам нищо на Авин, още по-малко и високите цени, не разбирам на какво отгоре са ..... A и избягвам да нося дрехи с лога, особено на бюста.......

Е, виж Авин е супер, ако си с манекенски размери всички дрехи ще стоят супер, ама при мен това не вАжи.

# 57
  • Мнения: 22 427
Тези крилца по раменете отиват само на 5годишни деца.
Не мисля че могат да се махнат, така че да не личи.

# 58
  • София
  • Мнения: 6 230
Претенциозни не, инфантилни са по скоро.
И да не ти правят услуга такива обеми.
Ако ти е важна тениската попитай шивач, може и да има начин.

# 59
  • Мнения: 3 509
Получени са достатъчно отговори, с които съм съгласна.
Така бих се облякла, ако съм на лодка и се виждам с хора, които аз избирам или съм сама. И пак не съм убедена за блузата…

Тази блуза не бих облякла не само обаче, защото не ми харесват ръкавите, но и тази имитация на слоган на жадор диор е просто отблъскваща. Всякакви надписи, декорации, наподобяващи гердани/колиета или каквото е там не харесвам. А пък всичко накуп…

Общи условия

Активация на акаунт