Лидл 166 - августовска жежка

  • 69 585
  • 1 065
  •   1
Отговори
# 435
  • Пеликания
  • Мнения: 2 494

Каква е цената на млякото UHT 3,5% на Пилос?
Днес взех 1.5% за 1.69лв. 3,6% май беше 1,89лв.

# 436
  • Мнения: 10 391
Няма във филиалите, в които съм пазарувала в София- или са много големи и трудни за маневриране колички, или детски, плюс тези кошници на колелца. Жетон за отключване имам винаги с мен (за големите колички).

# 437
  • Мнения: 9 586
На Ст. Гара са малки и големи,  няма детски.  И онези за дърпане,  но тях не ги уважавам.

# 438
  • Sofia
  • Мнения: 21 728
Във вашите Лидъли нямате ли два размера колички? ...
Става ясно, че не е едно и също по филиалите.

... С повече пазар предпочитам  пластмасовата количка (като изобщо не я харесвам) пред голямата метална, ако малките не се отключват, което често се случва. Детските метални са ми най-най-неудобните, кофти се управляват... абе те са си за деца затова. Simple Smile
4 са при нас - 3 размера метални - голяма, малка (те са с монети/жетони) и миниатюрната детска и пластмасовите за бутане/носене.  Последните два модела са вътре в магазина.

# 439
  • Мнения: 526
Ей, много се смях, как продуктите се влачили и прашили по пода. Ще ме извинявате, но аз неочаквани продукти не се сещам скоро да съм взимала от там, че чак да се пращат. Ако евентуално се прави нещо е опаковката.

Зеленчук като лук, чесън,моркови, цвекло ако е една, две,три бройки, а не в килограми и аз слагам на лентата. Нали после се бели, мие, готви на високи температури.

Имам чувството, че някои хора живеят в абсолютно стерилна среда.

В Борово има малки и големи количии с монети. Аз не винаги имам монети, за това ползвам кошниците. Единственият минус им е, че колелцата често не работят. Навеждането го отчитам като фитнес упражнение Simple Smile

Относно децата, разбира се не всички са дразнещи и ми се качват на главата. Някои са много забавни особено две-три годишните, които "пазаруват". При по-големите е проблемът. И както вече казах, си личи, кога с едно дете е работено и кога не.

# 440
  • Варна
  • Мнения: 932
При нас, Варна, има 2 размера колички с жетон, признавам си, че аз скоро го установих, след като една възрастна жена търсеше от по-малките. Наредени са на крайната колона, другите 2 колони са само големи, изобщо не бях обръщала внимание. Оказва се, че хората предпочитат по-малките и от тях или няма изобщо, или има малко.

# 441
  • Мнения: 27 748
Не се притеснявам от нестерилни продукти. Но не бих сложила директно върху лентата лук, чесън, цвекло и т.н.
С кошниците проблемът ми е, че понякога колелата им не се движат добре, а и не ми допада особено, че стоят една в друга. Далеч съм от мисълта, че дори и да се подложи отдолу брошура, продуктите ще са стерилни (не че на рафта са стерилни).🙂 Те и най-големите колички не са стерилни въобще (не ми и трябва стерилност на мен)...Като се прибера вкъщи, измивам си добре ръцете- този навик съм го имала цял живот, не след Пандемията. Не бърша с дезинфектанти нито телефон, нито дръжки на врати, продукти или друго. Но пък нека всеки прави, каквото прецени!

# 442
  • Мнения: 1 732
Когато се прибера вкъщи торбата се слага на земята. Вадя съдържанието и започвам първо да мия и после да дезинфекцирам.Из използвам различни средства за дезинфекция на плодове, зеленчуци и др., включително мия със сапун опакованите във фолио продукти, с киснене по 20-30 мин - озонирана вода, вода с оцет, вода със сода, с капка йод и т.н. Малко по стръвно със случването на пандемията, но и преди това си бях враг на бактериите.

# 443
  • Мнения: 27 748
По-назад имах предвид, че не ми се струва приемливо (на мен) да оставям без пликче продукти като цвекло, лук, чесън и други, които да зацапват (повече от обичайното) лентата до касата...Последният ми проблем е колко бактерии ще има по моята храна.🙂 Но пък сме различни, явно за други е ок.

# 444
  • Пловдив
  • Мнения: 1 059
Панираните калмари от последната страница на новата брошура хубави ли са? Искам да направя калмари със сладко - кисел сос като тези от хепи. Yum

Ние с големия син много ги харесваме. Правя ги на Еър фрайера. Единственото е, че имат доста панировка. В Хепи не съм яла калмари и не мога да сравня. Нищо не пречи да пробваш, докато са на промоция.😉

Последна редакция: пн, 15 авг 2022, 10:05 от bubanka

# 445
  • Мнения: 1 732
По-назад имах предвид, че не ми се струва приемливо (на мен) да оставям без пликче продукти като цвекло, лук, чесън и други, които да зацапват (повече от обичайното) лентата до касата...Последният ми проблем е колко бактерии ще има по моята храна.🙂 Но пък сме различни, явно за други е ок.
Ааа, сега разбрах. Лентата винаги е доста мръсна. Аз слагам в пликче дреха или книга.

# 446
  • Мнения: 10 212
Да кажа и за продукт, който ме зарадва. Започнали са да зареждат райски ябълки. Много ги обичам, винаги взимам. Дано ги задържат в асортимента.

# 447
  • Sofia
  • Мнения: 21 728
...  Момичета, учтиво ще ви помоля да спрете да пишете в темата за дезинфектанти, ...
Дезинфектантите бяха обсъждани пряко свързано с количките в магазина и темата се поизчерпа така или иначе. Wink
А "тъпотиите" в ежедневието ни изобщо не е учтиво.

# 448
  • Мнения: 10 212
Мда. И някой е бил много жегнат от навиците му, щом е поискал триене на коментари. 😁

# 449
  • Sofia
  • Мнения: 21 728
Ха...  не съм забелязала чистката... нали съм си дебелокожо в нета, не помня нещо обидно да е имало, ама нали сме различни...

Общи условия

Активация на акаунт