Модни консултации (Август, 2022) - 69

  • 65 862
  • 802
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 290
Аз придобих едни тъмносини ленени шорти, още 2 чифта къси панталони в циклама и синьо, много широк ленен панталон в бежов цвят, суичъри 2бр., една тениска с малко пайети за блясък Grinning , чехли с шарени каишки и т.н. Нито една от придобивките не се превърна във фаворит, въртя си стари,  но златни парцалки.

И аз имах голямо желание за нов гащеризон и нова яка цветна/шарена рокля с дължина до средата на прасеца, но уви - не мога да харесам...

# 16
  • Варна
  • Мнения: 2 746
Това лято съм бохо, бохо, бохо Simple Smile

Явно хормоналните промени ме принудиха да сменям стила - търсих и купих широки и проветриви неща.

За куриоз, от тези блузи взех оранжева и бяла. Оранжевата съм на път да я "скъсам" от носене, а бялата си седи, защото ме кара да се чувствам огромна Simple Smile

# 17
  • Мнения: 802
Това лято, както винаги съм с рокли. Отново залагам на цветни дрехи, дънкови къси панталони и любимият ми изчистен потник, който нося с абсолютно всичко. Нося си старите дрехи, в които с цената на много упражнения влизам и много им се радвам.

# 18
  • Мнения: 2 621
И аз влизам в темата Bowtie при мен се получи следното: миналата година не влизах в старите си дрехи, заради скорошно раждане, тази година влизам в старите си, но тези от миналата година (основно къси гащи) са ми вече големи... Та съм се снабдила основно с чанти, бански, тениски, различни от бели. О, и блейзъри... Цветни, каквито не съм носила досега, но много им се радвам.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 846
Какво си купих това лято - реших, че повечето ми дрехи (рокли) ще бъдат на български марки. Съответно накупих няколко ленени рокли в актуални цветове (синьо, розово, люляк), две от тях са класически тип риза/сафари и нося предимно тях, една е с буфан ръкав и по-специфична. Плюс една бохо рокля от коприна, една от синя дантела с къс ръкав, една с много бродерия в полата и в горната част бюстие. Купих и няколко чифта ниски обувки без пета, които намирам за елегантни и удобни. В момента пазарувам предимно слънчеви очила. Това са някои от нещата, които нося най-често в момента:
Скрит текст:

# 20
  • Мнения: 28 593
Мерси за темата.
Купих си три рокли, синя, оранжева и бяло и зелено. Оранжевата скъсах от носене! Купих си пети чифт слънчеви очила на Рей Бан, нова крос боди чантичка. Сандали, нови два чифта, единия от Испания, много ги нося!
Не си купих спортен екип, а ми трябва!

# 21
  • Мнения: 2 664
Това лято имам много сполучливи и бюджетни покупки от реални и онлайн магазини. Почти изцяло нося новите неща, рядко нещо от миналата година.
Сред най- любимите ми дрехи са светли mom jeans, синьо- бели рокли в моряшки и във флорален принт с А силует и ръкави крилца; блуза с буфан ръкави в ярко зелено, нов бански, деним пола с висока талия и няколко чифта велурени сандали.
Открих си и basic черна и бежова тениски, вършат страхотна работа, когато не ми се експериментира с комбиниране.
Две крос боди чанти в черно и в бяло и в прилична големина също ще поостанат поне две- три години, защото ги намирам за удобни.
Доволна съм от покупките това лято, като се има предвид, че съм доста претенциозна натура/ не към марки и цени, а към това как ми стои дадено нещо и комфортно ли ми е с него/.

Последна редакция: чт, 04 авг 2022, 09:12 от Mateah

# 22
  • Мнения: 7 811
Последния месец и малко буквално се счупвам да нося жълта кожена чанта тип торба. Язък за всички други цветни чанти (оранжева, тревисто зелена, турско синя и червена), които взех със себе си за лятната ваканция в Бг!
Също и слънчеви очила, в които се влюбих от пръв поглед и ги нося постоянно, още не мога да им се нарадвам!
Като цяло, за мен това лято е подвластно на роклите- основно А силует и тип риза, но не само. Grinning
Витрини не съм заглеждала, което само по себе си показва, че с нищо не са ми грабнали вниманието.

Иииииииииииииии- благодаря за темата!
Изпълнена с цветни идеи, смислени коментари и вдъхновяващи идеи да е! Hug

# 23
  • Мнения: 3 562
Това лято, благодарение на бг мамите си купих няколко страхотни неща на бг дизайнери и нося много и с удоволствие

любимата ми пола и тениска от Love by Iris


страхотната пола от Ette Collection


памучната блузка от Love by Iris, това ментово зелено е супер 💚


ленената  рокля от Christine Fashion както и панталон&блуза в същия десен са дрехи, които определено ще нося. Лена е страхотно качество, кройките също


любимата ми ризо-рокля от Love by Iris


комплекта на Love by Iris, който нося с кеф


и нося много панталона и полата на Puma

и


черни рокли нося много, особено вечер - с токчета или кожени гуменки, но те са си стандартни 😃

# 24
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 413
Допълних си летния гардероб с няколко рокли на цветя. Лятото 95% от случаите съм с рокля, така, че мога да кажа, че влизат редовно в употреба.
Купих си, също, много готини оранжеви сандали.

Не бих носила дрехи с разни изрязани елементи на нетипични места...

Последна редакция: чт, 04 авг 2022, 14:45 от Lady Brinne

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 13 504
Купих си едни чехли с квадратна муцуна и почти без подметка, нося ги почти постоянно.

Не бих си купила кроп топ над пъпа на този етап.

# 26
  • Мнения: 483
Тази година и особено сега лятото се опитвам драстично от черно да премина на по-свежи цветове, донякъде успях да променя това с няколко чифта сандалки, чанта, дрехи, а и цветното сякаш ми влияе по-добре на настроението /може и да си внушавам Sweat Smile/ .

Дори вмомента се чудя за една жълта рокля, но някак си не мога да си се представя в нея /никога не съм имала дреха в жълт цвят, а пък ми харесва/, като аксесоари, обувки предполагам трябва да клоня към златистото.

# 27
  • Мнения: 7 811

Страхотна!!!



Дори вмомента се чудя за една жълта рокля, но някак си не мога да си се представя в нея /никога не съм имала дреха в жълт цвят, а пък ми харесва/, като аксесоари, обувки предполагам трябва да клоня към златистото.

В никакъв случай не е задължително, аз дори не мога да си го представя много- много.
Принципно, можеш с всякакви по- ярки цвегове да комбинираш- червено, наситено синьо (от светло през тъмно до индиго), тревисто зелено, оранжево, фуксия, кафяво (особено пък коняк), бяло дори. Комбинациите са наистина много и дават огромна свобода и размах за импровизации.

# 28
  • София
  • Мнения: 3 846
И аз това се зачудих, защо трябва жълта рокля със златисти обувки.

# 29
  • Мнения: 483
Не знам защо това златисто се е втълпило в главата ми пък като се замисля с по-ярките цветове ще изпъкне и роклята. Все съм била по-обрана в съчетаването на дрехи и аксесоари, но пък жълто и зелено ме грабна.
Примерно тази комбинация ми хареса от жълта рокля и зелена чанта и обувки.

Общи условия

Активация на акаунт