Лидл 166 - августовска жежка

  • 69 523
  • 1 065
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 1 719
Извинявам се, наистина аз много спамя, ама не се усещам.
Сега да кажа по темата. Нали помните кога имаше суров кадаиф. Чак вчера и днес го упражних на кюнефе. За половин пакет използвах цялото, 250 г масло, Дойче маркен и цялата скаморца. Вместо сироп използвам мед. На тиган се получи по- лесно, бързо и вкусно от колкото във фурна.

# 451
  • Мнения: 9 050
Панираните калмари от последната страница на новата брошура хубави ли са? Искам да направя калмари със сладко - кисел сос като тези от хепи. Yum
Тези в Хепи са панирани само с брашно. Калмарите в Хепи са с доста обилна панировка. Като бухти са. Вероятно ще си подхождат със сладко-кисел сос, но няма да имат нищо общо с тези в Хепи.

# 452
  • Мнения: 2 120
Ихаааа, каква тема след моя откровен пост за детските колички. До скоро ги ползвахме с детето, а вече по навик. Много са удобни за мен и ще продължа да ги ползам докато е позволено.
При нас винаги е имало свободни детски колички, но почти никога не са ползвани от децата. Магазините в крайна сметка не са детски център за забавления, но пусти маркетинг се справя добре и има пазар за всичски под небето.
Скоро очаквам и специални колички за пазаруващи инвалиди, дори е дискриминационно спрямо тях.
Само големи метални колички при нас, на неудобно място за мен на паркинга са.
Ако има нови правила ще ги спазвам, и очаквам да стане още по-сбутано и неудобно пазаруването ми.

# 453
  • Мнения: 10 271
Също ползвам от детските колички, по-маневрени са, но пазарувам и с децата с мен, като по-скоро количката е при мен, за да я контролирам както трябва. Големите колички също ползвам, но са много неудобни- тромави са, тежки (единственото им предимство е, че осигуряват добра дистанция на касите от нахалните пазаруващи), в средния размер, който извън София съм ползвала са много по-удобни, но във филиалите, които посещавам са само двата вида (плюс кошниците, които не ползвам). Ако целта на мениджмънта е да са огромни количките, че да се трупат повече покупки- ами за пешеходно пазаруващи не е удобно и неефективно (естествено, че няма да е запълнена и на една трета). А кошниците много често изглеждат мърляви, няма как да взема такава 🤷🏻♀.

Последна редакция: пн, 15 авг 2022, 12:05 от fenyx

# 454
  • Мнения: 824
Днес сутринта масово бяха помъкнали по една картонена кора от малките плодови йогурти които са по 49 ст. - може би в нея са 20-30 бр.

Побъркани хора. Добре, че на касите ги връщаха - не можело повече от 5 бр. Беше ми много забавно да им гледам слисаните физиономии като им каза касиерката че трябва да върнат останалите.

# 455
  • Мнения: 6 766
Артикулите в акция със задраскана червена цена са до 5 бр, да, но много хора не четат долу на брошурите и вдигат скандали.
Ако толкова искаш да купиш 20 млека, ще излезеш от магазина и ще влезеш пак..
То пък и точно това мляко е май с ГФС, не съм чела състава, но е много сладко.

# 456
  • Мнения: 10 271
Между другото, по отношение на ограничението на бройките за някои стоки поначало (и извън промоциите) - при брашното нали е 5 кг, направо ми впечатление, че във Ф. са по-либерални - там е 10 кг. Ние ползваме хлебопекарна и когато пазаруваме семейно по-удобно е да вземем по-голямо количество накуп, а не да притичваме до Л.

Последна редакция: пн, 15 авг 2022, 12:17 от fenyx

# 457
  • Мнения: 824
Редно е да има ограничение, а не промоционалните продукти да свършват още в първия ден. И ми беше интересно какво ще правят с 30 плодови млека, все едно детска градина ще изхранват.

# 458
  • Мнения: 2 120
За брашното в стек от 6 пакета  на клиента пред мен, касиерът ги пусна на три отделни бончета и всичко е точно.

# 459
  • Sofia
  • Мнения: 21 702
За брашното в стек от 6 пакета  на клиента пред мен, касиерът ги пусна на три отделни бончета и всичко е точно.
За клиента да, ама за другите дето няма да заварят...

Та толкова относно ограниченията...

# 460
  • Русе
  • Мнения: 5 351
Идеята на ограниченията е да не се изчерпва количество за продажба на дребно, защото някой е отишъл да си зарежда магазина в Лидъл.
И за да има за повече на брой клиенти.

# 461
  • Мнения: 2 120
За брашното в стек от 6 пакета  на клиента пред мен, касиерът ги пусна на три отделни бончета и всичко е точно.
За клиента да, ама за другите дето няма да заварят...

Та толкова относно ограниченията...

Е, точно, де! Касиерът сам не спази правилата на компанията, в която работи и е определила правилата.

# 462
  • София
  • Мнения: 368
Безлактозното прясно мляко отлистено ли е? Търся го вече повече от две седмици в различни Лидл филиали и никъде го няма

# 463
  • Асеновград
  • Мнения: 3 113
Решението да не се зареждат магазини, е да не им се издава фактура.  За някои продукти 5бр. е минимлно количество. Само вчера ми е заминало два пакета брашно и пакет захар. За хората които правят домашни печива, и са по големи семейства 5 кг. е смешно количество. Лидл губят защото няма да си играя да пазарувам на 100 сметки и ще зареждам от склад. Неслучайно стек, независимо дали брашно, дали захар е 10 бр.
А няма промо стоки просто защото зареждат минимални количества.
Тази седмица съм набелязала само кафето от петък.

# 464
  • Мнения: 2 120
Доволно си пазарувах набелязаните продукти в детската количка, всички бяха налични. Децата по това време следобед спят.
Нямаше само соев сос от моя списък.

Общи условия

Активация на акаунт