Столчета за хранене

  • 2 086
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 932
Ето туй е нашто, става на ниско столче и масичка и си го ползва и досега (при баба)

# 16
  • Мнения: 361
Нашето е Чико и много съм доволна. А и бебока се чувства добре в него.   Peace Peace Peace

# 17
  • Ruse
  • Мнения: 390
ние сме със стол4е на Кенгуру и съм много доволна-има го в розаво и синьо

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 366
Нашето е Чиполино гранд конфорст и съм много доволна от него. От 4 месечна е в него и продължаваме да си го ползваме безотказно...

# 19
  • Paris
  • Мнения: 1 727
И аз съм за Чиполино Гранд Комфорт-цена-качество-6 точки!

# 20
  • Мнения: 7 723
И аз гласувам за тези

Имам две, защото и голямата ми дъщеря си ползва все още нейното. Whistling

то е малко по- различно, по- голямо е и беше доста по- скъпо, тогава, но е на същия принцип

# 21
  • Мнения: 3 457
аз най-накрая се сдобих със чико-то с хипопотама,голямо чудене и търсене,но успях да го намеря в един он-лайн магазин,та и на по-ниска цена Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз бях се влюбила в това на Чико с хипопотама.Купихме го,но на следващия ден го върнахме.
Адски ме беше яд,страшно ми харесваше,но ми беше твърде неудобно,понеже няма колелца и степени на височината.
Купихме Фишер Прайс.
Останах изключително доволна от него.
И мога да кажа,че колелцата са голям +,особено ако разполагаш с по-голямо помещение.

# 23
  • Мнения: 3 457
а какжи са цените на фишър праис?

# 24
  • Мнения: 1 013
Ние купихме Бертони Ям-Ям. Засега сме доволни и беба много се кефи. Тя е на 6м. и 6 дни и мога за малко да я слагам в по-легнало положение в столчето, тъй като още не седи. Столчето има три позиции за височина и три позиции за сваляне на облегалката, колелца със стопери, голяма табла, която се сваля (за по-нататък), колани.

# 25
  • Мнения: 35 967
не си падам много по грандоманските стол4ета, това ми "гледа" второ дете и е адски компактно

# 26
Нашето е bravo -bertoni несметнах за необходимо да купувам скъпо столче,малкия стои във него по 10 мин. само когато яде

# 27
  • Мнения: 81
Ние си взехме от форума Chiccomamma, изглежда като чисто ново, обаче сме още малки и за сега не сме го ползвали, но доста често ни идват на гости по-големи бебета и се чувстват страхотно в него.Има три позиции за гръбчето, 6 степени за регулиране на височината, колелца със спирачки на тези отзад, махаща се двойна табла, абе много ни харесва.
При каката ползвахме на CAM тези, които дирекно се хващат за масат и също бяхме много доволни, мина през четири бебета и сега е при майка да го ползва и бебка.Не си го взехме, защото масата сега ние по-дебела и не можем да го закачим за не нея.

# 28
  • Мнения: 151
И аз имам същия проблем,незнам какво столче да взема.Кое е добро,защото няма смисъл да купувам най-скъпото

# 29
  • Мнения: 1 272



Такова е и нашето и съм доволна, Катерина също Peace

Общи условия

Активация на акаунт