Модни консултации (Август, 2022) - 69

  • 65 831
  • 802
  •   1
Отговори
# 30
  • Бостън
  • Мнения: 13 488
Забравих да пиша, че ме предупреди модератор да не пускаме нова тема, ако старата е под 50 страници, въпреки, че е "месечна". Ако на някой друг му се наложи да прави новата да знае.

Примерно тази комбинация ми хареса от жълта рокля и зелена чанта и обувки.

Жена от пролетен цветови тип ще изглежда много добре в тези оттенъци на жълто и зелено.

# 31
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Аз имам две жълти рокли,съчетавам ги със синьо.Допреди 3-4 години също не бях носила този цвят,мислех че на много бялата ми кожа ще стои зле,но се оказа ,че ми седи чудесно.

# 32
  • Мнения: 1 595
Изпуснала съм новата тема но на време се усетих все пак Simple Smile

Това лято не съм пазарувала кой знае колко, защото имам доста неща от миналата година и прецених, че не ми трябват.
Сдобих се с 3 нови рокли - две в тревисто зелено като едната става за работа, а другата по-скоро за морето и свободното време и още една цветна.
Сега честно казано с нетърпение си чакам поръчката от Манго аутлет. Ленената рокля която ви показах в предната тема, едни къси панталонки и тениска.

Скрит текст:


Сдобих се и с един нов бански на който много се радвам.
Честно казано не страдам за нещо което не съм си купила това лято.

Вече започвам да оглеждам гардероба от какво ще се нуждая есента.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 079
Всяко лято се заричам да не прекалявам с роклите, не ми се получава много, защото реално успявам да ги облека макс 2 пъти в сезона, тъй като прекарвам времето основно на морето в доста лежерна и небрежна обстановка и дрехи.
Това лято любимата ми рокля е един дънков сукман, който нося с бяла тениска или топ от долу, а вечерно и без, с червен колан и червени сандали, със синя или бяла чантичка, с червена ми се струва твърде натрапчиво.
Нося много бели дънкови къси панталони, много благодатни за комбинации, от плажа стават и за вечеря или бар, с тениска или топ или копринена риза с животински принт.
Не успях да сменя плажните ми туники, обичам да нося леки, памучни туники до средата на бедрото, тип лятна риза, но които намерих не харесах достатъчно, защото са едноцветни.

# 34
  • Мнения: 772
Купих си едни плажни туники,сандали,три готини рокли..не се сещам за нещо,което не съм успяла да си купя,а съм искала.

# 35
  • София
  • Мнения: 8 639
Аз имам много жълти и зелени дрехи, комбинирма си ги с дънки(ако са блузи) и бели кецове. Имам зелени и жълти кецове, тях също лесно ги комбинирам с останалите дрехи. Имам доста флорални рокли, топове, които комбинирма с дънки.
От сета ми с обувки, който имам от няколко години имам точно два чифта черни обувки, всичко друго е бяло, зелено, жълто, златно. Наскоро си взех сандали от мека кожа(нещо като велур) в сиво. Едните черни са боти, другите са кожени пролетно/есенни обувки и не съм ги носила никога Laughing Но ги взех да имам Sweat Smile ако трябва да съм по-елегантна.
Тази година си купих още два чифта къси дънки с много висока талия. Виолетови и класически сини. Имам някоя и друга нова тениска и май това е...нещо не ми се купуваха дрехи това лято.

Миналото лято ходех с повече рокли и поли, тази почти не.

# 36
  • Мнения: 9 863
Радвам ви се като чета какви хубави рокли сте си купили. Може ли да споделите линкове към памучни или ленени такива? Вчера пак рових в aboutyou, answear,  mohito, но нищо подходящо не открих. Като фигура съм пясъчен часовник, като дължина на роклите предпочитам midi, трябват ми за работа.

# 37
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 389
Радвам ви се като чета какви хубави рокли сте си купили. Може ли да споделите линкове към памучни или ленени такива? Вчера пак рових в aboutyou, answear,  mohito, но нищо подходящо не открих. Като фигура съм пясъчен часовник, като дължина на роклите предпочитам midi, трябват ми за работа.

Веднага споделям:

https://popov.fashion/damska-roklq-922116-4

Имам зелена такава - 65% лен, 30% вискоза, 5% еластан. Наживо е много по-красива и е много комфортна за носене. Аз съм 160 см и на мен ми стига до средата на прасеца.

# 38
  • София
  • Мнения: 3 838
В Dika има хубави ленени рокли, останали са в бежово и розово предимно.
Ленена рокля риза
Ленена рокля риза с колан

Последна редакция: нд, 07 авг 2022, 14:05 от Lizia

# 39
  • Мнения: 7 898
За лятото е желателно роклята да не е по тялото и да няма такива широки колани.
Харесвам такъв тип но с дължина до коляното.

Последна редакция: нд, 07 авг 2022, 15:42 от G.Savova

# 40
# 41
  • Мнения: 2 651
Показаните рокли с копчета и колани ми навяват спомен на работни манти, особено ако са по- дълги.
Последната от ОУsho е хубава.

# 42
  • Мнения: 7 898
Да на някои могат да им седят като манти. Като всяка дреха и тези рокли са индивидуални.

# 43
  • Мнения: 9 863
Тези рокли изискват много добро телосложение - без корем, без бричове и без голям бюст.

# 44
  • Мнения: 2 651
Моето е такова и изглеждам абсурдно с подобна рокля.
За мен пък биха стояли по- добре на дами с бюст и извивки, фигура пясъчен часовник и  добре оформени прасци.

Общи условия

Активация на акаунт