От кога новороденото се слага по корем?

  • 2 234
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Русе
  • Мнения: 170
Моето бебе откакто се роди, го слагам да спи по корем.
Peace и аз слагах Вики от петия, шестия ден след като се роди.Това бе и все още е единствения начин да спинка. При всяка друга поза спи максимум 1/2 час. Вече и сама се обръща по корем, когато я приспя на една страна

# 17
  • Мнения: 2 952
Спа  доста време по гръб ...така препоръчват тук докторите .....Но иначе  за игра ...още след 2 месец и нещо .....започнах да  го слагам да си вдига главичката и раменцата ...мускули да прави .... hahaha Сладур ....що мъка беше по корем ....тази тежка глава Mr. Green Обаче  сега е Херкулес  hahaha

 Grinning така ..към 2 месец ....

# 18
  • Мнения: 3 360
От втория месец и и харесваше така bowuu

# 19
  • Мнения: 2 677
След като направи 20 дни започнахме с упражненията за вратлето. Много му харесва.  Peace

# 20
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Като започне малко по-стабилно да си държи главичката, а не да клюма! То точно това е целта на упражнението, да се научи да я държи и да му заякне вратлето! Мисля, че около втори-трети месец! baby_neutral
Точно така!   bouquet
Подкрепям!  Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 1 423
За пръв път началото на втория месец, но главата му клюмаше  Grinning  а сега вече задържа главата изправена за по-дълго време и дори той самия се забавлява Grinning

# 22
  • Мнения: 5 255
Мили майчета от кога бебчетата се слагат по корем?

От първият ден в къщи  Grinning.
След смяна на памперс я слагах да полежи по корем - много помага против колики - почти не ги усетихме  Peace.
Това беше и препоръка на акушерката ми  Wink.

# 23
  • Мнения: 5 362
Започнах да я слагам като стана на 1 месец.

# 24
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Може би това ти най - добре можеш да прецениш!

# 25
  • Мнения: 8 917
От втория месец Peace

# 26
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Съгласна съм.Мисля че преди него е рано.

# 27
  • Мнения: 6 618
Започнах да я слагам като стана на 1 месец.
и аз така Peace

# 28
  • Мнения: 574
Деница спеше по коремче когато имаше колики, явно това ги облекчаваше. Сега обаче не иска, спи само по гръб.

Общи условия

Активация на акаунт