Столчета за хранене

  • 2 097
  • 32
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 108
мили майки, помогнете ми в избора на столче за хранене!

# 1
  • Мнения: 5 103
От изброените според мен на Чико е най-хубаво.

# 2
  • Мнения: 924
От по-скъпите - Фишер-Прайс или Чико.
От по-евтините - Чиполино Гранд Комфорт.

# 3
  • София
  • Мнения: 35 997
И аз съм ползвала Чико и бях много доволна.
Фен съм на тази марка

# 4
  • Мнения: 3 360
Аз се вписвам в графа "други"-нашето е дървено,с възможност да се използва като столче с масичка.Вече сме на този вариант и съм много доволна!  Wink

# 5
  • Мнения: 8 505
Дъщеря ми е с Гранд комфорт на Чиполино.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 688
Чикото е много хубаво,ние ползваме Чиполино и съм доволна

# 7
  • Мнения: 513
Аз се вписвам в графа "други"-нашето е дървено,с възможност да се използва като столче с масичка.Вече сме на този вариант и съм много доволна!  Wink
Ползвам същото , много съм доволна  Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 2 227
От по-скъпите - Фишер-Прайс или Чико.
От по-евтините - Чиполино Гранд Комфорт.
Peace

# 9
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
chicco   Peace

# 10
  • Варна
  • Мнения: 407
Нашето столче е това: http://www.family-bg.com/catalog/prX_949.htm
Много съм доволна  Peace

# 11
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
и аз имам същата дилема какво столче да купя за малката, така че с интерес ще следя темата
по принцип май сме се насочили към Чико

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
И нашето е друго,дървено столче-масичка.

# 13
  • Димитровград
  • Мнения: 1 743
Други- на Сам,много съм доволна.

# 14
  • Мнения: 4 399
Аз съм много доволна от чико, но те имат различни модели. Нашият е Поли 2 в 1 и е много добър, но чико има и модели които не са добри.

# 15
  • Мнения: 3 932
Ето туй е нашто, става на ниско столче и масичка и си го ползва и досега (при баба)

# 16
  • Мнения: 361
Нашето е Чико и много съм доволна. А и бебока се чувства добре в него.   Peace Peace Peace

# 17
  • Ruse
  • Мнения: 390
ние сме със стол4е на Кенгуру и съм много доволна-има го в розаво и синьо

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 366
Нашето е Чиполино гранд конфорст и съм много доволна от него. От 4 месечна е в него и продължаваме да си го ползваме безотказно...

# 19
  • Paris
  • Мнения: 1 727
И аз съм за Чиполино Гранд Комфорт-цена-качество-6 точки!

# 20
  • Мнения: 7 723
И аз гласувам за тези

Имам две, защото и голямата ми дъщеря си ползва все още нейното. Whistling

то е малко по- различно, по- голямо е и беше доста по- скъпо, тогава, но е на същия принцип

# 21
  • Мнения: 3 457
аз най-накрая се сдобих със чико-то с хипопотама,голямо чудене и търсене,но успях да го намеря в един он-лайн магазин,та и на по-ниска цена Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз бях се влюбила в това на Чико с хипопотама.Купихме го,но на следващия ден го върнахме.
Адски ме беше яд,страшно ми харесваше,но ми беше твърде неудобно,понеже няма колелца и степени на височината.
Купихме Фишер Прайс.
Останах изключително доволна от него.
И мога да кажа,че колелцата са голям +,особено ако разполагаш с по-голямо помещение.

# 23
  • Мнения: 3 457
а какжи са цените на фишър праис?

# 24
  • Мнения: 1 013
Ние купихме Бертони Ям-Ям. Засега сме доволни и беба много се кефи. Тя е на 6м. и 6 дни и мога за малко да я слагам в по-легнало положение в столчето, тъй като още не седи. Столчето има три позиции за височина и три позиции за сваляне на облегалката, колелца със стопери, голяма табла, която се сваля (за по-нататък), колани.

# 25
  • Мнения: 36 004
не си падам много по грандоманските стол4ета, това ми "гледа" второ дете и е адски компактно

# 26
Нашето е bravo -bertoni несметнах за необходимо да купувам скъпо столче,малкия стои във него по 10 мин. само когато яде

# 27
  • Мнения: 81
Ние си взехме от форума Chiccomamma, изглежда като чисто ново, обаче сме още малки и за сега не сме го ползвали, но доста често ни идват на гости по-големи бебета и се чувстват страхотно в него.Има три позиции за гръбчето, 6 степени за регулиране на височината, колелца със спирачки на тези отзад, махаща се двойна табла, абе много ни харесва.
При каката ползвахме на CAM тези, които дирекно се хващат за масат и също бяхме много доволни, мина през четири бебета и сега е при майка да го ползва и бебка.Не си го взехме, защото масата сега ние по-дебела и не можем да го закачим за не нея.

# 28
  • Мнения: 151
И аз имам същия проблем,незнам какво столче да взема.Кое е добро,защото няма смисъл да купувам най-скъпото

# 29
  • Мнения: 1 272



Такова е и нашето и съм доволна, Катерина също Peace

# 30
  • София
  • Мнения: 4 966
Коте,ще те излъжа-забравила съм.Около170лв,а може и 150 да беше.Незнам... Blush

# 31
  • Мнения: 3 926
Според моите наблюдения от това, което се предлага Чиполино Гранд Комфорт е лидерът в съотношение цена-качество. Ние сме с такова в розово-лилава гама Grinning
Моделите на други фирми, които предлагат екстрите на Гранд Комфорт-а са с минимум 100 лв. по-скъпи. - 6 или 7 (не помня точно) степени на височина, 3 на гръбчето, 4 на таблата, кош за играчки. Освен това Сияната го ползваше и като Уолкър, та и с него проходи Wink

# 32
  • София
  • Мнения: 4 397
Дъщеря ми е с Гранд комфорт на Чиполино.

 Peace   http://pakostnik.com/productdetails.php?id=1515

Общи условия

Активация на акаунт